نیم نگاهی به فراماسونری

نیم نگاهی به فراماسونری

شیطان پرستی جدید به خدایی اعتقاد ندارد و شیطان را تنها نوعی کهن نماد ( archetype ) می داند و انسانها را تنها در برابر خود مسئول میداند و اعتقاد دارد که انسان به تنهایی می تواند راه درست و غلط را تشخیص دهد به همین دلیل هم این اعتقاد بیشتر به عنوان یک اعتقاد […]

http://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/09/27.jpg


شیطان پرستی جدید به خدایی اعتقاد ندارد و شیطان را تنها نوعی کهن نماد ( archetype ) می داند و انسانها را تنها در برابر خود مسئول میداند و اعتقاد دارد که انسان به تنهایی می تواند راه درست و غلط را تشخیص دهد به همین دلیل هم این اعتقاد بیشتر به عنوان یک اعتقاد فلسفی شناخته می شود . شیطان در این اعتقاد خرافی و گمراه آمیز نماد نیروی تاریکی طبیعت ، طبیعت شهوانی ، مرگ ، بهترین نشانه قدرت و ضدمذهب بودن است…به ادامه مطلب بروید…

این اعتقاد دارای شاخه های متعددی است اما می توان گفت جز یکی دو نوع آن همگی دارای اصول زیر می باشند:

Atheism – : خدایی در شیطان پرستی وجود ندارد.

Not dualistic – : روح و جسم غیرقابل دیدن هستند و هیچ جنگی بین عالم خیر و شر وجود ندارد.

Autodeists – : خود پرستی ، خدایی جز خود انسان وجود ندارد و هر انسانی خود یک خداست.

Materialistic – : اعتقاد به اصالت ماده

– وابسته به راه چپ بودن در برابر راه راست که راه خدایی است .

– ضد مذهب بودن خصوصا مذاهبی که اعتقاد به زندگی پس از مرگ دارند.

– عدم پرستش شیطان زیرا شیطان جسم نیست و وجود خارجی ندارد.

– اعتقاد به استفاده از لذت در حد اعلای آن زیرا تمام خوشی دنیایی است و این خوشی ها خصوصا لذات جنسی پتانسیل لازم را برای کارهای روزانه آماده می کنند و به هر شکلی انجام آنها لازم و ضروری است .

در بررسی نمادهای متعلق به شیطان‌پرستی خط بسیار روشنی از ارتباط صهیونیسم و شیطانیسم به وضوح قابل مشاهده است .

در ذیل برخی از نمادها که به عنوان نگین انگشتر ، ‌گردنبند ، تصاویر بر روی دست‌بندها ، پیراهن ، شلوار ، کفش ،‌ ادکلن ، ساعت و … درج شده و از جمله به ایران اسلامی نیز راه یافته است ، مورد بررسی و معرفی قرار می‌گیرد

اگر نوشته وسط نماد یعنی (Satanism) به معنای شیطان‌گرایی به همراه دایره حذف کنیم ، آن وقت یک ستاره پنج‌ضلعی بر جای می‌ماند که همان نشانه ستاره صبح یا پنتاگرام (pentagram) باقی می‌ماند .


این سمبل نیز همان پنتاگرام است ، با فرق اینکه انواع آن گاه پنج‌ضلعی وارونه (snvertedpentagram ) یا دیو (Buphomet ) و به شکل در میان نمادهای شیطان‌پرستان به چشم می‌خورد .

برخی از شیطان‌گرایان محدوده جغرافیایی « تحت سلطه » این نماد و در واقع منطقه نفوذ شیطان‌گرایی را در نقشه ذیل توصیف می‌نمایند . (محدوده در ایسلند و اروپا)
درمیان پنتاگرا‌های قبلی تصویر سر یک بز تعبیه شده است که اقدامی ضد مسیحی ، ‌به این معناست که مسیحیان معتقدند که مسیح همچون یک بره برای نجات ایشان قربانی شده است و با توجه به اینکه ایشان بز را نماد شیطان و در برابر بره می‌دانند این آرم را انتخاب کرده‌اند.

۶۶۶: یک سمبل با عنوان « شماره تلفن شیطان » توسط گروه‌های هوی متال وارد ایران اسلامی شده اما در حقیقت علامت انسان و نشانه جانور در میان شیطان‌پرستان تلقی می‌شود و براساس مکاشافات ۱۳:۱۸ « … پس هر کس حکمت دارد عدد وحش را بشمارد ،زیرا که عدد انسان است و عددش ۶۶۶ است . » از سال‌ها پیش تاکنون این عدد با اشکال مختلف بر روی دیوارهای شهرهای بزرگ کشور مشاهده می‌شد .

صلیب وارونه (upside down cross ) : این نماد و حکایت از « وارونه شدن مسیحیت دارد » و عمدتا استهزا و سخره گرفتن این دین است . صلیب وارونه در گردن بندهای بسیاری مشاهده شده و خواننده‌های راک انواع مختلف آنرا به همراه دارند .

نماد صلیب شکسته یا چرخ خورشید (swastika or sun wheelc) : چرخ خورشید یک نماد باستانی است که در برخی فرهنگ‌های دینی همچون کتیبه‌های بر جای مانده از بودایی‌ها و مقبره‌های سلتی و یونانی دیده شده‌است .

لازم به توضیح است این علامت سال‌ها بعد توسط هیتلر به کار رفت ،‌ لکن برخی با هدف به سخره گرفتن مسیحیت این سمبل را وارد شیطان‌پرستی کردند .

چشمی در حال نگاه به همه جا (All seeing Eye) : چشم در برخی نمادهای روشنفکری نیز به کار می‌رود . اما شیطان‌پرستی اعتقاد دارند چشم در بالای هرم « ‌چشم شیطان » است و « بر همه جا نظارت و اشراف دارد » .

این علامت در پیشگویی ،‌ جادوگری ، نفرین‌گری و کنترل‌های مخصوص جادوگری مورد استفاده قرار می‌گیرد .گفتنی است این نماد بر روی دلار آمریکایی به کار رفته است .

این نمادها به انگلیسی (Ankh) انشاء‌می‌شود و سمبل شهوت‌رانی و باروری است .

این نمادها به معنای روح شهوت زنان نیز تعبیر می‌شود . امروزه نماد “ فمنیسم “ در واقع یک نماد برداشت شده دقیقا از سمبل‌های شیطانی است .

پرچم رژیم صهیونیستی : قابل توجه جدی است که رژیم صهیونیستی علاوه بر حمایت‌های آشکار و پنهان ،حتی از قرار گرفتن نماد رسمی کشور نامشروعش در کانون علائم شیطان‌گرایان نیز پرهیز ندارد .

ضد عدالت (Anti justice) : با توجه به اینکه تبر رو به بالا نماد عدالت در روم باستان به شمار می آمده است شیطان‌پرستان تبر رو به پایین را با عنوان نماد ضد عدالت در راه پیمودن مسیر تاریک انتخاب کرده‌اند .

همچنین گفتنی است که فمنیست‌ها از دو تبر رو به بالا به معنی مادر‌سالاری باستانی استفاده می‌نمودند.

سر بز (Goat Head) : بز شاخدار ، ‌بز مندس mendes (همان ba”al بعل خدای باروی مصر باستان) ، ‌بافومت ، خدای جادو ، scapegoat (بز طلیعه یا قربانی) این یکی از راه‌های شیطان‌پرستان برای مسخره کردن مسیح است زیرا گفته می‌شود که مسیح مانند بره‌‌ای برای گناهان بشر کشته شد . همانطور که در توضیح نمادهای اول اشاره شد ،‌این نماد تصویر کاملی است از بز قرار گرفته در نماد پنتاگرام .

هرج و مرج (Anarchy) : این نماد به معنای از بین بردن تمام قوانین است و دلالت بر این امر دارد که « هر چه تخریب کننده است تو انجام بده » این نماد عمدتا مورد استفاده گروه‌های هوی‌متال است .

۴ مرداد ۱۳۸۹ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :وویج

سلام
من اطلاعات زیادی در زمینه نمادشناسی ندارم، اما حس میکنم این چیزهایی که شما توی این پست گفتین یه جورایی متعصبانه و غیر واقعه…
چرا با فمنیسم اینقدر مشکل دارین؟

مگر این نماد پنتاگرام همان ستاره ی داوود نیست ؟ چرا به خاطر دشمنی با اسراییل بهش توهین می کنین ؟
نمی دونم. شاید هم حق با شما باشه، به هرحال ممنون از توضیحاتتون

نويسنده ديدگاه :admin

مشکل ما تنها با فراماسونری و زیر شاخه های آن است…
کاری به شباهت دو نماد نداریم مهم نوع و معنای بکارگیری آن است…از شما هم سپاس گذارم که به وب خودتون قدم رنجه فرموده اید…

نويسنده ديدگاه :وویج

من با تبادل لینک موافقم چون کلا به موضوعات نماد شناسی و … علاقه دارم، ولی توی توضیحات لینک مینویسم که “همه” ی نوشته های وبتون رو قبول ندارم : )

نويسنده ديدگاه :وحید

سلام گرامیان!
من هنوز این مطلبو نخوندم تازه میخوام بخونمش
فقط میخوام یه پیشنهاد کوچولو بدم
ظاهرا سایتتون favicon نداره
به نظرم اگه داشته باشه خیلی بهتره و سایت تو تبای باز شده ی بالای مرورگر سریعتر خودنمایی میکنه و یه حالت جذابی به سایت میده
تازه اگه طرحتونم خوب باشه که خیلی زیباتر میشه و یه حالت رسمی و حرفه ای به سایتتون میده که صد البته سایت شما حرفه ای هستش و امیدوارم پربارتر هم بشه
یا علی

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

چشم وحید جان سعی میکنیم از این فاوآیکن هم استفاده کنیم

نويسنده ديدگاه :مصطفی

دیدن مستند ظهور “the arrival ” رو به همه ی دوستان توصیه میکنم. خیلی مفیده . در ۵۱ قسمت توسط دو فیلمساز مسلمان به نام های Noreagaaa و Archernahr ساخته شده . بعضی از کلیپ های سایت از مستند ظهور برگرفته شده.

نويسنده ديدگاه :سلام

به اون عزیز دل (وویج؟) بگم که تعصب ما رو به رخ می کشه، اما بی اطلاعی خودش بیشتر جلوه می کنه! اون ستاره که بهش میگن ستاره داوود شش تا پر داره مجید جان نه پنج تا! تازه نه مال حضرت داوود هست نه نقش انگشتر سلیمان… یه نقش کاملا الحادی و شیطانی هست، نسبتش هم به داوود، به داوود نبی نیست، بلکه یه داوودی بوده تو بین النهرین، ادعای پیامبر می کنه، اینم می ذاره نماد خودش!!
اینا یک بود، اما دو:
موشی در خانه تله موش دید، به مرغ و گوسفند و گاو خبر داد. همه گفتند تله موش مشکل توست، به ما ربطی ندارد! ماری در تله موش افتاد و زن صاحبخانه را گزید. از مرغ برایش سوپ درست کردند، گوسفند را برای عیادت کنندگان سر بریدند و گاو را برای مجلس ترحیم کشتند! و تمام این مدت موش در سوراخ دیوار می نگریست و می گریست….
آره عزیز! تعصب داریم. به هرچی که کوچکترین احتمال تضادی با خدامون داشته باشه تعصب داریم… نیاد روزی که براتون بگرییم..

نويسنده ديدگاه :marzi

سلام و درود ازلی و سرمدی بر حضرت مولی الکونین بقیه الله ارواحنا فداه و جانشین برحق آن حضرت ، حضرت امام خامنه ای روحی فداه و سلام بر پیروان ولایت فقیه که همانا اهل بصیرت و همت در این دوره آخر الزمان هستند. .این آدرس ها را را تشریف ببرین مطالعه کنید که بسیار مفید و دانستنش امری ضروری و حتمی است و در (((نشر آن نیز تلاش کنید))) چرا که انداک زمانی نمیگذرد که کل خاورمیانه و مخصوصا ایران ما هم درگیر مسائل قبل و حین و بعد از ظهور خواهد بود و حساسیت زمانه آنقدر زیاد است که با کم بودن بصیرت، خدایی نکرده ابدیتمان را تباه خواهیم کرد. یا علی و التماس دعا
http://pishguu.persianblog.ir/post/21
http://bia2mofid.persiangig.com/image/%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87%20%D8%B8%D9%87%D9%88%D8%B1.jpg
http://saharpanahi.persianblog.ir/post/55
http://www.u313i.com/index.php?option=com_content&view=article&id=299:1389-03-31-13-16-33&catid=56:magalat

نويسنده ديدگاه :امیرعلی

سلام وب شما عالیه من بیشتر مطالبشو خوندم.اگه میشه نقد از Assassins Creed Brotherhood و جدیدترین بازی ها و فیلم ها هم بذارین
راستی واقعه ۱۱ سپتامبر کار خود آمریکایی ها بود و بعد هم با شایعه و خرافه سازی این رو گردن نگرفتند و گفتند کار شیطان است و در کلیپش هم یارو از کجا می دونست باید از برج ها فیلم بگیره قبل از اینکه اتفاق بیفته.

نويسنده ديدگاه :میثم

سلام…….
میدونید چند تا علائم فراماسونری در ایران وتهران است
۱- بالای بازار مبل تهران به صورت هرم است
۲- بالای مجتمع تجاری بوستان واقع در پونک تهران
۳- ساختمانی نزدیک هرم اما رضا
.
.
.

نويسنده ديدگاه :سینا

باید از مسئولین خواهش کرد که ساخنمان مجلس را عوض کنند
آخر معلوم نیست بین این همه شکل چرا هرم را انتخاب کرده اند؟؟؟!

در سرزمین ما ایران، چه قبل از اسلام و چه بعد از اسلام، هیچگونه تفکر غیر خدایی ای نبوده. امیدوارم، تا پایان هستی، این سرزمین شرافت خودش را حفظ کندو تن به قدرتهای بدو اهریمنی ندهد. این امیدواری به مردم بستگی دارد. باید بدانند برای چه کسی احترام قائل بشوند و برای چه هدفی بجنگند.

KHAMENEI KHAMENEI