سایت جبهه پایداری خراسان رضوی – paydari-kh.ir

پایگاه اطلاع رسانی جبهه پایداری استان خراسان رضوی هم‌زمان با نشست خبری دبیر این جبهه افتتاح شد. به گزارش رجانیوز، در اخبار اصلی این سایت که با آدرس http://paydari-kh.ir/ قابل دسترسی است، گفتارهایی از آیت‌الله مصباح یزدی و آیت‌الله خوشوقت و گفت‌وگویی با حجت‌الاسلام و المسلمین ماندگاری دبیر جبهه پایداری خراسان رضوی به چشم می‌خورد. […]

پایگاه اطلاع رسانی جبهه پایداری استان خراسان رضوی هم‌زمان با نشست خبری دبیر این جبهه افتتاح شد.

به گزارش رجانیوز، در اخبار اصلی این سایت که با آدرس http://paydari-kh.ir/ قابل دسترسی است، گفتارهایی از آیت‌الله مصباح یزدی و آیت‌الله خوشوقت و گفت‌وگویی با حجت‌الاسلام و المسلمین ماندگاری دبیر جبهه پایداری خراسان رضوی به چشم می‌خورد.

در گفت‌وگوی منتشر شده از حجت‌الاسلام ماندگاری به ویژگی‌های نماینده و مجلس آرمان‌گرا، اولویت‌های مجلس نهم، شرایط بعد از فتنه و کارویژه‌های جبهه پایداری پرداخته شده است.

اولین نشست خبری جبهه پایداری جبهه پایداری خراسان رضوی روز گذشته با حضور حجت‌الاسلام ماندگاری دبیر استانی این جبهه در مشهد برگزار شد. ماندگاری از چهره‌های خوش‌نام جریان انقلابی است که درخواست‌های متعددی از وی برای کاندیداتوری انتخابات مجلس از سوی نخبگان حوزه و دانشگاه مطرح شد اما وی ترجیح داد که سنگر تبلیغ معارف دینی را حفظ کند و کاندیدای انتخابات نشد.

۶ بهمن ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :ح

با عرض سلام و خسته نباشید . از نظر ما نیشابوری ها اقای معدنی مورد تایید اصول گرایان نیشابوری نیست.

نويسنده ديدگاه :ف

ما گنابادی های مقیم مشهد مهندس آموزگار رو کاندیدای اصلح برای شورای شهر میدانیم.

نويسنده ديدگاه :حسینعلی

دوستان محتر م جبهه پایداری لطفا بفکر انتخابات مجلس باشید تا مثل ریس جمهوری نبازیم متشکرم

نويسنده ديدگاه :ناشناس

دوستان جبهه پایداری عاجزانه استدعا دارم برا شهرستان تربت جام تایباد باخرز از اقا اسداللهی حمایت کنید تا یه اصلاح طلب یا از برادان اهل سنت انتخاب نشود قول میدهم مصلح باشد خواهش می کنم

KHAMENEI KHAMENEI