احمد الحسن یمانی کیست ؟ (قسمت اول)

مدتی کوتاهی از عمر فرقه ای جدید به نام انصار یمانی میگذرد که از هر راهی برای ضربه به اصل شیعه استفاده میکند اما خلاصه ای کوتاه : فرقه ای منحرفه ای آمده است که که به عنوان انصار المهدی که خودشان را شیعه معرفی کرده اند ؛ درحال تبلیغ بیعت گرفتن از مردم با […]

مدتی کوتاهی از عمر فرقه ای جدید به نام انصار یمانی میگذرد که از هر راهی برای ضربه به اصل شیعه استفاده میکند اما

خلاصه ای کوتاه :

فرقه ای منحرفه ای آمده است که که به عنوان انصار المهدی که خودشان را شیعه معرفی کرده اند ؛ درحال تبلیغ بیعت گرفتن از مردم با یمانی از طریق اینترنت و انواع مسنجر ها در تمام نقاط جهان هستند …
جریانی که تحت عنوان احمدالحسن الیمانی وصی و فرستاده امام زمان علیه السلام در اواخر سالهای حاکمیت صدام ملعون بروز کرد پس از سقوط اوبا کمک برخی از باقیمانده های رژیم بعث تشکیلات وسیعی را در مناطقی همچون نجف*کربلا*ناصریه وبصره به راه انداخته و مؤسس جریان شخصی به نام احمد اسماعیل گاطع از قبیله صیامر درحدود سال ۱۹۷۳میلادی درمنطقه ای بنام هویر از توابع زبیر از استان بصره متولد شد وی درسال ۱۹۹۹میلادی از دانشکده مهندسی نجف فارغ التحصیل شده و مدتی در حوزه شهید سید محمد صدر تلمذ نمود.ضمنا بنا بر نقل موثق برادر وی از نیروهای بعثی بود …

ادعاهای واهی احمد الحسن یمانی

این فرد با این که سید نیست ، و اصل و نسب او از طایفه « صیامر » معلوم و معروف است ، عمامه سیاه پوشید ، ودر مجامع عمومی ظاهر شد. از جمله ، با توجه به فیلمی که از او گرفته شده است ، بر بالای منبر در یک مسجدی، با لباس روحانی و عمامه سیاه سخنرانی ، وادّعاهای ضد ونقیض خودش را مطرح کرده است.

از لحن کلام او پیداست که سواد پایینی دارد، وسخن گفتن به عربی فصیح برای او مشکل است. در آن سخنرانی در عین این که تصریح می کند که هیچ ادّعایی ندارد، واو یک مرد ساده از یک روستای ساده ای است، در همان زمان ادّعا می کند که ، « من مایه رحمتم برای اسلام، بلکه برای اهل زمینم ، اهل بیت (ع) هر کجا بروم، همواره با من هستند وصریحاً می گویم که خدواند مرا برگزیده است؛ صاحب نفس مطمئنه به من متصل شده، وخود صاحب نفس مطمئنه شده ام. من می خواهم شیعیان را متحد کنم از عالم و عامی؛ من آمادگی دارم حقایق را برای همه روشن کنم ، وبه صورت سیاه وسفید نشان دهم. خدا نور است وکلام او نور است. در عین حال هیچ ادعایی هم ندارم ! »

( تصویر احمد اسماعیل گاطع )

مراحل مختلف بروز جریان یمانی

ادّعاهای واهی او در طی پیامی که از طریق سایت اینترنتی خود ، با خطاب به علماء حوزه های دینی در مورخه ۲۷ شوال ۱۴۲۴ هجری قمری فرستاده بود ، از این قرار است:

در مرحله اوّل : ادّعا می‌کند که ، امام زمان (عج) را در عالم خواب به صورت مکرّر در حرم سید محمد فرزند امام هادی (ع) دیده ، او را امر به زیارت عسکریین می کند . پس از آن موفق به دیدار آن حضرت در بیداری شده ، حضرت او را نسبت به انحرافات عملی و مالی حوزه‌ها به خصوص حوزه نجف آگاه می کند، وتحت تربیت ویژه قرار می‌دهد!

در مرحله دوم : مدّعی است که ، او را امر به ورود به حوزه علمیه می کند ، ودر آن جا مأموریت به او داده که انحرافات حوزه را مطرح نماید!

در مرحله سوم : ادّعا می نماید که ، در ماه شعبان سال ۱۴۲۰ ﻫ . ق ( مصادف با ۱۳۷۸ ش)، امام زمان را برای دومین بار در حالت بیداری در کنار حرم امام حسین (ع) ملاقات کرده ، وبه دستور امام به نجف می رود ، ودعوت خود را علنی می سازد ، در این مرحله جمعی او را تکذیب می کنند؛ و او را به سحر و جنون و تسخیر اجنّه متهم می کند در پی آن به شهر خود باز می شود.

اعلان عمومی جریان یمانی پس از سقوط رژیم صدام حسین

بعد از سقوط صدام در ماه جمادی الثانی ۱۴۲۴ قمری ، احمد اسماعیل گاطع دعوت خود را علناً تکرار کرده، و تعدادی فریب حرف های او را می خورند . در ماه مبارک رمضان آن سال ادّعا می‌کند ، که از سوی امام زمان (ع) مأموریت یافته تا همه مردم زمین را مورد خطاب قرار دهد ، و آن ها را به قیام در راه حق بر علیه ظالمان دعوت کند!

وی در آن پیام تصریح می کند ، که من انتظار یاری علمای دین را ندارم . زیرا بسیاری از آنان با امام زمان (عج) با لسان وسنان جنگ خواهند کرد، چون با ظهور امام زمان (عج) بساط مرجعیت آنان درهم پیچیده می شود؛ ومقصود از اوثان واصنام ( بت ها ) همان علما هستند.

مغالطه عجیب در طرح برخی از روایات توسط یمانی

وی برای اثبات مدّعای خود به چند دلیل استناد می کند:
دلیل اول: خواب هایی که اشخاصی درباره او دیده اند ! و این علاوه بر خواب هایی که خود دیده بود!
دلیل دوم: اخبار از حوادث آینده مثل سقوط صدّام!
دلیل سوم: آمادگی برای مناظره با علمای اسلام ، یهود و مسیحت!
دلیل چهارم: آمادگی برای مباهله با علمای شیعه وسنی و یهودی ونصرانی!

بدیهی است که به اصطلاح ادلّه فوق صرف ادّعا است . خواب هم بر فرض صحّت حجّت شرعی نیست.
وی در پایان پیام خطاب به مردم عراق ، این‌چنین می گوید: پدرم امام زمان (عج) را برای اهل زمین فرستاد ومن دعوتم را در بین شما آغاز کردم، در حالی که جبرئیل و میکائیل مرا تأیید و نصرت می دهند، من از شما طلب نصرت می کنم. اگر نصرتم دادید فبها ، والّا سابقه پدران شما روشن است. اگر مرا خذلان کنید، صبر خواهم کرد همان گونه که مسلم بن عقیل صبر نمود . من بزودی از میان شما خواهم رفت، ای باقیمانده های قاتلان حسین! اگر می خواستم، شمر و شبت این زمان را معرفی می کردم.
من اخبار شما را به پدرم محمد بن الحسن خواهم رساند؛ در آینده به همراه او، که جز شمشیر ، چیزی را به شما ارائه نخواهد داد، باز خواهم گشت .

وی در سایت اش با امضای سید احمد حسن وصی و رسول امام مهدی (عج) ، در مورخه ۲۱ / ربیع الثانی ۱۴۲۶ هجری قمری مصادف با ۹ / ۳ / ۱۳۸۴ شمسی به صورت سؤال وجواب پیامی را منتشر می کند . در آن پیام با این که مدعی فرزندی امام زمان (عج) و هاشمی بودن شده است ، یمانی بودن خود را این گونه توجیه می کند که : مکه از تهامه است وتهامه از یمن ، پس محمد وآل محمد(ص) همگی یمانی هستند!

از این رهگذر احادیثی را که درباره مدح یمانی ، واین که پرچم او پرچم هدایت است، وارد شده ، بر خود تطبیق می کند . در آن مصاحبه ادّعای عصمت هم می کند.

مدّعی جریان یمانی به احادیثی که علامه مجلسی در باب « خلفاء المهدی صلوات الله علیه واولاده وما یکون بعده » در ج ۵۳ بحار الانوار آورده است ، تمسّک می کند . طبق یکی از آن احادیث ، پیامبر(ص)به دوازده امام معصوم شیعه وصیت می کند ، وبعد از ذکر امام زمان(عج) می فرماید : « ثم یکون من بعده اثنا عشر مهدیّاً فاذا حضرته الوفاه فلیسلّمها الی ابنه اول المهدییّن … ».

مدّعی ادّعا می کند که او مصداق همان اوّل المهدیین و فرزند امام زمان (عج) است !در حالی که امام زمان هنوز نیامده وفوت نشده ، وصیّ او ظهور کرده است!

در پیام دیگری که طرفداران وی با امضای انصار المهدی ، در مورخه ۱۱ ماه رمضان ۱۴۲۷ ق ، از نجف خطاب به مقام معظم رهبری فرستاده اند ، چنین آمده است: « الی السید علی الخامنه ای! السلام علیکم ورحمه الله وبرکاته … » در آن پیام از مقام معظم رهبری تقاضای قرائت این پیام ودادن جواب به آن را کرده . وادلّه حجیّت ادّعایی احمد بن الحسن را مطرح می‌سازند. از جمله همان حدیث وصیّت وخواب ها ومناظره ها و مباهله را مطرح می کنند.

پایان قسمت اول – با تشکر از وبلاگ المهدی ۳۱۳

۱۹ دی ۱۳۹۰ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :mahdikp

مقالاتی بسیار مهم در باب رد احمد حسن یمانی :

بنده mahdikp کسی هستم و مقالاتی را در باب این فرد به رشته تحریر در آوردم . با چنین مقالاتی به مناظره با این گروه پرداختم.دو بار در چت روم بیلوکس در اتاق انصار المهدی که هر دو بار بنده را از اتاق بیرون کردند و همچنین دو بار در سایت خود عبدالله هاشم مقالات ترجمه شده را قرار دادم که مقالات حذف شده و مرا باز بیرون کردند!!!!

موضوعات مقاله:
نسل احمد حسن ، نسل یمانی موعود نیست!!! + تصاویر
احمد حسن زود ظهور کرد !!!
آیا خواب تکلیفی بر روی دوش ما میگذارد؟
آیا احمد حسن از مهدیین و امام می باشد؟!
ملک عبدالله یا ملک فهد ؟!بعد از مرگ کدام یک بشارت ظهور داده شده ؟!
اثبات خارج شدن عبدالله هاشم از صراط مستقیم با مدرک
تهمت احمد حسن به فقها /مهمترین دلیل انحرافی دوستانی همچون هاشم
تهمت احمد حسن به فقها /مهمترین دلیل انحرافی دوستانی همچون هاشم (۲)

لینک این مقالات در انتهای این صفحه اینتر نتی قرار دارد:
http://www.andishe-basirat.ir/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%88-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF/%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%B8%D9%87%D9%88%D8%B1-2%D8%B8%D9%87%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87

یاحق

نويسنده ديدگاه :رضا خالد

به این یارو بگید بشین بینیم بابا حال نداری
اندازه این حرفا نیستی

نويسنده ديدگاه :hossein

اگر اینجوری زبونم لال منم خدام

نويسنده ديدگاه :رضا

حالا فهمیدم عبدالله هاشمی که تو هالیوود بزرگ شده چرا از این مستندا میسازه

نويسنده ديدگاه :حسین

با سلام
عکس مربوط به شیخ عبدالعال سلیمه می باشد و نه احمد الحسن

نويسنده ديدگاه :ناشناس

احسنتم حرف برادرم حسین درست است این عکس مربوط به شیخ عبدالعال سلیمه میباشد

نويسنده ديدگاه :SABER

آن امام مهدی ( عج) ای ما شناختیم ، احتیاجی به نایب و بندک دستک ندارند و خواهشا بیدار شوید و جامعه را به بازیهای بچگانه نبرید که گناهکار میشوید .
نزدیک به سه هزار نفر امثال این شخص مدعی نایبی از جانب شخصیتی مقدس(عج)* , هستند !!! که صدها میلیون معتقد و از منتظران ظهورش هستند ، نه یک عده خیالاتی و به تعداد نهایت دو سه هزار نفری هوادار بدبخت ذلیل گشته و فرو رفته به اراجیفات مسخره و مضحک امثال این نامرد خائن به دین حق اسلام * .
.
دست از این بیهوشی ها بردارید و باور کنید که بهایی صهیونیستان کثیف بیکار ننشسته اند و از این اراذلان اوباش را در جهت مخ چریدن امثال شما معتقدین گیج مسلک بکار انداخته اند .

لعنت خدای رحمان بر گمگشتگان بیهوش و مغز پهن بسته باد .

نويسنده ديدگاه :حسین

جالبه… مثل بقیه ادعای مهدویت نداره

نويسنده ديدگاه :علی

چرا علما باهاش مباهله نمی کنند ضایعش کنند؟

نويسنده ديدگاه :میثم

داداش مباهله با مباحثه فرق داره!
اصولا بحث کردن با مدعی های دروغی که هیچ اصول عقلی رو قبول ندارن فقط بزرگ کردن و به سر زبون انداختنشونه هیچ فایده ای هم نداره. کافیه با طرفداراش بحث کنی تا بفهمی چی میگم

نويسنده ديدگاه :سامان

واقعا نمیدونم این یارو راجع به مردم چه فکری کرده.باچهارتا حرف صدمن یه غاز میخواد حکمت دنیارو بگیره.حتی یکی ازمجتهدینم به حرفاش اهمیت نمیده.

نويسنده ديدگاه :0958545255

با سلام
عکس مربوط به شیخ عبدالعال سلیمه می باشد و نه احمد الحسن

نويسنده ديدگاه :0958545255

چرا علما باهاش مباهله نمی کنند ضایعش کنند؟ چون علمش از خدا هست

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

علما بیکار نیستند که با هر کس و ناکسی بشینند چهارساعت بحث کنند !

نويسنده ديدگاه :علی

بعدشم اصلا احمدالحسن معلوم نیست کجا قایم شده و حاظر نیست از لونه اش بیاد بیرون همچنین در شان علمای ما نیست که با هر ناکسی مباهله کنند

نويسنده ديدگاه :مسعود

این احمد حسنه با احمد حسن بکر فرق داره؟

نويسنده ديدگاه :سیدمحمد

دیشب یه پشه اومد به خوابم گفت شما انسان ها اومدین تو دنیای ما چرا دست از سر ما بر نمیدارید؟ فکر نمیکنید شاید اون راست میگفت؟ پس بریم باهاش مباحثه یا مباهله کنیم!!!!
حالا می‌فهمید چرا کسی با این کذاب یمانی مباهله نمیکنه؟ قرار نیست هر پشه ای هرادعایی کرد ما فعل عظیم پیامبر رو به تمسخر بگیریم. و باهاش مباهله کنیم…

نويسنده ديدگاه :mohaghegh

خواهشم اینه که قبل از نظر دادند کمی مطالعه داشته باشید ۱.دلیل شما بر بعثی بودنش چیه؟ ۲.اهل بیت با بی دین ها مناظره و بحث کردند ایا اونا بیکار بودند؟ ۳. کی میگی امام زمان به نایب احتیاج نداره حدیث بخون بعد نظر بده ۴.عکس الکی نشون مردم ندید همین کافیه که بفهمیم درغگو کیه؟۵. اینکه علما قبولش ندارن چیز جدیدی نیست احوال پیامبرا رو بخونید ببینید مخالفا کیا بودند۶.یکی هم مثل اینکه رویا رو به مسخره گرفته من نمیدونم حضرت ابراهیم چرا اون جدی گرفت و چرا خدا به خاطر این کارش اونو مورد تشویق قرار داد؟۷.ممنونم میشیم با سند نه گفته های اینو اون ثابت کنید که گاطع تو نامشون هست

نويسنده ديدگاه :ناشناس

آقا جان دمت گرم. آفرین به علمت. آفرین به منطقت. آفرین به انسانیتت

نويسنده ديدگاه :حمید

آقا جان دمت گرم. آفرین به علمت. آفرین به منطقت. آفرین به انسانیتت
خدا رو شکر کسانی هم هستند که هر فرستاده ای از خدا را به تمسخر نگیرند و دریارش تحقیق میکنند تا ایه قرانی (رینا انا اطعنا سادتنا و کبرائنا فاضلونا السبیلا) به انها صدق نکند . والحمدلله رب العالمین

نويسنده ديدگاه :A.M

بله بله افرین ممنون

نويسنده ديدگاه :علی

سلام می خواستم از شما سوالی بپرسم این که امامان این امت طبق حدیث پیامبر چه کسانی هستند و چند نفرند
رسول خدا(ص) فرمود: «وصی و خلیفه بعد از من علی بن ابی طالب، بعد از او دو نواده ام حسن و حسین است. که بعد از حسین نُه نفر از صلب حسین، امام هستند که نام آنان عبارتند از: علی، بعد از فرزندش محمد، بعد از او فرزندش جعفر، بعد از او فرزندش موسى، بعد از او فرزندش علی، بعد از فرزندش محمد، بعد از فرزندش علی، بعد از او فرزندش حسن، بعد از او فرزندش حجت بن الحسن، این دوازده نفر امامان بعد از من هستند».(۱)
مرحوم کلینی در کتاب اصول کافی، ج ۱، ص ۲۹۱
اونوقت چطور این آقا دوازده امام جدید بعد از امام زمان تعیین کردن یعنی پیامبر استغفر الله کار ناقص انجام داده و یادش رفته که امامان بعد حضرت مهدی رو برای ما تعیین کنه
بعضی مسائل عین روز روشنه ولی بعضی ها جلوی چشم هاشون رو گرفتن
اللهم عجل لولیک فرج

نويسنده ديدگاه :ملت ابراهیم

سلام به همه
دوستان نظر من هم همین است.
نحقیق کنید نه اینکه سریع بشینید مسخره کنید.
خدا می دونه در سایتم نوشتم عبدالله هاشم منحرف شده و ۱۰۰ تا مدرک هست که الحمد الحسن یمانی منحرف و دروغی هست.
خدا یم دونه الان پشیمان شدم از این کارم و دارم تحقیق می کنم.
تحقیق کنید تحقیق کنید.

آیا ما احادیثی نداریم که مورد تایید علمای خودمون هست و راجعبه آخر الزمان هست که :

۱- وقتی مهدی ظهور می کند از اسلام فقط اسمش باقی مانده است.
۲- وقتی مهدی ظهور می کند روش جدید و کتاب جدید ( قران را خالی از تحریفات و خرافات بیان می کند) و شیوه ی جدید می آورد.

دوستان این احادیث رو جدی بگیرید.
می ترسم از روز که ظهور بشه و ما در مقابل مهدی ایستادگی کنیم.

در آخر بگم من هم در تحقیق هستم.
اگر برایم روشن شد احمد الحسن یمانی کذاب است لعنتش می کنم و در غیر این صورت حتی اگر مقام معظم رهبری که جان من است بدون دلیل مخالفش باشد , مخالف رهبری خواهم شد.

من تا زمانی پیرو کسی هستم که پیرو قران و سخنان اهل بیت که مطابق با قران است باشد.

تحقیق کنید و مثل من نباشید که همان اول چند تا از دوستان مذهبی بهم بگفتن منحرف هست این شخص و من گفتم آره راس میگید. اونم بدون تحقیق.

خدایا مارا به راه راست هدایت فرما.

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام
دوست عزیز هر چقد دوست داری تحقیق کن ولی سعی نکن با اینکه به یه نفر با یه ادعایی که مسلما باطل هس فرصت بدی تا حرفاشو بشنوی و دودوتا چارتا کنی . تمام مقدمات ظهور مثل دانه های تسبیح پشت سر هم اتفاق خواهد افتاد. مقدمات عام که تقریبا همه به وقوع پیوسته . مونده مقدمات خاص ظهور که با ظهور حضرت ولی عصر ۱۵ ماه قبل از ظهور اصلی ایشان است. دقیقا مثل غیبت که دوتا غیبت داشتن ظهورشون هم دو مرتبه صورت میگیره که بار اول فقط تعدادی خاص امام رو میشناسنو ازشون نصرت میگیرن که در لشکر سید خراسانی هستند یعنی بلافاصله بعد از ظهور اول دنیا شروع به پشت کردن میکنه وهمه مقدمات اصلی مو به مو انجام میشه و سید خراسانی و یمانی و عثمان یا همون سفیانی همونجا شناخته میشن . یه جریانی نیس که سالها بخاد روش کار بشه تا مردم رو به بیعت گرفتن وادارن. همه چی به سرعت و ناگهانی اتفاق میافته پس هر ادعایی باطل میشه و ادعا کننده محارب با حضرت حجت است و دل دادگان به اون کافر واز اسلام خارج شده اند. دوست عزیز انشالله که خداوند همه مارو از شر فتنه های اخر العهد نجات بده. نکته بعدی اینه که هیچ شخصیتیو حتی با درجه ای کمتر مثلا حتی لحظه ای به جای امام زمان قرار نده , منظورمو اینطور بیان کنم که هیچ شخصی نمیتونه نایب یا جایگزین امام در زمان غیبت بشه که شما جان خودتو دو دستی تقدیمش کنی. جان شما و بچه شیعه ها خیلی باارزشه اگر پی ببرید .
امام منتظر , منتظر اینه که این جانها فقط و فقط در راه خدا به ایشون هدیه بشه. اون سیصدو سیزده نفر بزرگترین خصلتی که دارن که جزو این تعداد قرار گرفتن همینه که جونشونو فقط به امام زمانشون تقدیم میکنن نه به علیو تقیو محمود. امیدوارم گرفته باشی.

نويسنده ديدگاه :ملت ابراهیم

ضمنا این عکس هم مربوط به شاعر مصری می باشد و نه احمد الحسن یمانی.
نام این(عکس) شاعر عبد العال سلیمه است.

نويسنده ديدگاه :کسرا

اولا مباهله شرایط و ضوابطی داره-به نظر من یک معصوم یا یکی از عرفای به نام باید با همچین افرادی مباهله کنه- هرکس که عقیده اش باطل باشه میتونه بیاد ادعا کنه علما بیان با من مباهله کنن- مباهله هم یعنی نفرین طرفین- حالا اومدیمو طرفین همدیگه رو نفرین کردند- اومدیمو زمان مرگ طرف حق نزدیک بود و درگذشت و مسلما ربطی هم به نفرین نداره اینجوری راحت طرف باطل ادعای حق بودن میکنه- به نظر من تنها راه مناظره هست اون هم پخش زنده که همه ملت ببینند-

نويسنده ديدگاه :ساشا

تحقیق من باهاش موافقم

نويسنده ديدگاه :سید رضا

برادر ملت ابراهیم شما گول آنهارا نخور اگه شما اهل علم نیستی نباید در مسائل علمی نظر بدی اگه الان بنده یا هرکس دیگر در مسأله ی پزشکی مثلا نظر بدیم واز پزشکی سر در نیاریم همه ما را مورد سرزنش قرار می دهند وشما گول حرفهاشون رو نخور که میگن تحقیق کنیدوحرف علماء را گوش ندهید آنها می دانند که اگر شما از علماءسؤال کنید گول حرفاشون رو نمیخوری.پس شما واجبه که از باب ارشاد نه تقلید به علماء مراجعه کنیدواین احادیثی که ذکر کردی چیزی رو ثابت نمی کند وشما می تونی برای فهمیدن انحراف اونها به این وبلاگalmahdiyoon-113 که بنده اون رو طراحی کرده ام بعضی از انحرافات و دیدگاههای اشتباه اونهارو ببینی.در ضمن همیشه برای خودت راه برگشتی بذار .

نويسنده ديدگاه :سید رضا

و اما برادر محقق شما بیا ادعای بعثی نبودنش رو انکار کن شما صاحب ادعاء هستی وهمه می دانند که او بعثی است و چیزی که ثابت است او شخص بعثی میباشد واگر شما می گید که بعثی نیست بیایید ثابت کنیم نه اینکه ما بیاییم ثابت کنیم شما صاحب ادعاء هستی.واما راجب اینکه می گویید بیایید مطالعه کنید الحمدلله که مذهب تشیع ۱۴۳۲سال است که توسط علم اهل تشیع پایدار مانده است واگر شما در این چند روزه شروع به خواندن چند کتاب کردی این فکر را نکن که قبل از تو کسی آنها را نخوانده بنده به حمدالله تا به الان شاید بیشتر از ۱۰۰ کتاب را خوانده ام البته به غیر از کتاب درسی.شما الان در قله و اوج تکبر هستی و در این حین کسی رو قبول نخواهی داشت چرا که آفت کسانی که تازه دارن چیزی می فهمند تکبر وغرور بیش از حد که سبب میشه بعضی ها ادعاء کنند که حتی بیشتر از آیت الله سیستانی علم دارند زهی افکار باطل. دو سه کتاب با آدم چیکار میکنه اگه شما دو سه کتاب خوندی والان از آقای سیستانی اعلم شدی ایشون که تاالان معلوم نیست که چند کتاب خوندند تعوذ بالله الان باید به مقام خداوندی رسیده ههههههه . بابا بیا پایین باهم بریم.

نويسنده ديدگاه :سید رضا

واما اینکه این احمد اسماعیل دجال است چیز واضححی است و هر شخص عاقل می تواند این را تشخیص بدهد در احادیث زیادی آمده است که امام لا یخفی علیه علم شیئ. واو را می بینیم علم ادبیات عرب که در کشورهای عربی تا مرحله متوسطه ( راهنمایی ) همه بر آن مسلط میشوند را بلد نیست واحمق تر از اون کسانی هستند که می آیند برای اشتباه کردن این دجال از برخی روایت ضعیف السند که مخالف قرآن و اصول مذهب است تمسک می کنند واین احمقها حقشان است که تابع این چنین دجال بی سوادی بشوند چرا که فقط احمق از احمق متابعت می کند.

نويسنده ديدگاه :سید رضا

اما راجب کلام برادر کسرا که از مباهله حرف زد می خوام بدانید که علماء ما به صورت زنده در شبکه های ماهوار ه ایی اعلام امادگی برای مناظره ومباهله کرده اند و حتی برای مباهله با وی ساعتی مقرر شد واین دجال برای دو بار فرار کرد والان هم اگه باور ندارید ببینید که امر مباهله چیز مصخره ای نیست چرا که من الان از همین جا حاضر هستم با خود اون دجال مباهله کنم وکسی غیر از اون را هم قبول نمی کنم فقط با خود اون دجال مباهله می کنم.من آماده ام .
حالا که اونها جواب نمی دن واضحه که اونها باطل هستند.

نويسنده ديدگاه :ملت ابراهیم

سلام
جناب سید رضا وبلاگ شما رو بخونم که مثل ۱۰۰ تا وبلاگ دیگه مطالب تکراری و کپی رو گذاشتید ؟؟
کی من گفتم از علما سوال نکنید ؟؟؟
البته که سخنان بزرگان دین بسیار مهم هست اما حجت نیست.
هر کس باید تحقیق کنه. مخصوصا مسائل اعتقادی که خود فقها می گند به ما مربوط نیست و تحقیق کنید.
کسی این وسط گول نخورده عزیز.
من هرچی تا الان دیدم عقلی و قرانی و حدیثی بوده و انحرافی ندیدم.
اما تا دلت بخواد از علمای خودمون انحراف دیدم.
در بحث عصمت انبیا.
در سخنانشون.
در گذاشتن اسم امام و آیت الله.
در گفته هایشان .
در نائب امام زمان گفتنشان و غیره… .

به هر حال هر کس باید تحقیق کند.
خداوند فردا هرگز قبول نخواهد کرد که شما بگویید من حرف عالم زمانم رو گوش گرفتم.
چون عالم غربی ها هم ریچادر داوکینز و داروین هست که دارند میگن خدا توهم هست و خدایی وجود نداره اینها پرفسور و فیلسوف هستند و دکتر و دانشمند , پس مردم باید به حرفشون گوش بدند ؟؟؟
البته که نه.
پس تحقیق کنید.
من کسی هستم که به جناب یمانی گفتم ” یمانی خر کی هست ” اما بعد از ۱ سالو نیم یهو رفتم تحقیق کردم پشیمان شدم.

به هر حال من تا الان ۹۵% به این نتیجه رسیدم که ایشون خود یمانی موعود هستند.
با این حال هنوز هم دارم تحقیق می کنم.
ببینم خداوند چی می خواد.

شما خودت قضاوت کن ما آخه حق انتخاب داریم ؟
دوست عزیز این حرفارو که من میزنم , من کسی هستم که به شدت مذهبی هستم و بسیجی و همچنین خانواده ی من هم همینطور… پس فکر نکنید من خیلی شوت تشریف دارم.
ما حق انتخابی نداریم.
همه ی سایت های ادیان و مذاهب دیگه فیلتر هست. ما چیزایی رو میدونیم که اینهای می خوان که بدونیم.
ما گوسفند هم نیستیم.
با این حال تعصب رو بذارید کنار ببینید دوروبرتون چه خبره.

بنده هم تبلیغ کسی رو نمیکنم.
من خودم عاشق علما هستم.
مقلد جناب مکارم هستم.
عاشق رهبرم هستم.

اما تحقیق و عقل رو تعطیل نمی کنم.
بلعم باعورا و سامری و یهودا اسخر بوتی قول های مذهبی بودند اما گمراه شدند.

موفق باشید

نويسنده ديدگاه :عدالتی

بدون تحقیق ، یه مطلبی رو گذاشتید و ای کاش کمی تحقیق می کردید . کپی و پیست .

نويسنده ديدگاه :gffdgf

salam aghay melat ebrahim be nazare man shoma aval ravesh tahghigh yad begir bad tahgigh kon vaghti darvin zist shenas mizari kenar ye alem dini man fekr konmam shoma bayad bishtar ehtiyat koni

نويسنده ديدگاه :gffdgf

بعد شما ملا عالم دانشمند اکر یه ولاک اضافه تر خوندی شاید یه کلمه به علمت اضافه شد ضرر نمیکنی با این حرف نشون میده شما به یه انجماد فکری رسیدی
من اینا رو میکم نه به عنوان مخالف یا موافق به طور کلی دارم میگم
من هم کوچیک شما هم که معذرت میخوام از باب یاد اوری فقط میگم

نويسنده ديدگاه :سید رضا

سلام به برادر ملت ابراهیم
شما چرا این طور بحث میکنی ؟؟؟ این روش بحث نیست .
من قبلا به شما در شیکه بالتاک هم گفتم که برادر شما اول برو عقیده ی شیعیان رو خوب بخون ویاد بگیر و البته این امر باید زیر نظر استاد صورت بگیره بعد اگه خواستی برو هر طور که خواستی تحقیق کن وقتی شخصی گول این انحرافات رو بخوره چیز واضحی است که عقیده ی شیعیان رو بلد نیست

نويسنده ديدگاه :سید رضا

اونا میگن امام اشتباه میکنه امام در قران خواندن خطائ می کنه اون میگه امام حسین و امام علی نعوذ بالله دارای شرک انانیت می باشند ومن ( احمد الحسن) دارای این گونه شرک نیستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این همون دین جدیدی که میگن آورده ؟؟؟؟ شما لابد کلام عربی را بلد نیستی وگرنه برو کتابهای متشابهاتی که نوشته رو بخون.شما این عقلت رو مثل جماعت عمری تعطیل نکن

از تمامی برادران مومنم خواهنم که به وصیت پیغمبر عمل کنند وبا کتاب الله و عترت و اهل بیتش وارد این جریان بشند نه با عقل

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

احمد ناصری !

وقتی شما بدون عقل تصمیم میگیرید نتیجه اش میشه همین که حرف های یه کذاب رو باور میکنید !

نويسنده ديدگاه :ققنوس

هر بی سوادی میدونه که روایات معارض در این باب زیاده و برای تشخیص حکم قطعی نیاز به احاطه روی مجموعه ی روایات هست، اخذ به واحد کردن از احمقانه ترین کارهاییه که ایشون خیلی انجام میده و به عقل ناقص خودش هم میباله…
بعدشم داداش ما پیغمبر و کتاب خدا رو هم با عقل قبول کردیم، شما که دم از کلام اهل بیت میزنی، دو خط اصول کافی رو بخونی تازه میفهمی که هیچی از عقل نمیفهمی
ثالثا، همین روایاتی که شما در تایید ادعای این آقا استفاده میکنید رو از کجا آوردید؟ وحی میشه بهتون؟ یا از کتب علما آوردین، اگه مراجعه به علما لازم نیست، پس چرا به کتاب هاشون مراجعه می کنید و حدیث و روایت میارید؟! واقعا مضحکه….

ععقل انسان ممگنه اشتباه گند ولی ایا کلام خدا و اهل بیت اشتباه میکنند معاذ الله رفقا علما که حدیث فرجعوا الی روات احادیثنا را قبول دارن چرا یک خط بالاتر از اون که فرمودهاند خمس تا ظهور امام زمان مباه است را قبول ندارن و واجب دونستن ؟

نويسنده ديدگاه :علی

این حدیث ضعیف هست و در قرآن که خمس را واجب کرده خداوند استثنایی قائل نشده

متاسفانه یک سری افراد بی سواد هم اکنون طرفدار احمدالحسن کذاب شده اند چرا که هر حدیثی را میبینند باور میکنند بدون اینکه تخصصی در این زمنیه داشته باشند

کورانی با اینکه دو معجزه از ایشان دیده اند بازهم ایمان نیاورد آیا این کارش جز عناد و است ؟

نويسنده ديدگاه :ققنوس

همه ی دردها از بی سوادیه، با عده ای از کسانی که جذب این آقا شدن در ارتباط بودم، بلا استثناء، کسانی هستند که سواد دینی بسیار ضعیفی دارن
میشه معجزه رو تعریف کنین ما هم معنیش رو یاد بگیریم و اصولا بفرمایید آیا تفاوت معجزه و کرامت و کارهای خارق العاده در چیست؟ اگر هر چیز عجیبی ببینیم باید به شخصی که انجام داده ایمان بیاریم، لطفا یه سفر محبت کنید برید به هندوستان، فکر کنم مرتاض های هندی براتون جالب باشن، احتمالا اگه ادعای خدایی هم بکنن شما ایمان میاری، بفرما برادر، خدا قبول کنه…

نويسنده ديدگاه :امین

سلام بر دوستان بزرگوار از برادران انصار و مخالفان احمد اسماعیل . حقیر دلایلی در رد ادعاهای جناب احمد اسماعیل یا احمد الحسن دارم که فکر می کنم با خواندن آن شما پی ببرید که ایشان یمانی موعود نیستند و اگر واقعا درد دین دارید می توانید در این مورد سوال کنید که انشاء الله خداوند هدایتتون کنه afzali.polaris@gmail.com

نويسنده ديدگاه :امین

بصورت فهرست وار دلایل خودم را بیان می کنم که اثبات و تفصیل آنها را می تونید توسط جیمیلم دریافت کنید
۱- ادعای ایشان مبنی بر این که امامی به مانند دیگر ائمه هستند و همه طرفداران ایشان در پالتاک و فیس بوک اقرار دارند که ایشان امام سیزدهم هستند در حالی که احادیث متواتر از طریق شیعه و اهل سنت روایت شده که ائمه تنها دوازده نفر هستند و آیه قرآن که تعداد ماه ها در نزد خداوند دوازده تا است هم که طبق تفسیر اهل بیت تاویلش در مورد ائمه هست گواه بر این مورد می باشد و حدیث حضرت صادق که فرمودند در غیبت حضرت صاحب الامر گروهی با سیزده دانستن ائمه و بیشتر گمراه می شوند هم گواه دیگری است که برای دیدن آنها می توانید توسط جیمیلم مطالب را کامل دریافت کنید و یا در دیگر سایت ها این احادیث را ببینید.
۲- ایشان در کتاب های خودش ائمه را خدای روزی زمین معرفی کرده و چون خودش را جزو ائمه می داند در حقیقت خود را خدای روی زمین( الله فی الارض ) می پندارد و برای این گفته اش هم به احادیث و آیات متشابه چنگ می زند در حالی که در هیچ حدیثی این جمله گفته نشده.در حالی که همه می دانیم خداوند نمی خورد و نمی آشامد و اگر این صفت بر مقام ظاهری ائمه که بر روی زمین هستند درست باشند در واقع بر خداوند نقص وارد کردیم که او بر روی زمین مثلا می خورد آری ائمه اسماء حسنی هستند ولی این مربوط به مقام نورانیت آنهاست که حامل صفات کمالی شده ولی مقام بشری و جسمانیتشان نمی تواند حامل اسم الله شود و در احادیث آمده که دجال ها ظهور می کنند و دجال بزرگ می گوید که خدا هست حضرت علی علیه السلام فرمودند در جوابش بگویید که خدا نمی خورد و نمی اشامد اما معلوم است که احمد الحسن دجال بزرک نیست بلکه یکی از مقدمه های اوست که با همین گفتار دجال گونه مردم را گمراه می کند
۳- ایشان قبول ندارند که شیعیان می توانند حجت باشند در حالی که روایت توقیع حضرت صاحب الامر که فرمودند در حوادث واقعه به راویان حدیث رجوع کنید که آنها حجت از جانب من بر شما و من حجت از جانب خدا بر انها هستم و یا در حدیث حضرت صادق که فرمودند و اما هر کس از فقها که حافظ دینش و مخالف هوای نفس و مطیع برای امر مولایش باشد بر عوام است که از او تقلید کنند و این یافت نمی شود مگر در بعضی از فقهای شیعه و نه همه آنها و بسیار دیگر از احادیث که ثابت می شود تقلید از فقهای شیعه و حجت دانستن آنها از طرف امام واجب است .
۴- در مورد روایات دوازده مهدی هم باید گفت آنها گروهی از شیعیان هستند طبق نص صریح حضرت صادق که نفی امامت آنها را هم کردند و فرمودند دوازده مهدی و نه دوازده امام بلکه آنها گروهی از شیعیان هستند که مردم را دعوت به دوستی و شناسایی ما می کنند … پس این شیعیان ائمه را به مردم میشناسانند نه این که خود ادعای ائمه بودن کنند و مقام خودشان را به مردم بیاموزند مخصوصا نعوذبالله مقام خدای روی زمینی بودن که حقیقتا بطلانش را آشکار کند البته باید گفت این در مقام بشریت اشتباه هست وگرنه در مقامات نورانیت بحث فرق می کند . خلاصه پیروی و اطاعت از شیعیان کامل امثال سلمان و رد بر آنها کفر است چنانچه در احادیث بسیاری از شیعه و سنی وارد شده که در کتاب نفس الرحمان محدث نوری یافت می شود برای مثال حضرت سلمان که ۱-سلمان از اهل بیت است ( بدیهی است که پیروی از اهل بیت واجب است ) ۲- سلمان ار علما است و چون از اهل بیت بود او را نسیت به علما دادیم ۳- حضرت پیغمبر بعد از این که فرمودند سلمان در عمرش هیچ گناهی نکرده گفتند من مدینه علم هستم و علی باب اوست و سلمان باب علی است پس بشناسید سلمان را ۴- حضرت علی فرمودند که سلمان باب خداست بر روی زمین هر کس او را بشناسد مومن و هر کس او را انکار کند کافر است . در کتاب تفسیر حضرت عسکری آمده که نظائر سلمان و ابوذر و مقداد و عمار در هر عصری از اعصار وجود دارد . پس باید دانست که مقام شیعیان کامل که در هر عصری هستند مقامی است که حجت از جانب ائمه هست و تقلید از آنها واجب است و بر طبق بعضی احادیث رد بر آنها رد بر خداست و آنها علما هستند که از اهل بیت هستند و علمای آخر الزمان افضل پیغمبران بنی اسرائیل هستند و اینها که شنیدید که ائمه فرمودند ما علما هستیم و شیعیان متعلمین درست است حضرت علی هم متعلم علم نبی بودند طبق احادیث و حضرت سید الشهدا هم شیعه و متعلم به علم حضرت علی بودند و خود حضرت سلمان متعلم به علم ائمه بودند و حتی بگویم که ائمه شیعیان کامل را جزو خودشان حساب می کردند برای همین گفتند سلمان از علماست او را نسبت دادیم به علما چون از اهل بیت بود . پس وقتی ائمه می گویند نحن علما شیعیان کاملین را هم جزو خودشان حساب می کردند و بقیه شیعیان را هم متعلم می دانستند برای همین در احادیث زیادی برای افراد زیادی فرمودند که او از اهل بیت است یا از آل محمد است و پرسیدند از خود آل محمد امام فرمودند از خودشان و تاکید کردند و به عده از بزرگان گفتند شما آل محمدید شما آل محمدید . انشاء الله متن احادیث را توسط جیمیلم بهتون میدم و دلیلی داشت که اسناد را کامل نشان ندادم و بعد از آشنایی دلیل را انشاء الله بیان می کنم

نويسنده ديدگاه :امین

مورد دیگری را لازم می دانم تاکید کنم این است که شیعیان از جانب امام حجت هستند و امام هم بنوعی هستند چه این که از حضرت علی علیه السلام در صفت مومن به همام فرمودند که مومن امام است بر کسانی از بعد خود ( از لحاظ ایمانی نه زمانی ) پس مومن امام هست و مومن حجت است ولی از جانب امام چنانچه در توقیع دیدیم که حضرت فرمودند راویان حدیث حجت از جانب من بر شما و من حجت از جانب خدا بر آنها هستم . بدیهی است که ما امروزه دسترسی بر جمال خورشید نداریم باید از نورشان استفاده کنیم چه این که کسی دسترسی به ذات خورشید ندارد از نور خورشید استفاده می کند و توسط نورش خورشید را می شناسد پس نور خورشید از خود ذات خورشید دستور می گیرد و ما از نور خورشید دستور می گیریم چون به خورشید دسترسی نداریم مگر از نورش و شیعیان کامل نورها و بابهای آنها هستند طبق حدیث . و حتی وارد شده که مومن حجت خداست دلیلش این است که ما اگر چه جز مومن را امروزه نمی یاییم ولی چون مومن بر صفت خورشید یا امام شده خورشید را هم در خود جلوه داده و حامل صفت خورشید شده که از جانب خدا نور افشان بود. که سعی کردم با زبان حککت مساله را توضیح بدهم چه این که قلم از جانب دست مامور نوشتن است و دستت هم از جانب مغزت مامور است و اشکالی ندارد بگوییم که قلم از جانب مغزم مامور است اگر چه واسطه هم وجود داشته باشد ولی اگر بخواهیم تفکیکا تصریح کنیم باید بگوییم قلم حجتش دست است و دست حجتش مغز است و حقیقتا حجت قلم مغز است امیدوارم حل شبهه طرفداران بعضی طرفداران انصار بر خودشان شده باشد چه این که آنها خود می دانند که منظور من چیست و دیگر دوستان شیعه شاید متوجه نشوند من چه می گویم چرا که شبهه آنها را نشنیدند که میگویند جز امام کسی حجت نیست و صلی الله علی محمد و آله الطیبین الطاهرین

نويسنده ديدگاه :امین

یک جواب به آقای احمد ناصری : برادر بزرگوار عده از علمای شیعه هستند که مخالف جدی اجتهاد و صوفیه و فلاسفه و علم رجال هستند و خمس را مباح می دانند . و پیروی کامل از اهل بیت واجب می دانند و به دوازده مهدی مقتقدند و حتی خودشان جزو آنها میباشند و رئیس انها در بصره وجود دارد و همه گفته های احمد اسماعیل عینا کپی برداری از کتب آنها با بعضی از تحریفات و تاویلات خارج شرع و همراه با کتمان و پنهان کاری است و چون حقیر حق ندارم سر یا اسم مهدی را اشکار کنم از بیان خصوصیات و نام مهدیین خودداری می کنم ولی اگر شما دنبال حق هستید می توانم بصورت خصوصی شما را در جریان بزارم البته وقتی به حق جویی شما مطمئن شوم چرا که امروزه تقیه بر ما واجب و بردن نام مهدی در عموم حرام است .

نويسنده ديدگاه :امین

اما جواب به برادر ملت ابراهیم : برادر من اگر شما بصورت کامل به ادعاهای احمد الحسن مطلع باشید قطعا آن نود و پنج درصد اطمینانتان تبدیل به صفر می شد چرا که ایشان مدعی هستند همان مهدی هستند که حضرت عیسی بر پشت سرش نماز می خوانند و از پشت کوفه یا جایی غیر از کعبه ظهور می کنند . شما برای دریافت اطلاعات یقینی می توانید به فیس بوک مراجعه کنید و این موضاعات را که اعتراف دعوت کنندگانشان و طرفدارانشان هست ببینید . حال من از شما سوال می کنم … مگر قرار نیست که پرچم یمانی به مهدی برسد مگر یمانی دعوت کننده یه سوی قائم نیست مگر مدعی نیستید او اول بیعت کنندگان است ؟؟؟ پس چرا او همان قائمی است که قرار است ظهور کند و عیسی پشت او نماز بخواند و از مردم بیعت بگیرد.. اگر او آن قائم است پس اول بیعت کنندگانش که یمانیست کجاست ؟ و اصلا یمانی به سوی چه کسی دعوت می کند ؟؟
سوال دوم که خیلی جالب است : شما می گویید یمانی امام است در حالی که در هر عصر تنها یک خلیفه خدا بر روی زمین بوده و این کار شما یعنی کنار گذاشتن خلیفه خدا … شما می گویید یمانی خلیفه است و پیروی او واجب است در حالی که می دانید اول مهدییون بعد از مرگ قائم خلیفه می شود … حال جواب انصار الله در پالتاک و آقای کوهندل در فیس بوک این است که میگویند حرف شما درست است ولی این مرگ استثنا هست و به معنی خواب میباشد 🙂 این اعتراف آنها در فیس بوک توسط آقای عبادی که روزگاری جزو دعوت کنندگان بودند به معرض عموم گذاشته شده .

نويسنده ديدگاه :امین

جواب به محقق .. برادر بزرگوار قطعا در مورد احمد اسماعیل دروغ های زیادی توسط افراد ناگاه گفته میشود ولی همیشه افرادی از اهل حق هستند که با راستی ادعاهای ایشان را باطل می کنند . کارهای یک عده افراد دلیل بر دروغ گو بودن بقیه مخالفین احمد اسماعیل نیست .. ببخشید که حقیر نمی توانم تصریح کنم بدلیل تقیه .

نويسنده ديدگاه :محسن

سلام
کسی که حرفای این اشباه الرجال!رو بپذیره از۲ حال خارج نیست،
یا زیادی صاف وساده و…است،
یا “ادم” خود ایناست!
که در هردوصورت ضرر کرده چون امام زمان نه سرباز پخمه و پپه میخواد ونه کلاشوکلاه بردار توی سپاهش راه میده!
هرچی بیشتر فکر میکنم مطمئن تر میشم که این اقایان “محقق””ملت ابراهیم” “ساشا”و”احمد ناصری” و امثالهم خودشون از اعضای جبهه ی تبلیغاتی این ادم فلان فلان شده در فضای سایبری هستن!
باورکنید جدی میگم!
کاملا شک کردم به مرگ جفتمون!
شمارو بخدا بد میگم؟!
اخه ادمای نسبتا عاقل!این چه نایبیه که نمیتونه زبان مادری خودشو عین بچه ادم تلفظ کنه؟!
چه امامیه که به دیگران تهمت میزنه؟!بریدافتراها وتهمت هاشو نسبت به علمای شیعه گوش بکنید…
اصلا گیریم امام یا نایب امام!
چرا دروغ میگه؟
امام حتی علیه دشمنش هم ناحق نمیگه…
مگه حضرت امیر نفرمود:اگر مکر رو اخلاقی میدونستم،مکارترین ادمهاروی زمین بودم… ولی دلش نیومد حتی علیه دشمنش هم مکر کنه…
اصلا اینا رو وللش!
یه قانون!:
اگه کسی پیدا شد وعلیه جمع مراجع(توجه کنیدجمیع مراجع!) دری وری گفت بدونید یه جای کارش باد میده!!!
نتیجه اخلاقی!!!:
لطفا هر چرت وپرتی را باور نکنید!باتشکر…

نويسنده ديدگاه :محسن

ببخشید نشد ادرس بدم
برید “اپارات” وسرچ کنید “افتراهای احمد گاطع”
همه چی معلوم و واضحه…

نويسنده ديدگاه :گیتا

این افرادی که ایشون رو باور کردن از اعضای این گروه ضاله هستند برای این امام کذاییشون تبلیغ میکنند!!

ولی زهی خیال باطل.ما شیعیان هوشیارتر از این حرفاییم.برید روزی تون رو جای دیگه تامین کنید نابخرادن خدانشناس!!

نويسنده ديدگاه :حسین

با سلام
متاسفانه عموم ایرانی ها، زود باور هستند . نباید به صرف یک مقاله یا چند مقاله به فردی تهمت زد . متاسفانه تهمت زدن و گفتن مسائلی بدون مدرک در بین عموم مردم رایج هست . اگر آقای یمانی از نیروهای بعثی بوده و به فرض هم برادرش هم تایید کرده، چطور هست توسط دولت عراق بازداشت نشده . ممکن است برادرش با او دشمنی داشته . به صرف یک سایت نباید به مردم تهمت زد، متاسفانه در بین عموم مردم از برخی از طلبه ها تا مردم عادی این تهمت و افترا را می زنند . نمی شود بر اساس تئوری توطئه قضاوت کرد . برای اثبات این مقاله بر ضد آقای یمانی مدارک بیشتری نیاز است چون اتهامات سنگینی است .

نويسنده ديدگاه :نادر

سلام به همگی دوستان و همگی مومنین.
از ادله ی اصلی اممااحمد الحسن
۱- وصیت
۲- علم
۳- پرچم
۴- رویای صادقه
۵- معجزه
۶- استخاره می باشد
پی اینقدر حاشیهنروید

نويسنده ديدگاه :sajad

سلام من محب ایشان هستم پو از تهمت های شما به خدای یگانه پناه میبرم اگر امام احمد الحسن (علیه السلام)دروغ میگویین ال ایاذ و بلله چرا علمای شیعه حاظر نیستن بلا ایشون مباهله کنند که حق از باطل جدا بشود
چرارهبر فرزانه ایران با ایشان مباهله نمیفرملایند ما خامنه را به عنوتن نایبی میشناسیم که حتی ذره ای از معارف اهل بیت و رسول الله را برای ما روشن نمیکنند ما از علمای شیعه به کرات درخواست عاجزانه مینماییم مباحثه و مباهله با ایشان را در مرقد حضرت ابوالفضل (ع)در روزی به خواست خدا انجام دهند و از حضور حضرت امام زمان ابایی نداشته باشند که دنیا دار فانی و عقبی سرنوشت هر مومن ومومنه ای خواهد بود
من سجاد از یاران انصار امام احمد الحسن وصی امام زمان دست به قلم خواهم برد و با هرکس حق نباشد جنگ خواهم کرد تا نابودی کفر و پیروزی ایمان
یالثارات الحسین
حکومت الهی خواسته ای جهانی

نويسنده ديدگاه :ققنوس

داداش اولا خدا قبول کنه، ثانیا خسته نباشی، ثالثا بفرمایید ایشون کجاس، بنده خودم خدمت برسم برای مباحثه و مباهله، کی میتونه با آدم فراری مباحثه و مباهله کنه، پیروانش هم به این راحتی تن به مناظره نمیدن چه برسه به خودش که اصلا معلوم نیست کجا هست؟!
بعد هم شما رو به خدا دو زار مطالعه کن برادر من، دو زار، تمام ادعاها و حرف های ایشون پر از تناقضه، شما بگو ایشون که علما رو قبول نداره، خودش دینش رو از اول تکلیفش تا وقتی که ادعا میکنه در حدود سی سالگی با حضرت مرتبط شده از کجا آورده بوده، احکامش رو از کی میگرفته؟ وحی میشده بهش یا از روایاتی که در کتب علمای پیشین بوده گرفته یا مراجعه به علمای فعلی کرده؟
ادعا کردن کار سختی نیست، تا حالا کلی یمانی و امام زمان و پیغمبر و خدا پیدا شده، بالاخره کدومش درسته؟ یمانی که صد نفر نیست، یک نفره، ۵ دقیقه اگر واقعا جویای حقیقت باشی و فکر کنی با توسل به امام زمان علیه السلام هدایت میشی، هر کس هدایت میخواد باید متوسل بشه به امام زمان

نويسنده ديدگاه :حسن صالحی

دوستان عزیز به قول سید احمدالحسن ع:{ای مردم، علمای گمراه و پـیـروانشان شما را فریب ندهند. بخوانید، جستجو کنید، دقت کـنید و بـیاموزید و خود حقیقت را بـیابـید و بر کس دیگری توکل نکـنید تا برای آخرت شما تصمیم گیری کند زیرا که فردا پشیـمان خواهید شد و فردا پشیمانی را سودی نخواهد داشت.}

نويسنده ديدگاه :ققنوس

از کجا تحقیق کنیم داداش، بفرمایید ایشون کدوم یک از کتب و یا علماء رو قبول داره، ما از همون جا تحقیق میکنیم،… ملاک تشخیص عالم گمراه رو هم از عالم غیر گمراه بفرمایید، چون دست روی هر کسی بذاریم میگن گمراهه

نويسنده ديدگاه :رضا

با سلام…به نظر من بهترین راه اینکه باهاش مناظره کنن اگر مدعین که دروغ میگه بشینن و چهره ی اصلیشو به همه نشون بدن.

نويسنده ديدگاه :ansar mahdi

بس شما حتی این فکرو نمیکنین که اولین ۳۱۳ نفر امام زمان ممکنه یکی از فرزنداش باشه حتما دوست دارین یکی از اشناهاتون باشه خواهش میکنم بیشتر تحقیق کنید تا حق را بیابید

نويسنده ديدگاه :ققنوس

خیلی خوبه، همین طور داره به عناوین ایشون اضافه میشه الحمدلله، اول یمانی، بعد فرزند و وصی و مهدی اول، بعد یکی از ۳۱۳ نفر، بعد همان مهدی که حضرت عیسی پشت سرش نماز میخواند، شما رو نمیدونم، ولی من که فقط با این ادعا ها یاد باب و بهاءالله میفتم، واقعا خدا چقدر فیلت رو یک جا در ایشون جمع کرده، فکر کنم یه کم دیگه یادش بیاد که از اصحاب پیغمبر هم بوده، در واقع شاید خود امیرالمومنین باشه که فرمود حضرت در خطبه ی بیان که در آخرالزمان دوباره بر میگرده بین مردم…
وقاحت هم حدی داره…

نويسنده ديدگاه :فرناز

ایا درسته که اگر هرکسی ادعا کرد……ما بیایم قبول کنیم……….عبدالله هاشم مدافع احمد الحسن گفته که شرط ظهور اینه که اوباما به ایران حمله کنه!

نويسنده ديدگاه :فرناز

احمد الحسن مدعی شده که فرزند امام زمانه…….درحالی که در روایتی از امام صادق امده که یمانی از فزندان زید بن علی است…..سخنرانی علی اکبر رائفی پور درباره یمانی درذوغین(روایت عهد۲۲)دراین باره مفیدع.

نويسنده ديدگاه :صالح

این یارو دیوانست
احمد بصری نیست ،باید بهش بگیم احمق بصری
اللهم عجل لولیک الفرج

نويسنده ديدگاه :......

سلام .
از علما تحقیق نکنیم از چه کسانی تحقیق کنیم
از خوده احمدالحسن تحقیق کنیم چطوره یا برویم از یارانی که جمع کرده تحقیق گنیم یا از شبکه ها وسایتهایی که زد اسلام هستند .اینها کسانی هستند که میخواهند بین شیعیان دو گانگی بیندازند

نويسنده ديدگاه :حسین

دوستان به گفته ی دوست عزیزمون اقا علی : چرا علمای ما باهاش مباهله نمیکنند که ضایعش کنند ؟ چرا ؟ اگر علما از صحت و راستین بودن دینی که در دست دارن اطمینان دارند پس باییییییییید انجامش بدن و اماااااا اگه انجامش ندن پس شاید کاسه ای زیر نیم کاسست خواهشمندم قبل از هرگونه نظر و قضاوت خودمون تحقیق بسیار سپس قضاوت کنیم ممنونم از سایت عالیتون

نويسنده ديدگاه :علی

احمدالحسن از دیدار های مکرر با حضرت حجت عج در خواب و بیداری گفته است در حالی که ما از حضرت صاحب الزمان عج نامه ای داریم که ایشان در یکی از توقیعاتشان فرمودند :
هر کس پیش از خروج سفیانی و صیحه آسمانی ادعایی کرد پس کذاب هست

حضرت حجت عج چنین روزهایی را می دیدند که مدعیان دروغگویی پیدا میشوند که چنین مطلبی را فرمودند

الاحتجاج جلد۲ ص۴۷۴ – بحارالانوار جلد۵ ص۳۶۱ – غیبه طوسی ص۳۹۵

نويسنده ديدگاه :ققنوس

از کجا تحقیق کنیم داداش؟ راه دسترسی به وظایف دینی چیه؟ اون هم در زمان غیبت! از جراح قلب بپرسیم؟ از مهندس راه و ساختمان؟ از دستفروش سر کوچه؟ شایدم باید دعا کنیم که خواب ببینیم، راهی جز مراجعه به اعلم علمای دین نیست، که ایشون این راه رو داره میبنده و معتبر نمیدونه، در پست های قبلی جواب دادم، ملاحظه کنید…

خدایا ما را با حجت ابن الحسن ع واحمدالحسن ع ثابت قدم نگهدار

نويسنده ديدگاه :علی

لعنت خدا بر مدعیان دروغین

احمدالحسن از دیدار های مکرر با حضرت حجت عج در خواب و بیداری گفته است در حالی که ما از حضرت صاحب الزمان عج نامه ای داریم که ایشان در یکی از توقیعاتشان فرمودند :
هر کس پیش از خروج سفیانی و صیحه آسمانی ادعایی کرد پس کذاب هست

حضرت حجت عج چنین روزهایی را می دیدند که مدعیان دروغگویی پیدا میشوند که چنین مطلبی را فرمودند

الاحتجاج جلد۲ ص۴۷۴ – بحارالانوار جلد۵ ص۳۶۱ – غیبه طوسی ص۳۹۵

نويسنده ديدگاه :ققنوس

ایشالا باهاش محشور بشی عزیزم، فقط بادبزن فراموش نشه، قیامت دور و بر ایشون یه کم گرمه هوا….

نويسنده ديدگاه :nazanin

دوستان توجه کنید این آقا داره توسط چت روم های مختلف.. با افراد مختلف..یه مدته دنبالشم ها.. جوون ها رو جذب حرف های کذبش میکنه به خصوص شیعه ها رو گول حرف هاش رو نخورید… سخنرانی رافعی پور رو گوش بدید و مدرک های معتبر رو سرچ کنید تا مطمین بشین یه احمق بیش نیست…کتاب هایی که خود ملعونش نوشته و ادعاهای خود بی سوادش چیزی رو اثبات نمیکنه… اتحاد شیعه خیلی مهمه و این شخص یکی از مسببین موندن یک اسم از اسلام هست در زمان ظهور.. اتحاد خودمون رو از دست ندیم که بعد از سوریه و عراق و غزه نوبت ایران رسیده.. اما ملت ایران انقدرام احمق نیستن.. هستن؟؟ نه نیستیم.. تحقیق کنید و بفهمید حق نیست و اینم از جایی حمایت میشه که تا حالا زندست و باهاش مناظره و مباهله نشده… متحد و پایدار و مقاوم باشید.. یاعلی..

نويسنده ديدگاه :ya ahmad

با سلام
ما در روایات چندین یمانی داریم پس به حرف های رائفی پور ملعون توجه نکنید.
ملاک ما باید فقط و فقط قرآن و ثقلین باشد تا گمراه نشویم از ما خواهشمندم به ایندو و وصیت پیامبر مراجعه کنید تا گمراه نشوید و قبل از اینکه از علما سوال کنید روایات درباره علمای آخرالرمان را مطالعه کنید چراکه آنها شرترین افراد روی زمین هستند حتی از یزید و سپاهیانشان بدترند
یا احمد(ع)

نويسنده ديدگاه :ققنوس

باریکلا به شما که با سواد و فهیمی! قرآن و ثقلین؟ شما که اینقدر بلدی بیا روایت هذرو بگو که ما هم بفهمیم استاد، همه ی علمای آخرالزمان بدن آره؟ اون وقت آخرالزمان به چه وقتی میگن، بلدی؟ و کجا گفتن همشون بد هستن؟ بعد اگر بد هستن، پیغمبر نفرموده دینشون رو از کجا بگیرن؟ بفرما شما الآن دینت رو از کجا آوردی ما هم یاد بگیربم! اگه خودت رفتی روایت خوندی که مرحبا، البته کتابایی که خوندی نوشته ی بعضی از همون علمای آخرالزمانه عزیزم، حالا مهم نیست، فقط بگو ببینم تعارض روایات رو چطور حل کردی که منم یاد بگیرم…

نويسنده ديدگاه :علی

من حاضرم مباهله کنم اونم در حرم مولام ابالفضل (ع) به شرط اینکه حضوری خود احمد الحسن بیاد. نه در خفا که اگر بلایی سرش آمد مردم ببیننش.

نويسنده ديدگاه :علی

شنیدم معجزش اینه که گفته قبر حضرت زهرا در بقیعه
معجزه یعنی اینکه یک کار خارق العاده که دیگران از آوردنش عاجز باشن
اگه به این راحتی باشه منم ادعا میکنم و معجزم اینه که قبر حضرت زهرا تو خونه خودشونه

نويسنده ديدگاه :Samuel

همین الان توی مسنجر پالتاک توی رومشون بودم واقعا که چه افتضاحی !!!
صبح هم بودم اما نمیدونستم اینا فرقه انحرافین اما خداروشکر الان فهمیدم بهشون گفتم حضرت از این چیزا لازم نداره (بنا به دلایلی اعتماد کامل دارم) یکشون جوابمو اینجوری داد که شما به مقام ملکوتی خداوند توهین کردید!!!
شما به من بگین چه ربطی داشت؟؟؟

نويسنده ديدگاه :مهدی

من با این گروه در فیسبوک آشنا شدم . یکسری گستاخی ها راجع به آیت الله سیستانی میکردند که از گفتنش شرم دارم . ستاره شش پر اسرائیل را مقدس میدانند و چرندیات دیگه

نويسنده ديدگاه :قاراش

اگه خودش تقاضای مباهله کرده واینکه ما معتقدیم دروغ میگه “بهتر نیست علما باهاش همینکارو بکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :ققنوس

کوش این آقا که باهاش مباهله کنیم؟ یه کم فکر…

نويسنده ديدگاه :ُسید علی

دوستان تحقیق خوبه اما نه اینکه مثلا سرچ کنی یمانی کاذب این که نشد تحقیق!! باید بری سایتهای موافق رو بخونی و بعد بری سایتهای مخالف رو در همون موردها بخونی و ببینی کدوم چه جواب قانع کننده دارند. احمد الحسن ۴۰ کتاب نوشته که بعضی از بار علمی بیسار سنگینی برخوردار است . مثلا یکی اینجا گفته بود بی سواده خوب چطور یک بی سواد کتاب در مقابله با دانشمندان بی خدا مینویسه!!! این بار علمی غیر قابل کتمان است مگر بخواهی لجاجت کنید!! مثل بچه ها بدو بیراه نگید عاقلانه برخورد کنید و فوری جو رهبر معظم ندید.دلایل زیادی اورده شده که نتونستند جواب بهش بدهند پس ادم نباید نسبت بی سواد بده.این همون نسبتی هست که به پیامبر میدانند…

نويسنده ديدگاه :ققنوس

نه جانم، تحقیق اینه که اول اصول و فروع دینیت رو یاد بگیری، که هر کس ادعا کرد گولش رو نخوری، بالاخره قبل از این آقا هم مردم دین داشتن، همه که منحرف نبودن، طبرسی که ایشون و شاگردانش به کتابش استناد میکنن، دینش رو از کجا آورده بوده، ما هم از همون جا اول دین رو باید یاد بگیریم، بعد که حق رو فهمیدیم، اهلش رو بشناسیم، امیرالمؤمنین فرمود، حق رو بشناس تا اهلش رو بشناسی، برای شناخت حقانیت ایشون اول باید حق رو شناخت، بعد ایشون رو باهاش محک بزنیم.
که متاسفانه در این زمانه کسی دنبال یافتن حق نیست و علوم دینی در بین مردم اصلا جایگاهی نداره، به همین دلیل هر بادی که بیاد یک مشت باهاش پرت میشن، و این همون غربال شدنیه که در روایات به عنوان امتحان و فتناه های زمان غیبت ذکر شده.

نويسنده ديدگاه :sediqe

سلام.
بسیاری از علمای دینی ما مجادله را پیشنهاد کردن و فرمودن که حاضر به مجادله هستن اما ایشون با فرار و البته دلیل هایی که تنها عقل خودشان باور دارند خود را تبرعه کردند…
و البته این رو هم میدونم که این ادعاهای در تمام تاریخ وجود داشته و ما مسلمونا باید خودمون تفکر کنیم و البته چون اسلام مظهر تفکر است باید تحقیق کنیم و بعد کسیو قبول کنیم البته امیدوارم طرفدارای این اقا یکم تفکر و کمی تحقیق کنن شاید بفهمن که تو گمراهی اشکاران…..

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام دوستان
من اربعین ۹۳ نجف و کربلا بودم و متاسفانه با این گروه ضاله برخورد داشتم البته ناخواسته و وارد بحث باهاشون شدم و اونها به هیچ وجه نتونستن دلیللی قانع کننده بیارند
باید بگم که اونها ادعا دارن اون شخص یمانی هست ولی روایات محکمی داریم که یمانی فرزند زید بن امام سجاد و نه فرزند امام زمان و از یمن قیام میکند یکی دیگر از دلایل اونها پرچمی هست که اونها ادعا دارن هیچکس قبلا بلندش نکرده ( البیعه للله ) و هرکسی بلندش کند اون بر حق است و چون این شخص بلندش کرده پس بر حق است باید بگم که صرف علم نمودن یک پرچم کسی صاحب حق نمیشود پرچم باید ریشه و نشون دهنده جریان حق باشد وگرنه معاویه هم قرآن رو که حق بود علم کرد اونها در نجف در طول بحث خیلی روی وصیت پیغمبر تاکید داشتند بلخصوص روی عهدی که پیغمبر به ما سفارش کرده بخدا قسم اینها نمیدوند عهد چیه و اگر هم میدونند وای بحالشون عامدانه مخالفت امام زمان رو میکنند خدا در قرآن معنای عهد رو به ما نشون داده ( لا تنال عهدی لظالمین) نکته ای که خیلی مهمه اینکه اونها روی خواب دیدن خلیلی تاکید دارن و میخوان از این طریق اثبات حقانیت کنند باید بگم که خواب حجت نیست اگر هم راست بگن که من شک دارم
مطلب مهمتر این هست که ما طبق نص صریح قرآن باید از معصوم مطابعت کنیم مگر امام زمان نفرمودند فرجعو الی روات حدیثنا آیا اینها نمیدونن که منظور حضرت چه کسانی هست اگر میدانند چرا پس مردم را به کسی دعوت میکنند که هیچ دلیلی قانع کننده و قاطعی برای اثبات خودش ندارد

نويسنده ديدگاه :ناشناس

چطور میشود کسی که هنوز نیامده ابتدا جانشین او مشخص شود رسول اکرم آمد بعد جانشین او توسط خودش در انظار عمومی معرفی شد مگر اینها قران نمیخوانند در ضمن با معرفی ایشان به عنوان عنوان یمانی ما باید تا الان دیگر امام زمان را مشاهده می کردیم ایشان سالهاست ادعا دارند همچنین در کنار یمانی ، ما سید خراسانی و شخصیت های دیگری داریم آنها چه کسانی هستند این آقا یعنی احمد گاطی و دوستانشون با این کار برای ظهور وقت تعیین کردند و ما باید طبق فرمایش معصومین آنها را تکذیب کنیم
این آقایون وقتی در حرف و کلام ناتونند و خیلی سریع توسط مردم عادی محکوم میشوند دیگر نیازی به بحث و مباهله و .. با علمای عزیز نیست
در آخر باید بگم همانطور که معصومین به ما هشدار داده بودند در آخر زمان فتنه ها زیاد میشوند و ماباید مراقب باشیم اینها و یا در واقع این جیره خواران استکبار و شیاطین هدفی جز شکستن وحدت شیعه ندارند و تمام هدف آنها هم شکستن ولایت فقیه و مرجعیت شیعه است
اهل بیت ( ع) با بیان حوادث و اتفاقات قبل از ظهور نمیخواستند که ما از اصل غافل و به فرع بپردازیم ما باید به وظایف خودمون عمل کنیم و تا میتوانیم در خصوص منتظر واقعی بودن برای امام زمان، تلاش کنیم
البته این جریان به شکل قوی تر در ایران توسط یک مرجع دنبال میشود مراقب باشیم که فریب اینها رو نخوریم
( إِنَّما ذالِکُمُ الشَّیْطانُ یُخَوِّفُ أَوْلِیاءَهُ فَلا تَخافُوهُمْ وَ خافُونِ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنینَ )

نويسنده ديدگاه :علی

در زمان امام هادی ع زنی ادعا کرد من زینب دختر امیرالمومنینم ….امام هادی دستور دادند اگه راست میگی بیا برو تو قفس شیر چون گوشت معصومین و فرزندانشان بر درندگان حرامه ,ترسید و اعتراف کرد.
اگه راس میگه بیاد اینگونه نشون بده ما دلیل دیگه ای ازش نمیخواییم

نويسنده ديدگاه :علی

توهین احمد الحسن به پیامبر الوالعظم حضرت ابراهیم (ع):
در کتاب متشابهاتش صفحه ۲۷
زمانی که ملکوت السماوات بر حضرت ابراهیم (ع) مکشوف و آشکار شد ، نور حضرت قائم (عج) را مشاهده نمود ، پس گفت : هذا ربی و زمانی که نور حضرت علی (ع) را دید گفت : هذا ربی و آنگاه که نور حضرت محمد (ص) را دید گفت : هذا ربی و ابراهیم (ع)توانایی شناخت اینکه اینها بنده ای از بندگان خدا هستند را نداشت الا بعد از آنکه حقایقشان بر وی مکشوف شد .
چند نکته :
۱. هر انسان عاقلی می فهمد که این افتراها و تهمت ها از شان حضرت ابراهیم (ع) به دور است ، زیرا چگونه ملکوت آسمانها بر ایشان مکشوف گشته حال که ایشان قدرت تشخیص نور خدا را ندارد و به بنده ی خدا ( ربی ) می گوید که این کفر و ضلال آشکار است . از شما خوانندگان عزیز می پرسم ، اگر حضرت ابراهیم اینگونه است پس حال ما مردم عوام چگونه است ؟
۲. همه ی ما داستان حضرت ابراهیم را خوانده ایم ، آن زمانی که حضرت ابراهیم به شمس و قمر( همانگونه که در قرآن مذکور است) ، گفت هذا ربی نسبت به خالق خود جهل نداشت ، بلکه می خواست با مشرکان احتجاج کند و بگوید چیزی که افول می کند ارزش پرستیدن ندارد و حضرت ابراهیم به دستور خدا خواست اینگونه بطلان عقیده ی آنها را بیان کند ، همانگونه که خداوند عزوجل می فرماید :
( وتِلکَ حُجَتُنآ ءاتَینَــها اِبرَآهِیمَ علی قَومِه) این روش تبلیغ را ما به حضرت ابراهیم آموختیم مثل داستان آموزش وضوی امام حسن(ع) و امام حسین (ع) به پیر مرد

نويسنده ديدگاه :علی

توهین احمد گاطعی ملعون به پیامبر اولو العزم حضرت ابراهیم (ع) در کتاب متشابهات صفحه ۲۷:
زمانی که ملکوت السماوات بر حضرت ابراهیم (ع) مکشوف و آشکار شد ، نور حضرت قائم (عج) را مشاهده نمود ، پس گفت : هذا ربی و زمانی که نور حضرت علی (ع) را دید گفت : هذا ربی و آنگاه که نور حضرت محمد (ص) را دید گفت : هذا ربی و ابراهیم (ع)توانایی شناخت اینکه اینها بنده ای از بندگان خدا هستند را نداشت الا بعد از آنکه حقایقشان بر وی مکشوف شد .
چند نکته :
۱. هر انسان عاقلی می فهمد که این افتراها و تهمت ها از شان حضرت ابراهیم (ع) به دور است ، زیرا چگونه ملکوت آسمانها بر ایشان مکشوف گشته حال که ایشان قدرت تشخیص نور خدا را ندارد و به بنده ی خدا ( ربی ) می گوید که این کفر و ضلال آشکار است . از شما خوانندگان عزیز می پرسم ، اگر حضرت ابراهیم اینگونه است پس حال ما مردم عوام چگونه است ؟
۲. همه ی ما داستان حضرت ابراهیم را خوانده ایم ، آن زمانی که حضرت ابراهیم به شمس و قمر( همانگونه که در قرآن مذکور است) ، گفت هذا ربی نسبت به خالق خود جهل نداشت ، بلکه می خواست با مشرکان احتجاج کند و بگوید چیزی که افول می کند ارزش پرستیدن ندارد و حضرت ابراهیم به دستور خدا خواست اینگونه بطلان عقیده ی آنها را بیان کند ، همانگونه که خداوند عزوجل می فرماید :
( وتِلکَ حُجَتُنآ ءاتَینَــها اِبرَآهِیمَ علی قَومِه) این روش تبلیغ را ما به ابراهیم آموختیم مثل داستان آموزش وضو به پیرمرد توسط امام حسن و امام حسین (علیهماالسلام)

نويسنده ديدگاه :سعید

باسلام اقا خواهشا بادلیل و مدرک حرف بزنین .

نويسنده ديدگاه :احمد

سلام اگه این بنده خدا یمانیه پس شعیب ابن صالح کیه؟ دوما پس سفیانی یا به عبارتی عثمان ابن عنبسه کو ؟ هنوز سفیانی نیومده یمانی اومده ؟من میگم زیر سر این صهیونیستاست . آخه هیچی با هیچی جور در نمیاد . تاریخ و روایاتو کلا عوض کردین ،حداقل یکم با حساب و کتابتر میومدین روی کار . {بند بند وجودم فدای آقا صاحب الزمان(عج)}

نويسنده ديدگاه :لبیک یا احمد

به قول احمدالحسن علیه السلام لعنت خدا بر دروغگو پس از روی تکبروعناد حرف نزنید

نويسنده ديدگاه :ققنوس

بله لعنت خدا بر دروغ گو، اولیش خودش، لطفا از روی بی سوادی و عدم مطالعه و دانش کافی حرف نزنید.

نويسنده ديدگاه :گمنام

اگه بخواهیم بخاطر اینکه علمای حاضر ایشان را رد کرده اند استدلال کنیم باید این مطلب رو هم مد نظر داشته باشیم که پیامبر(ص) فرمودند: شرورترین فقها، فقهای آخر الزمان هستند که آسمان به خود دیده است

نويسنده ديدگاه :ققنوس

اولا آخرالزمان یعنی چه وقتی؟
ثانیا آیا گفته شده همه علمای آخرالزمان شرور اند؟ خیر
ثالثا راه دستیابی به فرامین الهی در پنجاه سال قبل چه بوده؟
رابعا، با یک روایت از خودتون حکم کلی در نیارین چون معلوم میشه که بی سوادین
خامسا ایشون حاضر به مناظره و مباحثه و مباهله نیست، صرفا ادعا داره، خودش که هیچ، شاگردانش هم حاضر نیستن در یک جمع فاضل بحث کنن، فقط میگردن دنبال آدمای بی سواد که بتونن یکی یکی یارای احمق جمع کنن
و السلام علی من اتبع الهدی

نويسنده ديدگاه :گمنام

عزیزم این آقا هر کس و ناکس نیست. ایشون دین و عقاید مردم رو تحت تاثیر قرار داده. پس هر کس و ناکسی نیست. بنابراین اگه علما طالب مناظره نیستند به این دلیله که حرفی واسه گفتن ندارن. به قول خودمون فرار می کنن از مناظره. من کتابهای سید احمد الحسن علیه السلام رو خوندم. پیشنهاد می کنم شما هم برید بخونید. کتابهای روشنگری ۱و۲و۳ ایشون رو مطالعه کنید دوستان

نويسنده ديدگاه :ققنوس

عزیزم من پیشنهاد میکنم کتاب های باب رو بخون و بهایی بشو، چون ایشون قبل از احمد الحسن از این ادعا ها کرده… کلی هم اعتقادات رو تحت تاثیر قرار داده، خیلی بیشتر از ایشون، بهایی که شدی بیا با هم حرف بزنیم، بای بای.

نويسنده ديدگاه :ققنوس

شما پیشنهاد فعل حرام ندین، لازم نیست هدایت بفرمایین، رجوع به متون ضاله برای افراد غیر متخصص حرامه، شما که آیه و روایت بلدین و عقاید سرتون میشه از این حرفا نزنین لطفا، همین که شما هدایت شدین کافیه، کلاه خودتون رو بچسبین که باد نبره، احتیاجی نیست اینقدر حرص بخورین برای جهنمی کردن مردم…

نويسنده ديدگاه :ناشناس

من تازه دربارش چیزایی شنیدم،موندم کی راست میگه کی دروغ،فقط ی چیز میدونم که یمانی ۳تا معجزه کرده،ٱیا راست بوده یانه؟چطور تونسته ی بچه ی مرده رو زنده کنه؟؟؟این واقعا جای تعجب داره،چرا به مراجع گفته از من معجزه بخواین ولی کسی چیزی نخواسته؟؟؟ای خدا منو از سردرگمی دربیار،به امید ظهور.

نويسنده ديدگاه :ققنوس

شما به امام زمان متوسل شو و واقعا از حضرت هدایت بخواه، قطعا جواب میگیری…
این چیزهایی که گفتی هم معجزه و آیت الای نیست، بر فرض صحت، فقط کراماتیه که هر کسی با ریاضت کشیدن یا اعمال شیطانی میتونه به این قدرت ها برسه، کسانی که در زمان ما از این کارهای خارق‌العاده میکنن کم نیستن، کمی بیشتر تحقیق و مطالعه کنید.

نويسنده ديدگاه :یوسف

قطعا چنین برداشتی چیزی جز توهم نیست! جنبش و حرکت اصیل شیعی سید احمدالحسن بر ثقلین یعنی قرآن و اهل بیت ع یعنی روایات اهل بیت ع بنا شده و دلایل ارائه شده از طرف ایشون دقیقا مبتنی بر ثقلین هست از جمله وصیت رسول الله ص در شب وفات که اسم احمد رو به عنوان فرزند و جانشین امام زمان عج نام میبرند وصیتی که تا کنون کسی بهش ادعا نکرده! در کتاب غیبت طوسی صفحه ی ۳۰۰ تا ۳۰۳ و استناد سید احمدالحسن به دها روایت معتبر از جمله روایت مشهور یمانی در کتایب غیبت نعمانی در صفحه ی ۳۶۱ و همچنین شهادت خداوند بر حقانیت سید احمدالحسن در طریق استخاره با قرآن کریم و شهادت امام زمان عج به حقانیت سید احمدالحسن در هزاران رویای صادقه که مومنین در سراسر جهان مبنی بر حقانیت سید احمدالحسن دیدند و دها دلیل معتبر دیگه.آیا این کافی نیست؟

نويسنده ديدگاه :علیرضا

احسنت

نويسنده ديدگاه :ققنوس

پای وصیت پیغمبر اکرم عکس سه در چهار رنگی ایشون هم بوده، نه؟
چیزی که با خواب و رؤیا اثبات بشه هم که مشخصه درسته دیگه، چون فقط خواب حجت خدا میتونه براش حجت باشه چون شیطان بهش راهی نداره، بقیه مردم خوابشون به هیچ وجه حجت نیست، در همون روایاتی که به عنوان ثقلین ازش یاد میکنید، این چیزها هم اومده، چرا ایشون این روایات رو از شما مخفی میکنه؟ نکنه از چیزی میترسه؟!

نويسنده ديدگاه :ققنوس

چقدر خوب بود اگه میدونستین اصولا موارد استفاده از استخاره چیه و اصلا استخاره یعنی چه!

نويسنده ديدگاه :ققنوس

واقعا اعتبار دلایل دیگه از همین دلایلی که شما فرمودین واضح و مشخصه، دیگه نیازی به تحقیق بیشتر نیست…

نويسنده ديدگاه :hs

دوستان کسی ک خودشو با علم رجالی که معتبر نیستند اثبات میکنه درحالی که احادیث رد کننده اون شخص وجود داره وجالب اینکه علم رجال رو زیر سوال میبره،بنظرتون این شخص درگیر نیس با خودش!

نويسنده ديدگاه :میثم

در تلگرام اتفاقی با گروهشون آشنا شدم. یک نفر که مغز متفکرشون بود با ویس جواب سوالات و نقدها رو می داد ، و بقیه نظرات مخالف و نظراتی که جوابی براش نداشتن رو پاک می کردن!
هنوز بحثم باهاشون شروع نشده بود که دیدن جوابی ندارن پیامامو پاک کردن و آخرش هم از گروه اخراجم کردن!!!
یعنی اصلا اجازه بحث نمی دن چه برسه به مناظره!!!
کلا از نظر عقلی هیچ حرفی برای گفتن ندارن ، به نظرم بحث درباره این گروه فقط بزرگ کردن این گروهه.کوچیک تر از اونین که براشون وقت گذاشت

نويسنده ديدگاه :ققنوس

علامت باطل بودنش همین بس که مخالفینشون رو حذف میکنن، کدوم حجت خدا اینجوری فرار کرده از مناظره و بحث؟ حرفی نداره برای با سواد ها، فقط دنبال ضعفای شیعه هستن که گمراهشون کنن، یک نفر ملا دیدین جذب این آدم شده باشه؟ واقعا چیپ و سطح پایینه…

نويسنده ديدگاه :ققنوس

با سلام
اگر کسی ذهنش خیلی گرفتار این فتنه شده و فکر میکنه به کسی نیاز داره که مشکلش رو حل کنه، من با کمال افتخار، در خدمتش هستم و انجام وظیفه میکنم، این هم آدرس ایمیلم، اجازه ندید شیعیان رو به انحراف بکشن.
Qoqnoos.co@gmail.com

نويسنده ديدگاه :ناشناس

بیشتر از هزار سال میگذره و یهود مدام در حال ساخت فرقه های انحرافی برای نابودی شیعه است.
فتنه های اخرالزمانی که تا دو قدم جلوی چشم رو هم نمیشه دید…..
برید احادیث این فرد رو بررسی کنید با فردی که علم حدیث خوانده , همه ضعیف هستن و توسط روایان مشهور به دروغگویی گفته شدند!

نويسنده ديدگاه :سید علی

سلام علیکم بنده در مورد این جریان تحقیق کامل کرده و بحثه‍ای مخالفین را هم شنیده و این امر چون آفتاب روشن دیدم .

بهتر بود قبل از باور شایعاتی که برای همه امامان و انبیاء بوده به ثقلین مراجعه و راه شناخت مدعیان را از اهل بیت مطالبه می کردید.

نويسنده ديدگاه :سید علی

مهم💥مهم💥مهم💥با دقت بخواند✅🌹
روایات ذیل در مورد فرزند امام.زمان،پرچمدار و وصی و وزیر امام زمان عج هستند که از مشرق خروج میکند🏳👇👇

۱- از امیر المومنین علی ع روایت شده که فرمود:
هنگامی که فرمان روایی بنی فلان پایان یابد خداوند مردی از ما اهل بیت را می فرستد که با تقوا حرکت می کند وبا هدایت کار می کند ودر حکومت خود رشوه نمی گیرد
به خداوند سوگند که نام او وپدرش را به خوبی می شناسم…
بعد از او مردی عادل وحافظ دین می آید که دو خال دارد وزمین را پر عدل وداد می کند .

📚 بشارهالاسلام: والممهدون شیخ کورانی ص۱۰۹

🌴۲- امام علی(ع) فرمود: مردی قبل از مهدی از اهل بیتش با اهل مشرق خروج میکند ،شمشیر را هشت ماه بر دوش خود حمل میکند. کتاب ملاحم سید بن طاووس باب۱۳۳

🌴۳-امام صادق (ع) فرمود: اولین قائمی که از ما اهل بیت قیام میکند با شما با احادیثی سخن میگوید که طاقت تحمل انها را ندارید پس بر علیه او خروج میکنید . ( بحار انوار ج۵۲ ص ۳۷۵)

۴-امام صادق(ع) فرمود: …و خداوند وزیر مهدی را از سمت مشرق میفرستد و سفیانی شام را شکست میدهد …(کتاب احقاق حق ج۲۹ص۶۲۰)

۵- مفضل بن عمر گوید: از ابا عبدالله ع شنیدم که فرمودند: براى صاحب این امر دو غیبت است که یکى از آن ها به طول مى انجامد تا این که بعضی ها بگویند: مرده و بعضی ها بگویند کشته شده و بعضی ها گویند رفت تا این که بر امر باور او کسی نماند مگر اندکی از یارانش؛ و بر موضعش کسی مطلع نمی شود حتی فرزندانش و غیرآن ها، مگر مولایی که امرش را بدست می گیرد . ( خلیفه او . فرستاده او )📚 النجم الثاقب: ج ۲ ص ۶۹
🍁مولایی که امر صاحب الامر را بدست می گیرد کیست ؟؟ او احمد ع است فرزند امام.زمان عج🏳
۶-علی بن حسین ع در حدیثی طولانی به ذکر قائم ع پرداختند و فرمودند: (پس مردی از او (از مهدی ع ) برمی‌خیزد و ندا می‌دهد: ای مردم کسی را که طلب می‌کردید، اکنون به سوی شما آمده و شما را به آن چه که رسول‌ الله ص دعوت کردند، دعوت می‌کند.📖 بحار الأنوار: ج۵۲، ص۳۰۶

۷- فضل بن شاذان، از معمر بن خلاد، از ابوالحسن امام موسی کاظم ع روایت می‌کند، که فرمود: (گویا پرچم‌های سبز رنگی می‌بینم، که از مصر بر افراشته شده، تا به شامات برسد، تا به سوی فرزند صاحب وصیت‌ها هدایت شود).📖 ارشاد، شیخ مفید: ج۲، ص۳۷۶.

صاحب وصییتها حضرت مهدی ع است . فرزند صاحب وصییتها کیست ؟؟
۸- سلیم بن قیس، از سلمان محمدی از رسول‌ الله ص در حدیثی طولانی، نقل می‌کند که: …حضرت با دست خویش به پشت حسین ع زدند و فرمودند:

🌺 (ای سلمان، مهدی امتم که زمین را پر از عدل و قسط می‌کند، بعد از این که پر از ظلم و ستم گشته، از فرزند این است؛ امام فرزند امام، عالم فرزند عالم، وصی فرزند وصی، پدرش کسی است که پس از اوست👉، امام وصی عالم).
گفتم: (ای پیامبر خدا، مهدی برتر است یا پدرش؟ فرمود: (پدرش از او برتر است. برای اولی اجر و پاداشی مثل همه‌ی آنان است؛ زیرا خداوند آنان را به وسیله‌ی او هدایت کرده است).
📖 کتاب سلیم بن قیس، تحقیق محمد باقر انصاری: ص۴۲۹.

۹- حضرت امام علی(ع) بر روی منبر فرمودند: برای او (مهدی) دو اسم وجود دارد ، اسمی آشکار و اسمی مخفی اما اسم مخفی احمد است و اسم آشکار محمد است . 📚کمال الدین ج۲ص۶۵۳

۱۰- امام باقر ع فرمود:… و سپس سفیانی ظاهر وبر همه چیره میگرددو۱۲ پرچم معروف در کوفه بر افراشته میشود و مردی از فرزندان حسین می اید که برای پدرش دعوت میکند…🏳📚فتن نعیم بن حماد حدیث۸۳۶
💥به عبارات روایت توجه کنید
۱۱ – امام حسین ع فرمود: صاحب این امر فراری و بی خانمان است …و کنیه ی عمویش را دارد هشت ماه شمیشر بر دوش حمل میکند بحار ج۵۱ ص۱۳۳
۱۲-امام علی ع فرمود ناگزیر اسیابی به گردش در اید …و خداوند بنده ای بی گذشت و سنگدل بی اصل و نسب(ناشناخته)مبعوث میکند 👉که پیروزی با اوست
۱۳- در کتبهای انبیای پیشین ع ذکر شده در مکه شخصی معصوم متولد میشود که اسمش احمد است و کنیه اش ابوالقاسم و به همچنین در قریه ای در عراق ،یکی از انان نبی و دیگری امام است.📚 شرح اصول کافی ج۱۲ ص۴۲۰
۱۴-امیر مؤمنان (ع) فرمود: مهدی مخمور العین، پیچیده موی است و در گونه آن حضرت خالی است و مبداء ظهور مبارکش از طرف شرق است. و اگر آنچنان شد سفیانى خروج خواهد نمود )
📚غیبه النعمانی ص۳۱۶ /
۱۵- رسول خدا ص : … و از این – امام علی ع – جوانی خارج می شود که زمین را :پر از عدل داد می کند پس اگر آن جوان یمنی را دیدید به سوی او بروید وایشان از مشرق می آید و او صاحب پرچم مهدی است((مهدی منتظر موعود ب۴: ۱۰۷))
۱۶-امام صادق (ع) فرمود: (و اموال قائم را دریافت می کند و پشت سر او اصحاب کهف به راه می افتند و او وزیر راست قائم، و وزیر و نائبش است و در مشرق و مغرب امن را گسترش می دهد به برکت حجت ابن الحسن )📚إلزام الناصب ج۲ ص۱۵۸

KHAMENEI KHAMENEI