دکتر حسن عباسی و مسئله زنازادگی در رسانه های اصلاح طلب+صوت

دکتر حسن عباسی و مسئله زنازادگی در رسانه های اصلاح طلب+صوت

حسن عباسی در سخنرانی جدیدی که فایل صوتی آن دیروز منتشر شده؛ اما مشخص نیست محل سخنرانی کجاست، صحبت‌های جدیدی مطرح کرده است.

صحبت‌هایی که در ادامه و واکنش به صحبت‌های یک هفته پیش خود است. او گفته: «براساس آمار رسمی و صریحی که سازمان ملل و نهادهای بین‌المللی منتشر کرده‌اند، درصد زنا‌زادگی آنها ۵۰ درصد و ۶۰ درصد و ۷۰ درصد است. آمار نهاد‌های بین‌المللی را منتشر می‌کنیم، رسانه‌های داخلی این را توهین به ملت‌های دیگر می‌دانند درحالی‌که ما این را منتشر نکردیم. چرا شما به خودتان می‌گیرید؟! روزنامه رسمی دولت چرا زنازادگی فرانسه و آمریکایی‌ها را به خودش می‌گیرد. این آمار سازمان ملل و نهادهای بین‌المللی است، می‌گویند کشور برزیل ۶۶ درصد زنازاده است. کشور آمریکا و انگلیس ۴۱ و ۴۹ درصد زنازاده است. تمام خبرگزاری‌های لیبرال و اصلاح‌طلب در این مملکت چهار روز است که از این می‌سوزند که چرا شما گفتید اینها زنازاده هستند، تو چرا به خودت گرفتی.

دانلود فایل صوتی

تو که وقتی ربای غرب مطرح می‌شود صدایت بلند می‌شود تو که زنازادگی غرب مطرح می‌شود این را توهین می‌دانی، توهین تو هستی، تو که نمی‌گذاری روشن شود که غرب چه کثافتی است، تو هستی که خدا را می‌گذاری و به سراغ کدخدا می‌روی؛ لذا گفته باشم به تمام خبرگزاری‌ها و رسانه‌های اصلاح‌طلب اگر در قضیه زنازادگی غربی‌ها یک بار دیگر مسخره کنید، به مردم می‌گوییم کسانی که تمسخر می‌کنند و آمار نهادهای بین‌المللی، بروند در اصل خود شک کنند».

۱۱ مهر ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام دانلود نمیشه

نويسنده ديدگاه :ايراني

یادآوری یک روایت از امام صادق در تایید کلام دکتر عباسی:
روایت: من لا یحضره الفقیه / ج‏۴ / ۴۱۷ / و من ألفاظ رسول الله ص الموجزه التی لم یسبق إلیها ….. ص : ۳۷۶
۵۹۰۹- وَ قَالَ الصَّادِقُ ع … ثُمَّ قَالَ ع لِوَلَدِ الزِّنَا عَلَامَاتٌ أَحَدُهَا بُغْضُنَا أَهْلَ الْبَیْتِ وَ ثَانِیهَا أَنَّهُ یَحِنُّ إِلَى الْحَرَامِ الَّذِی خُلِقَ مِنْهُ وَ ثَالِثُهَا الِاسْتِخْفَافُ بِالدِّینِ وَ رَابِعُهَا سُوءُ الْمَحْضَرِ لِلنَّاسِ وَ لَا یُسِی‏ءُ مَحْضَرَ إِخْوَانِهِ إِلَّا مَنْ وُلِدَ عَلَى غَیْرِ فِرَاشِ أَبِیهِ أَوْ مَنْ حَمَلَتْ بِهِ….
خلاصه ترجمه: فرزند زنا علائمی دارد..یکی از انها دشمنی با ما اهلبیت است و دومی دلش برای حرام میسوزد چون خودش هم از آن ژدید آمده سوم. دین را سبک میششمارد چهارم. بد محضر است… و فقط کسی که از رختخواب ژدر نبوده باشد و یا مادرش از دیگری او را بدست آورده باشد چنین است…

نويسنده ديدگاه :ناشناس

من همیشه از اینکه یه نفر در مقابل دولت بایسته خوشم میومده،ولى متاسفانه در دولتهاى قبل حتى دولت خود اقاى احمدى نژاد هر کسى جرات میکرد در مورد دولت انتقاد کنه،بیچاره بود،البته باید بگم من طرفدار حزب خاصى نیستم و امیدوارم این نگاه انتقادى به دولت وقت حتى بعد از اتمام این دولت هم ادامه داشته باشد.
به امید خدا

KHAMENEI KHAMENEI