اتفاقات تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس

اتفاقات تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس

بازیکن اسبق تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز در محل تمرین تیم پرسپولیس حاضر شد و تمرین شاگردان برانکو را از نزدیک تماشا کرد.

تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس با دقایقی تأخیر از ساعت ۱۸:۱۰ در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید:

* میرهانی هاشمی بازیکن اسبق تراکتور تبریز و خونه به خونه بابل امروز در محل تمرین تیم پرسپولیس حاضر شد و از جایگاه خبرنگاران تمرین امروز سرخ‌پوشان را تماشا کرد.

* معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس امروز لباس ورزشی پوشیده بود و در تمرینات ابتدای سرخ‌پوشان همراه با سایر بازیکنان مشغول انجام تمرین است.

* هواداران پرسپولیس به محض دیدن مهدی طارمی به شدت این بازیکن را تشویق کردند و برخی از تماشاگران با خنده و شوخی به طارمی می‌گفتند که مهدی رحمتی از ترس دربی شب‌ها خواب او را می‌بیند! طارمی در واکنش به این هواداران فقط خندید.

* کریم باقری بعد از دو روز غیبت از امروز در تمرینات پرسپولیس حاضر شد.

* پیش از شروع تمرین تا حدودی دو دستگی روی سکوهای ورزشگاه به وجود آمده بود و هر قسمت از تماشاگران بر سر تشویق برخی از بازیکنان دچار چالش شده بودند.

* دوربین واحد مرکزی خبر امروز در تمرین پرسپولیس حاضر بود و تمرین سرخ‌پوشان را تصویربرداری کردند.

* بازیکنان پرسپولیس ابتدا دقایقی با انجام حرکات کششی بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به کار با توپ پرداختند.

* کار با توپ و مرور کارهای تاکتیکی بخشی از تمرین امروز پرسپولیسی‌ها بود همچنین شاگردان برانکو به انجام بازی فوتبال در نصف زمین و با یک دروازه مشغول شدند که در این بخش برانکو تأکید زیادی داشت تا بازیکنان تمرین را اصولی انجام دهند.

* سه دروازه‌بان پرسپولیس امروز زیرنظر مربی اختصاصی خود تمریناتشان را انجام دادند.

* حدود هزار تماشاگر امروز در ورزشگاه کاظمی حضور داشتند.

* با توجه به اتفاقات دیروز عده‌ای از هواداران پرسپولیس محسن مسلمان را تشویق کردند که این بازیکن این بار به تشویق هواداران واکنش نشان داد و برای آنها دست زد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرین سرخ‌پوشان فردا تعطیل خواهد بود و شاگردان برانکو از روز شنبه تمرینات خود را در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی انجام خواهند داد.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر روز سه‌شنبه در ورزشگاه تختی به مصاف سایپا خواهد رفت.

/ مشرق نیوز

۳۰ تیر ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI