زورگیری همراه اول!

زورگیری همراه اول!

یکی از مشترکین همراه اول گفت:همراه اول به بهانه واهی ،به زور پول پرداخت شده قبض مصرفی را مجددا از ما گرفت.

به نقل از  بیان روز، علی شاکرمی از شهروندان لرستانی در گفتگو با خبرنگار بیان روز با اشاره به اینکه همراه اول در یک زورگیری آشکار ،پول قبض مصرفی موبایل را از ما دوبار گرفته است اظهار داشت: پرداخت قبض موبایل از طریق خودپرداز بانک انصار به شماره۰۹۲۴۲۰۷با شماره پیگیری ۳۴۰۶۶۴مبلغ۳۰۴۰۰۰ریال را پرداخت نموده ام.

وی با اشاره به اینکه تاریخ صدور قبض اولیه تلفن همراه ۲۶خردادماه است بیان کرد:این قبض را به شناسه۶۶۶۳۶۸۶۰۰۹۰۵۰ و شناسه پرداخت۳۰۴۵۴۲۰۹به مبلغ ۳۰۴۰۰۰ریال پرداخت نموده ام.

وی تصریح کرد:حالا بعد از مدتی پیامکی حاوی این مطلب که “مشترک گرامی با توجه به اینکه مشترک دیگری شناسه قبض شما را اشتباها پرداخت کرده است مبلغ۳۰۴۰۰۰ریال  به بدهی شما اضافه می گردد.

وی تصریح کرد:علی رغم پیگیری ها وتهیه مستندات ومراجعاتی که به شرکت مخابرات داشته ایم متاسفانه هیچ کس زیر بار مسئولیت این اشتباه همراه اول نمی رود.

شاکرمی با بیان اینکه پولی که قبلا برای پرداخت قبض مصرفی تلفن همراه واریز کرده ایم را دوباره باید پرداخت کنیم تصریح کرد:این اقدام اپراتورها در جهت دستبرد آشکار به جیب مشترکین است ودستگاه های نظارتی باید ورود پیدا کنند واجازه ندهند این طور اقدامات ناشایستی انجام گیرد.

 وی با اشاره به اینکه اپراتورهای مخابرات به هر شکل می خواهند به کسب درآمد بپردازند یادآورشد:جهت رفع مسائل ومشکلات اداری خود نباید اپراتورها به خود اجازه دهند و دست به اینگونه اقدامات ناشایست بزنند .

وی خاطر نشان کرد:تاکنون از طریق پیامک های تبلیغاتی این اپراتورها به صورت غیر قانونی هر چه می خواستند از مردم پول می گرفتند و نظارتی هم در این خصوص صورت نمی گرفت حالا اپراتورها کمی پا را فراتر گذاشته اند به صورت مستقیم از مشترکین زورگیری می کنند.

پایگاه اطلاع رسانیبیان روز،منتظر پیگیری شرکت مخابرات شهرستان پلدختر یا استان در این خصوص است و این مسئله را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد.

/ راه دانا

۱۷ تیر ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI