حقوق‌های نجومی در استان بوشهر

مدیرکل بازرسی استان بوشهر گفت: در بازرسی‌های انجام شده از برخی دستگاه‌ها فیش‌های حقوقی غیرمتداول دیده شده و یا دریافتی آنها بیش از ۱۰۰ میلیون تومان ماهانه بوده که با تکمیل بازرسی‌ها نتیجه نهایی مشخص شود.

محمد آغاجری بعدازظهر امروز در نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال با بیان اینکه بازرسان نقش مهمی در برگزاری مناقصات استان بوشهر دارند اظهار داشت: سال گذشته حضور بازرسان در مناقصات استان بوشهر یک‌هزار و ۹۲ مورد بود که ۲۵ مورد لغو و تجدید نظر شد.

وی با بیان اینکه ۵۵ بازرسی مستمر از دستگاه‌های اجرایی سال گذشته انجام شده گفت: در این مدت ۴۵۷ بازرسی موردی و ۳۱۴ بازرسی از گزارشات بایگانی توسط بازرسان استان بوشهر انجام شده است. مدیرکل بازرسی استان بوشهر با اشاره به پرونده‌های بررسی شده در مورد زمین‌خواری گفت: بازرسی نقش مهمی در تشکیل پرونده‌های زمین‌خواری و تغییر کاربری غیرمجاز دارد به گونه‌ای که برای یک‌هزار و۳ هکتار زمین‌خواری پرونده تشکیل شد.

آغاجری بااشاره به اثر بخشی مالی بازرسی‌های صورت گرفته در سال قبل افزود: اثربخشی مالی بازرسی‌های صورت گرفته در سال قبل ۱۹ پرونده به ارزش یک‌هزار ۳۵۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود. وی با اشاره به بازرسی حقوق نجومی برخی دستگاه‌های اجرایی خاطر نشان کرد: در بازرسی‌های انجام شده از برخی دستگاه‌ها فیش‌های حقوقی غیرمتداول دیده شده و یا دریافتی آنها بیش از ۱۰۰ میلیون تومان در ماه بوده اما هنوز بازرسی‌ها کامل نشده که نتیجه نهایی مشخص شود.

آغاجری افزود: پارسال ۵۵ بازرسی برنامه‌ای در ادارات و سازمان‌ها بصورت متمرکز انجام شد که نسبت به سال قبل ۱۵ درصد رشد داشته است. مدیرکل بازرسی استان بوشهر با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۱۸ بازرسی انجام گرفته است گفت: ۹ مورد از این بازرسی‌ها نهایی شده است. وی تاکید کرد: مردم  استان بوشهر برای گزارش شکایات خود می‌توانند با سامانه ملی رسیدگی به شکایات در بستر اینترنت و یا از طریق تلفن ۱۳۶ و یا مراجعه حضوری اعلام کنند. / مشرق نیوز

۴ تیر ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI