آمار جدید فروش فیلم های پرمخاطب در سینما

طرح اکران «افطار تا سحر» تاکنون با استقبال گسترده مخاطبان سینما روبه‌رو شده است و بسیاری از افرادی را که علاقه چندانی به سینما نداشته‌اند به تماشای فیلم در سینما علاقه‌مند کرده‌ است.

چند وقتی است که سینماهای کشور شاهد حضور چشمگیر علاقه‌مندان به مشاهده فیلمهای ارائه شده است، عده‌ای این استقبال مخاطبان از سینما را بهبود کیفیت فیلمها می‌دانند و عده‌ای افزایش ظرفیت سینماها و بهبود کیفیت نمایش فیلمها می‌دانند، به هر حال امید می‌رود که این رونق سینمای کشور ادامه پیدا کند. اخیراً آمار جدیدی از فروش فیلمهای پرمخاطب در سینما منتشر شده است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنیم:

فیلم سینمایی «رسوایی۲» به‌کارگردانی مسعود ده‌نمکی با ۵۱ روز اکران و ۶۴ سالن نمایش به فروش دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان دست یافته است. فیلم سینمایی «بارکد» به‌کارگردانی مصطفی کیایی با ۱۷ روز اکران و ۷۱ سالن نمایش به فروش دو میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان دست یافته است.

فیلم سینمایی«دزدی عاشقانه» به‌کارگردانی امیرشهاب رضویان با ۵۲ روز اکران و ۳۵ سالن نمایش به فروش یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان دست یافته است. فیلم سینمایی«بادیگارد» به‌کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا با ۱۰۰ روز اکران و ۱۷ سالن نمایش به فروش هفت میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان دست یافته است.

فیلم سینمایی«ابد و یک روز» به‌کارگردانی سعید روستایی با ۱۰۰ روز اکران و ۶۵ سالن نمایش به فروش ۱۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان دست یافته است. طرح اکران «افطار تا سحر» تاکنون با استقبال گسترده مخاطبان سینما روبه‌رو شده است و بسیاری از افرادی را که علاقه چندانی به سینما نداشته‌اند به تماشای فیلم در سینما علاقه‌مند کرده‌ است. / مشرق نیوز

۴ تیر ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI