مسی: برای بالای سر بردن جام لحظه شماری می‌کنیم

ستاره تیم ملی آرژانتین گفت: با رسیدن به فینال به دنبال قهرمانی هستیم و برای بالای سر بردن جام لحظه شماری می‌کنیم.

مسی برنده ۵ توپ طلای جهان که به همراه آرژانتین به فینال کوپا آمریکا راه یافته است امیدوار است به غلبه شیلی به عنوان قهرمانی دست یابد. وی که به همراه آرژانتین تاکنون ۳ دیدار فینال را بازی کرده است گفت: با رسیدن به فینال به دنبال قهرمانی هستیم و برای بالای سر بردن جام لحظه شماری می‌کنیم.

مسی با و یارانش با غلبه بر آمریکا با نتیجه ۴ بر صفر راهی فینال شدند در مورد دیدار فینال گفت: مطمئن بودم که می توانیم راهی فینال شویم و این فرصت بسیار مناسبی برای ما محسوب می شود تا قهرمان شویم و می‌خواهیم به هر شکلی شده این عنوان را کسب کنیم. وی ادامه داد: این برای چهارمین بار است که راهی فینال رقابتی مهم می‌شویم و امیدوارم اینبار داستان دیگر رقم بزنیم و به قهرمانی دست یابیم.

ستاره باشگاه بارسا اظهار داشت: ما ستاره های چون لاوتزی و هیگواین را در اختیار داریم و شک نکنید که ما امسال به روحیه و یکدلی که در تیم وجود دارد به قهرمانی خیره شده ایم. شیلی و آرژانتین در سال گذشته در کوپا امریکا به مصاف هم رفتند که در آن دیدار چارلز ارانگوییز و خوزه پدرو با هم درگیر شدند. مسی معقد است امسال به مراتب تیم واحد و نیرومندتر از سال گذشته در کوپا امریکا حضور داد. دیدار فینال کوپا امریکا شب یکشنبه بین شیلی و آرژانتین برگزار خواهد شد. / مشرق نیوز

۴ تیر ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI