معمای مرگ مرموز یک مرد تهرانی

مرگ مرد میانسال در خانه‌اش تیم جنایی را با معمایی مرموز روبه‌رو کرده است.

ساعت ۱۶:۳۰دوشنبه به قاضی سیدسجاد منافی آذر، بازپرس جنایی تهران خبر رسید مردی ۴۰‌‌ساله در خانه‌اش جان باخته است. محل حادثه خانه‌ای قدیمی در منطقه حصارک و قربانی مردی افغان بود که به گفته پزشکی قانونی ۳روز از مرگش می‌گذشت و در این هوای گرم جسد کاملا متعفن شده بود.

به‌طوری‌که پزشکان در معاینات اولیه نتوانستند علت مرگ او را تشخیص دهند. از سویی خانه کاملا به‌هم ریخته بود و نخستین کسی که جسد را دیده و با پلیس تماس گرفته بود، یکی از بستگان همسر وی بود. در تحقیق از وی مشخص شد که قربانی از مدتی قبل با همسرش دچاراختلاف شده و همسر او به همراه فرزندش خانه را ترک کرده بودند.

همسر وی نیز در بازجویی‌ها گفت: چند سال پیش برای زندگی به سوئد رفتیم اما دیپورت شدیم و به تهران آمدیم. شوهرم رفتارش خیلی بد شده بود. گاهی وقت‌ها آنقدر از خود بی‌خود می‌شد که خانه را به‌هم می‌ریخت و مرا به بادکتک می‌گرفت. برای همین مدتی قبل از خانه قهر کردم و به همراه پسر۹ساله‌ام به خانه پدربزرگم رفتیم.

معمولا هر روز به من زنگ می‌زد و حال پسرمان را می‌پرسید اما دو، سه روزی از او بی‌خبر بودم تا اینکه پدربزرگم را برای سرکشی به خانه فرستادم. او به محض حضور در خانه با جسد شوهرم روبه‌رو شد و مرا خبر کرد.  هم‌اکنون با دستور قاضی جسد قربانی به پزشکی قانونی فرستاده شد تا علت اصلی مرگ وی مشخص و معمای این مرگ اسرارآمیز فاش شود. / مشرق نیوز

۱ تیر ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI