اکران فیلم بادیگارد در استرالیا

اکران «بادیگارد» در شهرهای مختلف استرالیا آغاز شد.

به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، فیلم سینمایی «بادیگارد» از هفته گذشته در شهرهای مختلف استرالیا روی پرده رفت. اکران آخرین ساخته ابراهیم حاتمى‌کیا که از هفته گذشته در شهر ملبورن استرالیا آغاز شده است تا به امروز شش نمایش در سیدنی، سه نمایش در ملبورن، دو نمایش در شهرهای آدلاید، کانبرا و پرت و یک نمایش در بریزبن داشته است و با استقبال گسترده تماشاگران در این شهرها رو به رو شده است.

گفتنی است «بادیگارد» در ادامه اکران‌هاى استرالیا، از تاریخ ٢٣ جون در به طور همزمان در شهرهاى سیدنى، کانبرا، پرث، آدلاید و بریزبن به روى پرده خواهد رفت.

بنا بر اعلام شرکت آیات مدیا که توزیع بین المللی فیلم «بادیگارد» را بر عهده دارد، پس از موفقیت این اثر در جشنواره فجر و اکران داخلى، درخواست‌هاى زیادى از جانب مخاطبان خارج از کشور براى دیدن این فیلم ارائه شد که بر همین اساس در مرحله اول اکران «بادیگارد» در کانادا آغاز شد و با توجه به توفیقی که در این کشور به دست آمد، اکران این فیلم در کانادا همچنان ادامه دارد و از دوم جولای نمایش بادیگارد در شهر مونترال کانادا نیز آغاز خواهد شد.

در راستای همین اکران‌های بین‌المللی بود که به تازگی و با پیگیری‌های صورت گرفته، «بادیگارد» در استرالیا نیز روی پرده رفت و در روزهای آتی اکران این فیلم در شهرهای مختلف این کشور ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است در ادامه اکران‌های بین‌المللی «بادیگارد»، قراردادی برای اکران آخرین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا در ۳ شهر مهم انگلیس منعقد شده است که بر این اساس اکران این اثر از دوم جولای در لندن آغاز و سپس در منچستر و گلاسکو نیز پی گرفته می‌شود. / مشرق نیوز

۳۱ خرداد ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI