جزئیات حادثه انفجار لوله گاز در تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی جزئیاتی از حادثه انفجار لوله گاز در شهران را بیان کرد.

سید جلال ملکی  سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار داشت: ساعت ۴:۳۵ بامداد امروز انفجار شدید در فلکه اول شهران به سامانه ۱۲۵ اعلام و ۵ایستگاه به محل حادثه اعزام شد. در ادامه تعدادی خودروی تکمیلی و خودروهای سبک و سنگین آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شدند.

وی ادامه داد: انفجار شدید مربوط به لوله گاز بود که باعث تخریب کانال مترو شده بود. در پی شدت حادثه نمای یک ساختمان ۵ طبقه که در آن محدوده قرار داشت کاملاً ذوب شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: نیروهای آتش‌نشانی ساکنان ساختمان‌های اطراف را خارج کردند اما خوشبختانه علی رغم حرارت شدیدی که از شعله‌های آتش متصاعد می‌شد هیچ فردی دچار مصدومیت نشد. تنها دو نفر از آتش‌نشان‌ها صدمه دیدند و یکی ازپیمانکاران واقع در محل حادثه اعلام کرد دو نفر از کارگران آنها مفقود شده‌اند که با توجه به قطع شدن موبایل‌ها مشخص نیست آنها به منزل خود رفتند یا دچار حادثه شده‌اند.

وی افزود: آتش‌نشان‌ها همچنان در حال جستجو هستند اما تاکنون هیچ فردی را پیدا نکرده‌اند. علت حادثه نیز در دست بررسی قرار دارد اما وضعیت به حالت عادی بازگشته و اوضاع تحت کنترل است.

به گفته ملکی در حال حاضر خطری شهروندان این محدوده را تهدید نمی‌کند و مأموران آتش‌نشانی در حال آواربرداری هستند. / مشرق نیوز

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI