فدراسیون فوتبال به دنبال کسب میزبانی های بین‌المللی - دانلود سخنرانی رائفی پور

فدراسیون فوتبال به دنبال کسب میزبانی های بین‌المللی

نایب رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید که این فدراسیون باید با افزایش ارتباط‌های بین‌المللی به دنبال کسب میزبانی و افزایش کرسی‌های بین‌المللی باشد.

علی کفاشیان در نشست معارفه حمیدرضا آصفی، مشاور بین‌الملل فدراسیون گفت: از حضور دکتر آصفی در فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم. البته در گذشته و در زمان حضور تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ نیز از تجارب او استفاده کرده‌ایم. سابقه حضور آصفی در وزارت امور خارجه و فوتبال می‌تواند پشتوانه‌ای برای فعالیت‌های بین‌المللی فدراسیون فوتبال باشد. قطعاً با بینش و توجه ویژه آصفی می‌توانیم سیاست بین‌المللی فوتبال خود را متمرکز کرده و از تجارب ارزنده او استفاده کنیم.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال افزود: حدود ۹ کرسی بین‌المللی در کنفدراسیون فوتبال آسیا و چندین عضو نیز در فیفا و فدراسیون غرب آسیا داریم. باید از این ظرفیت استفاده کرده و بتوانیم سیاست‌های کلان بین‌المللی خود را به خوبی پیاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: افزایش ارتباط با کشورهای مختلف دنیا همواره مدنظر فدراسیون فوتبال بوده و مهم‌تر از آن اجرایی کردن بندهای تفاهم‌نامه‌هاست که قطعاً می‌تواند تأثیر به‌سزایی در رشد و توسعه فوتبال ایران با استفاده از تجارب بین‌المللی سایر کشورها داشته باشد. موضوع دیگر افزایش کسب میزبانی‌ها، افزایش حضور و کُرسی‌های ایران در مجامع بین‌المللی و همچنین همکاری بیشتر با سفارتخانه‌های ایران برای پیشبرد سیاست‌های کلان فوتبال کشور برای ما اهمیت ویژه‌ای دارند.

کفاشیان گفت: در حال حاضر دپارتمان بین‌الملل فدراسیون به خوبی فعالیت می‌کند. با توجه به اینکه برخی از کارکنان دپارتمان در برگزاری و نظارت بر مسابقات بین‌المللی همکار AFC هستند و تجارب خوبی در این زمینه وجود دارد که این نشان‌دهنده پویایی بخش دپارتمان بین‌الملل فدراسیون است و امیدوارم با حضور دکتر آصفی برنامه‌های بهتر و بیشتری را به مرحله اجرا برسانیم. / مشرق نیوز

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI