پیش فروش بلیت قطارهای رجا آغاز شد

پیش فروش بلیت قطارهای رجا برای دوره اول تیر تا ۱۵ مرداد ماه، ساعت ۱۸ امروز دوشنبه ۲۴ خرداد به صورت اینترنتی آغاز می‌شود.

فروش بلیت قطارهای مسافری همه محورها در نمایندگی‌های سراسر کشور ساعت ۸:۳۰ روز سه شنبه ۲۵ خرداد ماه انجام می‌شود.

ساعت ۸:۳۰ صبح روزهای شنبه هر هفته به صورت همزمان در مراکز فروش و اینترنتی، عرضه بلیت‌های یک هفته بعد نیز آغاز خواهد شد. به عنوان مثال در روز شنبه مورخ ۲۹ خرداد ماه، بلیت‌های بازه زمانی ۱۶ تا ۲۲ مرداد ماه به فروش می‌رسد.علاوه بر عرضه بلیت از طریق سامانه اینترنتی و نمایندگی‌های سراسر کشور، شرکت رجا فروش بلیت قطارهای خود را از طریق تلفن‌های همراه (اپلیکیشن فروش بلیت در Ios و Android) آغاز کرده است، که متقاضیان می‌توانند نرم‌افزارهای مربوطه را از طریق سایت رجا دریافت کنند.

هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجا اعم از نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و … می‌توانند به صورت شبانه روزی با سامانه ارتباط با مشتریان این شرکت با شماره تلفن‌های ۱۵۳۹ (تهران) و ۵۵۱۲۲۴۱۷-۰۲۱ (شهرستان‌ها) تماس بگیرند یا به سایت اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند.

شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت است. / مشرق نیوز

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI