فرار گروه تروریستی داعش از فلوجه

یک منبع میدانی خبر داد که اعضای گروه تروریستی داعش در حال فرار از فلوجه به سوی صقلاویه بوده و نیروهای ارتش عراق شهر الحامضیه در ورودی شهر فلوجه را آزاد کردند.

به نقل از مشرق، یک منبع میدانی اعلام کرد که عملیات نیروهای ارتش عراق برای آزادسازی شهر فلوجه به خوبی در حال انجام است و نیروهای ارتش عراق امروز توانستند که شهر الحامضیه در ورودی شهر الفلوجه را آزاد کنند.

وی همچنین خبر داد که با پیشروی نیروهای ارتش عراق، اعضای گروه تروریستی داعش در حال فرار به سوی شهر صقلاویه هستند. این منبع میدانی خبر داد که عملیات آزادسازی شهر فلوجه طی ساعات آتی با قدرت بیشتر از سر گرفته می‌شود.

گروه تروریستی داعش از پایان سال ۲۰۱۳ میلادی شهر فلوجه را  در اشغال خود دارد. داعش بعد از تصرف این شهر، مانع از خروج اهالی از این شهر شد و آنها را به سپری برای خود تبدیل کرد. «حیدر العبادی» نخست‌وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق، بامداد روز دوشنبه طی سخنانی، آغاز عملیات آزادسازی شهر فلوجه در استان الانبار از اشغال گروه تروریستی داعش را اعلام کرد.

وی با بیان اینکه پرچم عراق بر فراز فلوجه برافراشته خواهد شد، افزود: فلوجه همچون صدها روستا، شهر و شهرک به اهالی آن بازخواهد گشت و از ظلم، ستم و خیانت داعش آزاد خواهد شد.

نیروهای امنیتی و گروه‌های الحشد الشعبی ظرف چند روز گذشته با استقرار در نزدیکی شهر فلوجه در استان الانبار برای حمله و پاکسازی این شهر از تروریست‌های داعش آماده شده‌اند. / راه دانا

۲ خرداد ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI