انهدام یک باند سه نفره حرفه‌ای سرقت!

کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان، ضمن انهدام یک باند سه نفره حرفه‌ای و سابقه‌دار، ۴۰ فقره کیف قاپی و سرقت تلفن همراه با تهدید به وسیله چاقو را کشف کردند.

به نقل از مهر، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان گفت: برخورد و مقابله با قانون شکنان و سارقان یکی از وظایف ذاتی و اساسی نیروی انتظامی است و پلیس آگاهی استان تلاش های گسترده ای را در این رابطه انجام می دهد.

وی افزود: در این راستا و با توجه به وقوع چند فقره سرقت موبایل و کیف قاپی همراه با تهدید چاقو، از شهروندان زاهدانی،بررسی های تخصصی پلیس آغاز شد و کارآگاهان پلیس با پایش های میدانی و اشراف اطلاعاتی سرنخ هایی از اعضای یک باند سه نفره در این سرقت ها به دست آوردند.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه اعضای این باند دارای سوابق کیفری بودند، افزود: مأموران در یک عملیات غافلگیرانه سه عضو این باند را در مخفیگاهشان دستگیر و جهت بررسی های تخصصی به پلیس آگاهی منتقل کردند.

ملاشاهی ضمن اشاره به اینکه یکی از اعضای این باند جزء اتباع بیگانه غیرمجاز است ،تصریح کرد: این متهمان در تحقیقات تخصصی پلیسی به ۴۰ فقره کیف قاپی و سرقت موبایل، همراه با تهدید به وسیله چاقو در زاهدان اعتراف کردند. / راه دانا

۲ خرداد ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI