کشف و ضبط کامیون حامل تجهیزات بیمارستان‌های صحرایی تروریست‌ها

نیروهای امنیتی سوریه با رصد تحرکات یک شرکت بهداشتی ترکیه‌ای، توانستند یک کامیون حامل ۲۵ تن مواد و تجهیزات بیمارستان‌های صحرایی را که از ترکیه برای تروریست‌ها ارسال شده بود، در شهر حلب کشف و آن را مصادره کنند.

نیروهای امنیتی سوریه در شهر حلب، یک کامیون حامل مواد و تجهیزات لازم برای بیمارستان‌های صحرایی تروریست‌ها را کشف و ضبط کردند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه «سانا»، قرار بود این کامیون که از مرز ترکیه وارد سوریه شده بود، ۲۵ تن مواد و تجهیزات لازم برای این بیمارستان‌ها را به داعش و گروه‌های تروریستی وابسته به آن برساند.

یک منبع میدانی در شهر حلب در این ارتباط اعلام کرد که نیروهای امنیتی سوریه با رصد تحرکات شرکت بهداشتی «الیمان» ترکیه، موفق به کشف این کامیون شدند.

منابع امنیتی سوریه گفتند، ارزش این محموله بیش از ۱۰۰ هزار دلار است و نیروهای سوریه در این عملیات، «عبدالرحمن کنجو» تروریست وابسته به «لواء شهداء الحق» را بازداشت کرده‌اند.

به گفته نیروهای امنیتی سوریه، کنجو مسئولیت انتقال سلاح و دارو به گروه‌های تروریستی در ریف حلب را بر عهده دارد.

هفته گذشته، رسانه‌های ترکیه‌ای اعلام کردند که نزدیک به ۲۰۰ تروریست وابسته به جبهه النصره بین سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ در بیمارستان‌های شهر «غازی عینتاب» ترکیه مداوا و معالجه شده‌اند. / مشرق نیوز

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI