یکطرفه شدن محورهای هراز و چالوس از عصر روز یکشنبه - دانلود سخنرانی رائفی پور

یکطرفه شدن محورهای هراز و چالوس از عصر روز یکشنبه

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به وضعیت مطلوب ترافیکی و بارش باران در محورهای مواصلاتی ۲ استان، از یکطرفه شدن محورهای هراز و چالوس از عصر روز یکشنبه خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: در حال حاضر و بر اساس گزارش همکاران ما از محورهای مواصلاتی سراسر کشور و تصاویر دوربین‌های پلیس، بارش پراکنده باران در اکثر محورهای استان مازندران و همچنین محور بجنورد به چمن بید و بجنورد به شیروان در استان خراسان شمالی ادامه دارد.

وی با بیان “تا زمان حاضر هیچ مشکل ترافیکی در کشور گزارش نشده است”، در خصوص بازگشت مسافران از صبح روز یکشنبه (فردا) گفت: با توجه به اتمام تعطیلات اخیر، ترافیک بازگشت مسافران را در روز یکشنبه انتظار داریم و از این رو برنامه‌ریزی‌هایی برای ممنوعیت و محدودیت تردد در برخی محورهای مواصلاتی انجام شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شده است که برای سهولت بازگشت مسافران، تردد در محور چالوس از سمت مرزن‌آباد به سمت میدان امیرکبیر از ساعت ۱۷:۳۰ به صورت یک طرفه انجام گیرد.

رحمانی در پایان خاطرنشان کرد: بر همین اساس مقرر شده است تا ممنوعیت تردد از مسیر جنوب به شمال در محور هراز نیز در ساعاتی از روز یکشنبه اعمال شود که اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد. / مشرق نیوز

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI