اصولگرایان مجلس دهم به ریاست لاریجانی تن می‌دهند یا عارف؟

منتخب مردم مشهد در مجلس دهم با بیان اینکه اکثریت منتخبین مجلس دهم در نشست فراکسیون فراگیر حضور داشتند، گفت: کار انتخاب رئیس مجلس آینده در نشست فراکسیون فراگیر تمام شد و حاضرین به ریاست علی لاریجانی بر مجلس آینده اقبال نشان دادند.

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی‌ نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به نشست امروز فراکسیون‌های فراگیر و فراکسیون امید گفت: این دو نشست در واقع یک وزن‌کشی سیاسی بود اما اکثریت منتخبین مجلس دهم در جلسه فراکسیون فراگیر حضور داشتند.

وی افزود:‌ نشست فراکسیون فراگیر که اکثریت منتخبین مجلس دهم در آن حضور داشتند پیامی هم برای انتخاب رئیس مجلس آینده به همراه داشت و کار انتخاب رئیس مجلس دهم را به نوعی تمام کرد.

منتخب مردم مشهد در مجلس دهم اظهار داشت: تحلیلی که می‌تواند نشست امروز فراگیر داشت این است که اکثریت منتخبین مجلس دهم به ریاست آقای لاریجانی به مجلس دهم اقبال نشان دادند.

منتخبین مجلس دهم امروز بعدازظهر در قالب دو نشست شامل فراکسیون‌های امید و فراکسیون فراگیر شرکت کردند که طبق آمار اعلام شده در نشست فراکسیون فراگیر ۱۸۱ نفر از منتخبین مجلس دهم در جلسه این فراکسیون حضور داشتند اما در نشست فراکسیون امید به طور رسمی آماری از تعداد منتخبین حاضر در جلسه اعلام نشد.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI