علت اصلی فوت منتخب مردم مراغه محمدعلی حسین‌زاده فاش شد - دانلود سخنرانی رائفی پور

علت اصلی فوت منتخب مردم مراغه محمدعلی حسین‌زاده فاش شد

رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: کارشناسان پلیس راه بی توجهی به جلو براثر خستگی و خواب آلودگی راننده را علت واژگونی خودرو منتخب مردم مراغه، عجب‌ شیر، سراجو و قلعه‌ چای در مجلس دهم تشخیص دادند.

سرهنگ بهرام زینلی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این سانحه ساعت پنج و ۴۵ دقیقه بامداد امروز در کیلومتر ۶۳ و باند جنوبی آزادراه قزوین زنجان، پس از برخورد خودرو با تپه حاشیه راه و واژگونی آن رخ داد.

وی اظهارکرد: در این حادثه محمدعلی حسین زاده در صحنه حادثه درگذشت و بقیه سرنشینان خودرو مصدوم و بلافاصله توسط نیروهای امدادی به بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان منتقل شدند.

یک منبع آگاه در بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان نیز به خبرنگار ایرنا گفت: یکی از مصدومان تصادف به دلیل شدت جراحت در مسیر انتقال به بیمارستان جان باخت و چهار نفر دیگر درحال درمان هستند.

رئیس بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان نیز گفت: ۲ تن از بازماندگان این حادثه شامل یک بانوی ۴۲ ساله و مردی ۳۵ ساله از ناحیه گردن و لگن آسیب دیده اند که درحال انتقال به بیمارستان شهید رجایی قزوین هستند.

کامران سلیمانی افزود: ۲ کودک ۶ و هفت ساله نیز وضعیت عمومی بهتری دارند.

حکمت الله هاشمی معاون امداد و نجات هلال احمر نیز گفت: در این حادثه ۲ نفر فوت شدند و چهار مصدوم توسط نیروهای اورژانس و هلال احمر به بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان انتقال یافتند.

محمدعلی حسین زاده در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه مراغه، عجب‌ شیر، سراجو و قلعه‌ چای، به مجلس راه یافت.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :علی

رحمه الله علیه.یاحق.

KHAMENEI KHAMENEI