آمریکا از واگذاری جزائر مصری به عربستان عصبانی است

آمریکا از واگذاری جزائر مصری به عربستان عصبانی است

یک سایت متعلق به رژیم صهیونیستی در گزارشی دلیل خروج نظامیان آمریکایی از صحرای سینا را عصبانیت آمریکا از مشورت نکردن مصر و عربستان با واشنگتن در واگذاری دو جزیره مصری به ریاض عنوان کرد. دبکا فایل که از سایت های نزدیک به موساد است در این رابطه می نویسد: آمریکا با خارج کردن نیروهای […]

یک سایت متعلق به رژیم صهیونیستی در گزارشی دلیل خروج نظامیان آمریکایی از صحرای سینا را عصبانیت آمریکا از مشورت نکردن مصر و عربستان با واشنگتن در واگذاری دو جزیره مصری به ریاض عنوان کرد.

دبکا فایل که از سایت های نزدیک به موساد است در این رابطه می نویسد: آمریکا با خارج کردن نیروهای خود از شبه جزیره سینا بدون رایزنی با قاهره سعی کرد تا توافق میان مصر و عربستان را که بدون مشورت با واشنگتن صورت گرفته بود را تلافی کند.

بر اساس اعلام منابع امنیتی و اطلاعاتی، آمریکا چند روز قبل با خارج کردن نظامیانش از شبه جزیره سینا تلاش کرد تا اقدام مصر در واگذاری دو جزیره تیران و صنافیر به عربستان را تلافی کند.

این منابع همچنین گزارش دادند که اقدام واشنگتن پس از آن صورت گرفت که آمریکا از رایزنی های میان مصر، عربستان و اسراییل درباره این جزیره ها حذف شد.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI