حکمی عجیب برای فیروز کریمی!

کمیته اخلاق در حکمی عجیب اعلام کرد که فیروز کریمی از ورود به تمامی ورزشگاه‌ها محروم است. کریمی که مدیر فنی تیم اکسین البرز است، اخیرا با این حکم روبرو شده و نمی‌تواند در ورزشگاه‌ها حاضر شود.البته وی به این مسئله شکایت کرده و قرار است به این موضوع رسیدگی شود. علی لطیفی سرمربی تیم […]

517508

کمیته اخلاق در حکمی عجیب اعلام کرد که فیروز کریمی از ورود به تمامی ورزشگاه‌ها محروم است. کریمی که مدیر فنی تیم اکسین البرز است، اخیرا با این حکم روبرو شده و نمی‌تواند در ورزشگاه‌ها حاضر شود.البته وی به این مسئله شکایت کرده و قرار است به این موضوع رسیدگی شود.

علی لطیفی سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز با تائید این خبر به خبرگزار فارس گفت: فکر می‌کنم کمیته اخلاق به خاطر آنچه داور مسابقه گزارش داده که درگیری در فرودگاه بوشهر به وجود آمده این حکم را صادر کرده است.

وی ادامه داد: فیروز کریمی قصد جدا کردن درگیری به وجود آمده در فرودگاه را داشته اما مسئولان چنین حکمی را برای او صادر کردند و در شب قبل از بازی ما مقابل نیروی زمینی به خاطر اینکه روح و روان تیم را بر هم بریزند، این مسئله را عنوان کردند.

سرمربی اکسین البرز یادآور شد: چون نمی توانند از من ایرادی بگیرند تا تیم را وارد حاشیه کنند دست به چنین مسائلی می‌زنند و به این موارد ایراد می‌گیرند. فیروز کریمی هم نسبت به این موضوع شکایت کرده که چرا چنین رایی صادر شده در حالی که از صدور رای هیچ توضیحی از او نخواستند و یکطرفه رای را صادر کردند.

۲۶ فروردین ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI