انیمیشن جنجالی ضد آمریکایی که باعث عصبانیت اصلاح‌طلبان شد!+فیلم - دانلود سخنرانی رائفی پور

انیمیشن جنجالی ضد آمریکایی که باعث عصبانیت اصلاح‌طلبان شد!+فیلم

انیمیشن «بچرخ تا بچرخیم» با موضوع هسته ای است که در خانه پویا نمایی انقلاب اسلامی سازمان رسانه ای اوج تولید شده برای دانلود منتشر شد. کارگردان این انیمیشن رسول آذرگون است و نویسنده آن محمد سرشار است. «بچرخ تا بچرخیم» قصه فرفره ساختن «مسعود» و «مجید» و «مصطفی» است؛ ماجرای توافق «عمو حسن» با […]

انیمیشن «بچرخ تا بچرخیم» با موضوع هسته ای است که در خانه پویا نمایی انقلاب اسلامی سازمان رسانه ای اوج تولید شده برای دانلود منتشر شد.

کارگردان این انیمیشن رسول آذرگون است و نویسنده آن محمد سرشار است.

«بچرخ تا بچرخیم» قصه فرفره ساختن «مسعود» و «مجید» و «مصطفی» است؛ ماجرای توافق «عمو حسن» با «آقای سام»؛ تا هم فرفره های بچه ها بچرخه و هم چرخ زندگی بزرگترا.

هم چنین داستان انیمیشن «بچرخ تا بچرخیم» عنوان بهترین داستان چهارمین جشنواره مردمی رسول آفتاب را در سال ۹۳ به خود اختصاص داده است.

دانلود

۲۴ فروردین ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :محمود

یک انیمیشن وقیحانه که تمام زحمات دولت رو زیر سوال برده و شخصیت های نظام رو مورد اهانت قرار داده و صرفا از محمود احمدی نژاد که ۸ سال کشور رو به بدترین وضعیت کشوند به عنوان قهرمان یاد کرده.
متاسفانه به نظر من انیمیشن هر چند خوش ساخت هست ، اما هیچ هنری در داستان پردازی حتی در راستای هدفش که همان تخریب دولت اصلاحات هست نداشته.

KHAMENEI KHAMENEI