روسیه: احتمال دخالت ترکیه در درگیری آذربایجان و ارمنستان وجود دارد - دانلود سخنرانی رائفی پور

روسیه: احتمال دخالت ترکیه در درگیری آذربایجان و ارمنستان وجود دارد

دمیتری مدودف”، نخست وزیر روسیه روز شنبه از احتمال دخالت ترکیه در درگیری های قره باغ سخن گفت.دمیتری مدودف تصریح کرد: گروه های زیادی تاثیر درگیری های قره باغ را بر شرایط خاورمیانه (غرب آسیا) و روسیه بررسی می کنند. همه درگیری ها در هر زمان ممکن است در تصمیم گیری های سیاسی تاثیر گذار […]

635958217494986793

دمیتری مدودف”، نخست وزیر روسیه روز شنبه از احتمال دخالت ترکیه در درگیری های قره باغ سخن گفت.دمیتری مدودف تصریح کرد: گروه های زیادی تاثیر درگیری های قره باغ را بر شرایط خاورمیانه (غرب آسیا) و روسیه بررسی می کنند. همه درگیری ها در هر زمان ممکن است در تصمیم گیری های سیاسی تاثیر گذار باشند. مدودف افزود: بنابراین من وجود عوامل خارجی موثر بر درگیری های قره باغ را منتفی نمی دانم. احتمالا یکی از عوامل خارجی موثر بر این درگیری ها، ترکیه است زیرا ترکیه پیش تر در این خصوص اعلام موضع کرده است.

نخست وزیر روسیه اذعان کرد: تمایل ترکیه به ارزیابی درگیری قره باغ به جای درخواست صلح نگران کننده است. مدودف در مورد شرایط منطقه قره باغ گفت: آتش بس در قره باغ برقرار است هر چند که تیراندازی های پراکنده ای در این منطقه رخ می دهد. در هر حال، هم اکنون آتش بس اعلام شده و اجرا می شود و تیراندازی ها نیز به صورت موردی رخ می دهند.

۲۰ فروردین ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI