آغاز انتخاب رشته آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی ۹۵

به گزارش ظهور۱۲، توکلی با بیان اینکه انتخاب رشته تا ۲۱ فروردین ادامه دارد افزود: داوطلبان باید با مراجعه به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت کد رشته محل ها در برگ انتخاب رشته اقدام کنند. سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشوربا بیان اینکه داوطلبان می توانند حداکثر ۵۰ کد رشته محل را […]

توکلی 08

به گزارش ظهور۱۲، توکلی با بیان اینکه انتخاب رشته تا ۲۱ فروردین ادامه دارد افزود: داوطلبان باید با مراجعه به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت کد رشته محل ها در برگ انتخاب رشته اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشوربا بیان اینکه داوطلبان می توانند حداکثر ۵۰ کد رشته محل را از میان کد رشته محل های امتحانی انتخاب کنند گفت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز از امروز در سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر می شود.

توکلی افزود: داوطلبانی که انتخاب رشته می کنند، لازم است برای اطلاع از حد نصاب نمره کد رشته محل های انتخابی و سایر شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو برای ارزیابی تخصصی (مرحله دوم آزمون) به اطلاعیه ای که اواخر دهه اول اردیبهشت در سایت اینترنتی سازمان سنجش و دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی منتشر می شود مراجعه کنند.

۱۶ فروردین ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI