ابراز آمادگی رئیس رژیم صهیونیستی برای دیدار با «محمود عباس» - دانلود سخنرانی رائفی پور

ابراز آمادگی رئیس رژیم صهیونیستی برای دیدار با «محمود عباس»

به گزارش ظهور۱۲، به نقل از فلسطین الیوم، «رووین ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی طی سخنانی از آمادگی خود برای دیدار با «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد. بر اساس این گزارش ریولین در همین راستا تصریح کرد: در صورتی که اظهارات ابومازن مبنی بر مبارزه با تروریسم و از سرگیری مذاکرات صلح جدی باشد، […]

764173

به گزارش ظهور۱۲، به نقل از فلسطین الیوم، «رووین ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی طی سخنانی از آمادگی خود برای دیدار با «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد.

بر اساس این گزارش ریولین در همین راستا تصریح کرد: در صورتی که اظهارات ابومازن مبنی بر مبارزه با تروریسم و از سرگیری مذاکرات صلح جدی باشد، من آماده دیدار با وی با هماهنگی کابینه نتانیاهو هستم.

رئیس رژیم صهیونیستی در گفتگو با رادیو صدای اسرائیل تاکید کرد که در سایه بی اعتمادی میان فلسطینی ها و ما، اجرای مذاکرات صلح سخت می شود و به راه حلی برای درگیری ها منتهی نمی شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امیدوارم فلسطینی ها به نهادهای بین المللی به منظور پیوستن به آنها گرایش پیدا نکنند.

لازم به ذکر است پیش از این ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با حمایت مجدد از روند سازش گفت: در صورتی که صلح با اسرائیل محقق شود تمامی کشورهای عربی و اسلامی بدون استثناء اسرائیل را به رسمیت خواهند شناخت.

۱۵ فروردین ۱۳۹۵ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI