ماجرای ازدواج حجت الاسلام محسن قرائتی

ماجرای ازدواج حجت الاسلام محسن قرائتی

صفحه اینستاگرام منتسب به حجت الاسلام محسن قرائتی خاطره کوتاهی از ماجرای ازدواج وی منتشر کرده است. به گزارش پایگاه خبری ظهور ۱۲ ، حجت الاسلام قرائتی در اینستاگرام خود نوشت: می‌‏خواستم ازدواج کنم، ولی پدرم می‏‌گفت، هر موقع در تحصیل به مدارج بالاتری رسیدی و مقدمات و سطح حوزه را گذراندی و به درس خارج […]


ماجرای ازدواج حجت‌ الاسلام قرائتی

صفحه اینستاگرام منتسب به حجت الاسلام محسن قرائتی خاطره کوتاهی از ماجرای ازدواج وی منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری ظهور ۱۲ ، حجت الاسلام قرائتی در اینستاگرام خود نوشت: می‌‏خواستم ازدواج کنم، ولی پدرم می‏‌گفت، هر موقع در تحصیل به مدارج بالاتری رسیدی و مقدمات و سطح حوزه را گذراندی و به درس خارج فقه و اصول رفتی، ازدواج کن.
دیدم به هیچ صورت قانع نمی‌‏شود، اثاثیه را از قم برداشتم و به کاشان نزد پدرم آمدم. او گفت: چرا آمدی؟ گفتم: درس نمی‌‏خوانم! چون شما حاضر نمی‏‌شوی من ازدواج کنم.
خلاصه هر چه به خیال خویش مرا نصیحت کرد اثر نگذاشت. حتی به بعضی آقایان سفارش کرد که مرا برای درس خواندن نصیحت کنند، من هم بعضی را واسطه کردم که او را برای موافقت با ازدواج من نصیحت کنند!
تا این‌که یک روز به پدرم گفتم: یا بگو که من مثل حضرت یوسف هستم و دچار گناه نمی‌شوم، یا بگو گناه کنم یا بگو ازدواج کنم. به هر حال سرانجام موفّق شدم و نظر موافق پدرم را کسب کردم.

انتهای پیام ./

۲۹ دی ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :ابراهیم پور

همه دختر و پسرهائی که با هم دوستند
نشان از این دارد که علاقه به ازدواج دارند.اما بیشتر پدر ها و
مادرها به اسم درس و شغل ادارهای آنها را از ازدواج
دور می کنند.جوانان نباید دلسرد شوند بلکه باید با احترام به
والدین آنها رامتقاعد کنند که می توانند زندگی تشکیل دهند.

نويسنده ديدگاه :ناشناس

حاج آقا خیلی گلی ،خداوند حضرتعالی راحفظ نماید.

نويسنده ديدگاه :ناشناس

دروغه

KHAMENEI KHAMENEI