نصب دکل‌های جاسوسی صهیونیست‌ها در نزدیکی مرز لبنان+عکس

نصب دکل‌های جاسوسی صهیونیست‌ها در نزدیکی مرز لبنان+عکس

نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی در طول منطقه مرزی با لبنان شماری دکل‌های جاسوسی جدید نصب کردند نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی نوع جدید از دکل‌های جاسوسی را در طول منطقه مرزی نزدیک به مرزهای لبنان،‌ نصب و راه‌اندازی کردند. به گزارش روزنامه «السفیر»، رژیم صهیونیستی این دکل‌ها را با هدف رصد، نظارت و جاسوسی در مناطق […]

نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی در طول منطقه مرزی با لبنان شماری دکل‌های جاسوسی جدید نصب کردند

نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی نوع جدید از دکل‌های جاسوسی را در طول منطقه مرزی نزدیک به مرزهای لبنان،‌ نصب و راه‌اندازی کردند.

به گزارش روزنامه «السفیر»، رژیم صهیونیستی این دکل‌ها را با هدف رصد، نظارت و جاسوسی در مناطق مرزی بین فلسطین اشغالی و لبنان در بلندی‌های «النقار» از توابع شهرک «شبعا» و به فاصله ۲۵۰ متر از خط مرزی نصب کرد.

دشمن صهیونیستی پیش از این نیز سه دستگاه جاسوسی روی دکل فرستنده مرکز العباد در نزدیک شهرک «حولا» نصب کردند که بر تعداد زیادی از روستاها و مناطق جنوبی لبنان مشرف است.

بر اساس این گزارش،‌منابع امنیتی اعلام کردند که به احتمال زیاد این دکل‌ها دارای دستگاه‌های جدید شنود یا دستگاه‌های ارسال پارازیت باشند بویژه که در برهه اخیر سخن درباره موضوع جاسوسی اسرائیل علیه لبنان از طریق نصب دستگاه‌های جاسوسی و شنود در نزدیکی خط آبی (خط مرزی ترسیم شده سازمان ملل بین لبنان و فلسطین اشغالی) زیاد مطرح شده است.

۲۹ آذر ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI