قیمت تبلیغات تلویزیونی در اسکار

قیمت تبلیغات تلویزیونی در اسکار

قیمت تبلیغات تلویزیونی هنگام پخش زنده مراسم اسکار ۲۰۱۶ اعلام شد. شبکه ای‌بی‌سی در نظر دارد، قیمت ۳۰ ثانیه آگهی تلویزیونی در خلال پخش زنده مراسم اسکار ۲۰۱۶ را به ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار افزایش دهد. اگرچه ممکن است به دلایل مختلف تعداد تماشاگران مراسم زنده هشتاد و هشتمین دوره از جوایز اسکار […]

قیمت تبلیغات تلویزیونی هنگام پخش زنده مراسم اسکار ۲۰۱۶ اعلام شد.

شبکه ای‌بی‌سی در نظر دارد، قیمت ۳۰ ثانیه آگهی تلویزیونی در خلال پخش زنده مراسم اسکار ۲۰۱۶ را به ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار افزایش دهد.

اگرچه ممکن است به دلایل مختلف تعداد تماشاگران مراسم زنده هشتاد و هشتمین دوره از جوایز اسکار تا حدی کاهش یابد ولی به گزارش ورایتی، شبکه ای‌بی‌سی در نظر دارد که نرخ هر ۳۰ ثانیه آگهی تبلیغاتی که از این شبکه در خلال مراسم اسکار پخش شود را به ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار افزایش دهد.

ورایتی در ادامه این گزارش عنوان کرد: شبکه ای‌بی‌سی تمامی فرصت‌های تبلیغاتی ۲۸ فوریه را فروخته و تنها مواردی که باقی مانده بیش از ۲ میلیون دلار قیمت دارد. اوایل سال میلادی جاری این شبکه برای یک فرصت نیم دقیقه‌ای آگهی تلویزیونی از ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار تا ۲ میلیون دلار دستمزد طلب کرده بود.

بنا بر این گزارش، اجرای مراسم امسال اسکار را «نیل پاتریک هریس» به عهده داشت که ۳۷ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بیننده تلویزیونی داشت، کمترین آمار بیننده از سال ۲۰۰۹ میلادی تاکنون.

۲۷ مهر ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI