دستگیری عوامل پخش البسه با نقوش شیطان پرستی - دانلود سخنرانی رائفی پور

دستگیری عوامل پخش البسه با نقوش شیطان پرستی

طی رصد انجام شده از سوی پلیس مشخص شد، شهروندان تهرانی تمایلی به خرید اینگونه لباس ها ندارند  رئیس پلیس پایتخت با اعلام شناسایی محل های عرضه البسه با نماد پرچم های آمریکا، انگلیس و نقوش شیطان پرستی از جمع آوری اینگونه پوشاک در سطح شهر تهران و دستگیری عاملان اصلی توزیع این نوع البسه […]

طی رصد انجام شده از سوی پلیس مشخص شد، شهروندان تهرانی تمایلی به خرید اینگونه لباس ها ندارند
 جمع آوری البسه با نماد پرچم های آمریکا، انگلیس و علائم شیطان پرستی و دستگیری عاملان اصلی توزیعرئیس پلیس پایتخت با اعلام شناسایی محل های عرضه البسه با نماد پرچم های آمریکا، انگلیس و نقوش شیطان پرستی از جمع آوری اینگونه پوشاک در سطح شهر تهران و دستگیری عاملان اصلی توزیع این نوع البسه خبرداد.

به گزارش عصر ایران و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “حسین ساجدی نیا” با اشاره به جمع آوری البسه منقش به نماد آمریکا، انگلیس و علائم شیطان پرستی در شهر تهران، اظهارداشت:در پی گزارش های مردمی و بررسی های کارشناسانه مجموعه پلیس و اداره اماکن پایتخت، از فروشگاه ها و دستفروشی های سطح شهر تهران، مشخص شد که طی دو هفته گذشته تعدادی از فروشگاه ها و دستفروشان اقدام به عرضه البسه با نقوش پرچم آمریکا، انگلیس و علائم شیطان پرستی کرده اند.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: به همین منظور به صورت نامحسوس محل های فروش و عرضه این نوع پوشاک تحت نظر قرار گرفت و با اطلاعات به دست آمده از این محل ها، ماموران دریافتند که چند عامل اصلی به صورت متمرکز البسه مذکور را در اختیار این فروشندگان قرار می دهند.

سردار ساجدی نیا تصریح کرد:پس از شناسایی محل های عرضه این نوع پوشاک مراتب در اختیار مقام قضائی قرار گرفت که متعاقبا با هماهنگی صورت گرفته پلیس ضمن جمع آوری این گونه البسه،عاملان اصلی توزیع آن را نیز دستگیر کرد.

وی خاطرنشان کرد: طی رصد صورت گرفته از سوی پلیس مشخص شد، شهروندان تهرانی نه تنها تمایلی به خرید اینگونه البسه ندارند بلکه در تقبیح آن، با ارائه گزارش های مکتوب و تلفنی، محل های عرضه و توزیع آن را به پلیس معرفی کردند.

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد:با متصدیان مغازه یا فروشگاه هایی که اقدام به توزیع این گونه البسه کنند و یا آن را در معرض دید عمومی قرار دهند برابر قانون نظام صنفی برخورد و نسبت به پلمب اینگونه واحدها  اقدام خواهد شد.

سردار ساجدی نیا در خاتمه ضمن تشکر از همکاری مستمر شهروندان از مردم خواست تا ضمن تماس با تلفن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و یا ارائه گزارش های مکتوب، اطلاعات خود را در اختیار پلیس قرار دهند تا ماموران بتوانند در اسرع وقت ضمن رسیدگی به موضوع، اقدام قانونی متناسب با آن را انجام دهند.

۱۱ شهریور ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI