ضریب نفوذ اینترنت بالای ۱۰۰ درصد در ایران

مسئول روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی با اشاره به سابقه ورود اینترنت و وبلاگ ها و ویکی ها در ایران، گفت: هم اکنون ضریب نفوذ تلفن همراه به ۱۰۵ درصد رسیده و مدل استفاده از اینترنت تغییر کرده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛  ضیایی پرور درهمایش سراسری روابط عمومی های وزارت ارتباطات و […]

مسئول روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی با اشاره به سابقه ورود اینترنت و وبلاگ ها و ویکی ها در ایران، گفت: هم اکنون ضریب نفوذ تلفن همراه به ۱۰۵ درصد رسیده و مدل استفاده از اینترنت تغییر کرده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛  ضیایی پرور درهمایش سراسری روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مجموعه های وابسته در سخنانی با موضوع کاربردهای شبکه های اجتماعی مجازی در روابط عمومی افزود: در این سال ها سرعت اینترنت افزایش پیدا کرده است.

کارشناس شبکه های اجتماعی و مجازی گفت: البته دولت در این خصوص از سوی برخی گروه ها برای محدود سازی این فناوری ها تحت فشار قرار می گیرد که مقاومت می کند.ضیایی پرور افزود: افزایش پهنای باند و دسترسی ها مسئولیت هایی را برای ما ایجاد می کند.

مسئول روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی گفت: در رسانه ملی هنوز درخصوص شبکه های مجازی، گفتمان منفی حاکم است و تا این گفتمان باشد عزمی برای آموزش دیده نمی شود.ضیایی پرور افزود: هم اکنون بهترین راه، اتخاذ گفتمان ایجابی برای توسعه فناوری های عرصه ارتباطات است.

وی در ادامه به تأثیر استفاده از این شبکه های اجتماعی و مجازی در ارتقاء عملکرد روابط عمومی سازمان ها و نهادها اشاره کرد.

۱۰ خرداد ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI