فعالیت یک جنبش شیعی در فلسطین +تصاویر - دانلود سخنرانی رائفی پور

فعالیت یک جنبش شیعی در فلسطین +تصاویر

ابنا، روزنامه تایمز آو رژیم صهیونیستی از فعالیت یک جنبش شیعه در نواز غزه با اجازه حماس خبر داد. براساس گزارش این روزنامه، برای نخستین بار یک جنبش اسلامی شیعه با نام «الصابرین» با حمایت کامل ایران در نوار غزه فعالیت می‌کند. الصابرین چندین سازمان خیریه شیعه را که تحت حمایت ایران فعالیت می‌کنند، اداره […]

ابنا، روزنامه تایمز آو رژیم صهیونیستی از فعالیت یک جنبش شیعه در نواز غزه با اجازه حماس خبر داد.
براساس گزارش این روزنامه، برای نخستین بار یک جنبش اسلامی شیعه با نام «الصابرین» با حمایت کامل ایران در نوار غزه فعالیت می‌کند.

الصابرین چندین سازمان خیریه شیعه را که تحت حمایت ایران فعالیت می‌کنند، اداره می‌کند. حضور چنین جنبشی در نوار غزه بی‌سابقه است.

روزنامه تایمز آو عکس‌هایی در مورد فعالیت خیریه برخی از سازمان‌های الصابرین منتشر کرده است که در پس زمینه این عکس‌ها تابلوهایی وجود دارند که نام امام خمینی(ره) و اشاراتی به انقلاب اسلامی ۱۹۷۹ ایران روی آن‌ها دیده می‌شود. بر روی یکی از این تابلو‌ها نوشته شده است «محور تهران – قدس مبارک.»

«هشام سالم»، رهبر جنبش الصابرین است که آن را سال گذشته تاسیس کرد. اخیرا حامیان وی پیامی را در رسانه‌های خبری مختلف منتشر کردند که در آن سالم حملات عربستان به یمن را محکوم و از مصر و تشکیلات خودگردان فلسطین انتقاد کرده بود.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI