عربستان از حضور ایرانیان خالی شد - دانلود سخنرانی رائفی پور

عربستان از حضور ایرانیان خالی شد

رییس سازمان حج و زیارت با اعلام این‌که آخرین گروه از عمره‌گزاران ایرانی صبح فردا (جمعه) به کشور وارد می‌شوند، گفت: پرونده دو پلیس فاسد فرودگاه جده در دست رسیدگی است و امیدواریم بزودی شاهد صدور حکم و برخورد قاطع با متخلفان باشیم. به گزارش دولت بهار به نقل از ایسنا، رییس سازمان حج و […]

رییس سازمان حج و زیارت با اعلام این‌که آخرین گروه از عمره‌گزاران ایرانی صبح فردا (جمعه) به کشور وارد می‌شوند، گفت: پرونده دو پلیس فاسد فرودگاه جده در دست رسیدگی است و امیدواریم بزودی شاهد صدور حکم و برخورد قاطع با متخلفان باشیم.
به گزارش دولت بهار به نقل از ایسنا، رییس سازمان حج و زیارت در آستانه بازگشت آخرین گروه از عمره‌گزار ایرانی به کشور، اظهار کرد: صبح فردا جمعه چهارم اردیبهشت‌ماه آخرین گروه از رائران ایرانی به فرودگاه امام خمینی (ره) وارد می‌شوند.

او درباره‌ی خسارت‌های ناشی از تعلیق عمره، گفت: از آنجا که این مسأله در واکنش به ناتوانی کشور میزبان در تأمین امنیت زائران رخ داده است، طبعاً هر گونه خسارتی متوجه طرف سعودی است.

وی اضافه کرد: کسانی که تا پایان دوره عمره در کاروان‌های عمره ثبت نام کرده بودند، با اعلام انصراف در سامانه فاخر و یا از طریق مراجعه به دفاتر زیارتی که ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند وجوه پرداختی را پس بگیرند و فیش عمره خود را پایدار کنند تا در دوره‌های بعدی به عمره اعزام شوند.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI