به صورت آنلاین عضو داعش شوید!+عکس

یکی از اعضای گروه تروریستی داعش از طریق شبکه اجتماعی واتس اپ، چگونگی پیوستن به این گروه را شرح داده است. به نقل از دیلی میل، یکی از اعضای گروه تروریستی داعش از طریق شبکه اجتماعی واتس اپ، چگونگی پیوستن به این گروه را شرح داده است. در ابتدای این پیام آمده است، “تصور کن […]

یکی از اعضای گروه تروریستی داعش از طریق شبکه اجتماعی واتس اپ، چگونگی پیوستن به این گروه را شرح داده است.

به نقل از دیلی میل، یکی از اعضای گروه تروریستی داعش از طریق شبکه اجتماعی واتس اپ، چگونگی پیوستن به این گروه را شرح داده است.

در ابتدای این پیام آمده است، “تصور کن به میدان جنگ می روی. گلوله ها را می بینی که بالای سرت به پرواز در آمده اند. برادرت را می بینی که در سمت راست تو تیر می خورد، و برادر دیگرت که در سمت چپ منفجر می شود. این همان مکانی است که باید باشی، اگر می خواهی ایمانت فزونی یابد!”

در ادامه این پیام چگونگی رسیدن به محل استقرار این گروه تروریستی شرح داده شده است، “به ترکیه بیا. یک تلفن همراه و سیم کارت جدید بخر و به من پیام بده. به امید خدا با تو در ارتباط خواهم بود و به تو خواهم پیوست. پس از اینکه به من پیام دادی، شماره ام را پاک کن زیرا ردیابی می شود. در استانبول بمان و از خانه خارج نشو.”

در ادامه آمده است، “لازم نیست چیزی با خود بیاوری. فقط به اندازه کافی وجه نقد با خود داشته باش، حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ دلار کافی است. لازم نیست لباس با خود بیاوری، همه چیز به تو داده خواهد شد.”/باشگاه خبرنگاران

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI