خروج 308 تن از اتباع 19 کشور مختلف از یمن با ناو روسی - دانلود سخنرانی رائفی پور

خروج ۳۰۸ تن از اتباع ۱۹ کشور مختلف از یمن با ناو روسی

یکی از ناوهای نیروی دریایی روسیه ۳۰۸ تن از اتباع ۱۹ کشور را از یمن خارج کرد، کشوری که عربستان در آن علیه حوثی‌ها دست به عملیات هوایی زده است. به نقل از خبرگزاری ایتارتاس، یکی از مقام‌های روس با اعلام اینکه پنج تن از این افراد اتباع جمهوری آذربایجان هستند، گفت: ۴۵ تن روسی، […]

یکی از ناوهای نیروی دریایی روسیه ۳۰۸ تن از اتباع ۱۹ کشور را از یمن خارج کرد، کشوری که عربستان در آن علیه حوثی‌ها دست به عملیات هوایی زده است.

به نقل از خبرگزاری ایتارتاس، یکی از مقام‌های روس با اعلام اینکه پنج تن از این افراد اتباع جمهوری آذربایجان هستند، گفت: ۴۵ تن روسی، ۱۸ تن آمریکایی، پنج تن انگلیسی، یک نفر بلغارستانی، شش تن اهل استونی، ۱۴ تن اوکراینی، ۹۵ تن بلاروسی، سه تن اهل ترکمنستان، هشت تن اهل ازبکستان، یک نفر اهل بحرین، پنج تن اهل جیبوتی، ۱۵۹ تن اهل یمن، یک نفر اهل سومالی، سه تن اهل فلسطین، ۱۳ تن اهل اردن، ۹ تن اهل کوبا، دو تن اهل مصر و یک نفر هم تبعه عربستان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: تمامی این افراد با صحت و سلامت کامل از یمن خارج شده و در ناو روسی هستند و امروز (یکشنبه) به جیبوتی می‌رسند. همچنین این ناو روسی چند عملیات علیه دزدان دریایی در خلیج عدن انجام داده است. در ۲۶ مارس، حملات هوایی عربستان در یمن و علیه حوثی‌ها آغاز شده است.

سخنگوی ارتش یمن نیز اعلام کرد: در جریان حملات هوایی عربستان تاکنون قریب به ۱۰۰۰ تن شامل ۲۰۰ کودک جان باخته و ۱۵ هزار تن دیگر نیز زخمی شده‌اند./ایسنا

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI