کارت آزمون کارشناسی ارشد پیام نور اول اردیبهشت ۹۴-sanjesh.org

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد پیام نور اول اردیبهشت ماه توزیع می‌شود. حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۴ دانشگاه پیام نور برای ۱۵۲ کدرشته امتحانی […]

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد پیام نور اول اردیبهشت ماه توزیع می‌شود.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۴ دانشگاه پیام نور برای ۱۵۲ کدرشته امتحانی و گرایش تحصیلی و در ۵ گروه آموزشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی و هنر از روز یکشنبه ۲۱ دی ۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش آغاز و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده در روز چهارشنبه ۸ بهمن ۹۳ پایان پذیرفت.

وی افزود:‌ در این آزمون ۸۰هزار و ۵۰۹داوطلب ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۳۸هزار و ۶۷۱نفر زن و ۴۱هزار و ۸۳۸نفر مرد هستند. از ۸۰هزار و ۵۰۹ نفر داوطلبان ثبت‌نام‌کننده تعداد ۶۵هزار و ۹۶۱نفر در گروه علوم انسانی، ۳هزار و ۷۳ نفر در گروه علوم پایه، ۷هزار و ۸۲۵نفر در گروه فنی، ۹۳۸نفر در گروه کشاورزی و منابع طبیعی و ۲هزار و ۷۱۲نفر در گروه هنر ثبت‌نام کرده‌اند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره جزییات دریافت کارت شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر گفت: کارت شرکت در این آزمون و برگه راهنمای مربوط از روز سه‌شنبه اول اردیبهشت ۹۴ تا روز پنجشنبه سوم اردیبهشت ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد لذا ضرورت دارد تمامی داوطلبان ثبت‌نام کننده به سایت سازمان مراجعه و نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای خود اقدام کنند.

توکلی تصریح کرد: این آزمون از صبح روز جمعه ۴ اردیبهشت ۹۴ به صورت تستی و چهار گزینه‌ای در ۱۰۱شهرستان مختلف کشور و حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار خواهد شد.

وی درباره فرایند برگزاری آزمون فراگیر پیام نور اضافه کرد: فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح آغاز و درب‌های ورود نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد لذا داوطلبان باید قبل از آن در حوزه امتحانی حضور یابند.

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI