پلمپ شدن ۴۹باشگاه بدنسازی در تهران

حسن میرزا آقابیگ روز یکشنبه گفت : در بازدید های سرزده کارشناسان ورزشی اداره کل از یکهزار و ۸۵۳ باشگاه فرهنگی و ورزشی در سطح استان تهران، ۴۹ باشگاه بصورت غیر مجاز اقدام به فروش مکمل و داروهای غیر مجاز می کرند. وی با بیان اینکه با این فروشندگان دارویی برخورد قانونی خواهد شد گفت: […]

حسن میرزا آقابیگ روز یکشنبه گفت : در بازدید های سرزده کارشناسان ورزشی اداره کل از یکهزار و ۸۵۳ باشگاه فرهنگی و ورزشی در سطح استان تهران، ۴۹ باشگاه بصورت غیر مجاز اقدام به فروش مکمل و داروهای غیر مجاز می کرند.

وی با بیان اینکه با این فروشندگان دارویی برخورد قانونی خواهد شد گفت: با پلمب این باشگاههای ورزشی در صدد هستیم تا سلامت ورزشکاران را تضمین کنیم.

معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران از طرح ضربتی حمایت از ورزشکاران و برخورد با باشگاههای متخلف در پایتخت خبر داد و گفت: این طرح ضربتی در دو نوبت شش ماه اول و دوم سال جاری در تمامی باشگاهها و مجموعه های ورزشی استان تهران اجرایی می شود.

آقابیگ همچنین به تعداد بیمه شده های ورزشی استان تهران اشاره کرد و گفت: سال گذشته بیش از ۶۰۰ هزار ورزشکار بیمه شدند که امیدواریم در سالجاری نیز ۲۰ درصد به این آمار اضافه شود.
منبع: ایرنا

۱۸ فروردین ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI