رکورد جدید برای کریس رونالدو در رئال

رئال مادرید با هنرنمایی کریستیانو رونالدو موفق شد با نتیجه ۹ بر یک گرانادا را شکست دهد که رونالدو ۵ گل به ثمر رساند. رونالدو با ۵ گل امروز خود توانست گل‌های زده خود در تمامی رقابت‌ها با پیراهن رئال مادرید را به عدد ۳۰۰ برساند. اتفاقی که تا به حال تنها آلفردو دی استفانو […]

رئال مادرید با هنرنمایی کریستیانو رونالدو موفق شد با نتیجه ۹ بر یک گرانادا را شکست دهد که رونالدو ۵ گل به ثمر رساند.

رونالدو با ۵ گل امروز خود توانست گل‌های زده خود در تمامی رقابت‌ها با پیراهن رئال مادرید را به عدد ۳۰۰ برساند. اتفاقی که تا به حال تنها آلفردو دی استفانو و رائول گونزالس به آن نایل آمده بوند. کریستیانو رونالدو برای اولین بار در دوران ورزشی خود در یک بازی ۵ گل به ثمر رساند.

رونالدو در نیمه اول بازی با گرانادا در طول ۸ دقیقه هت‌تریک کرد و در نیمه دوم این بازی هم دو گل دیگر به ثمر رساند تا او ۵ گله و رئال مادرید در این بازی ۹ گله شود.

گفتنی است رائول گونزالس با به ثمر رساندن ۳۲۳ گل در ۷۴۱ بازی برترین گلزن تاریخ مادریدی ها به شمار می‌رود و پس از او آلفردو دی استفانو مرحوم با ۳۰۸ گل در ۳۹۸ مسابقه و کریستیانو رونالدو با ۳۰۰ گل در ۲۸۷ بازی قرار گرفته اند و به نظر می رسد که برترین بازیکن دو سال اخیر فوتبال جهان بتواند به زودی نام خود را به عنوان برترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید به ثبت برساند.

۱۸ فروردین ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI