ایهود اولمرت به دلیل فساد زندانی می‌شود

پس از افشای فسادهای نخست‌وزیر اسبق رژیم صهیونیستی، مسئولان اسرائیلی خود را برای تأمین شرایط زندانی کردن او آماده می‌کنند. پس از اینکه دادگاه عالی رژیم صهیونیستی «ایهود اولمرت» نخست وزیر اسبق این رژیم با به خیانت در امانت، فریبکاری و دریافت رشوه ۱۵۰ هزار دلاری متهم و او را گناهکار اعلام کرد، مدیریت زندان‌های […]

پس از افشای فسادهای نخست‌وزیر اسبق رژیم صهیونیستی، مسئولان اسرائیلی خود را برای تأمین شرایط زندانی کردن او آماده می‌کنند.

پس از اینکه دادگاه عالی رژیم صهیونیستی «ایهود اولمرت» نخست وزیر اسبق این رژیم با به خیانت در امانت، فریبکاری و دریافت رشوه ۱۵۰ هزار دلاری متهم و او را گناهکار اعلام کرد، مدیریت زندان‌های اسرائیلی و واحد حمایت از شخصیات در شاباک (سازمان امنیت و اطلاعات داخلی اسرائیل) برای تأمین شرایط زندانی کردن اولین نخست‌وزیر زندانی آماده می‌شوند.

بر اساس گزارش روزنامه صهیونیستی «هاآرتص»، مسئولان زندان پیامدهای زندانی کردن اولمرت را خوب می‌دانند و به همین دلیل به دنبال ایجاد شرایط هستند.

بر اساس برآوردهای مسئولان مذکور، احتمال صدمه خوردن اولمرت در زندان وجود دارد و مسئولان خود را برا یمقابله با این خطر آماده می‌کنند. سناریویی که شاباک و مسئولان زندان نگران آن هستند این است که اولمرت در زندان ترور شود./فارس

۱۲ فروردین ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI