چین مجسمه ابوالهول قلابی را ساخت +تصاویر

چین که در ساخت اجناس مشابه و تقلبی رتبه اول جهان را دارد و گاه از نسخه اصلی آن نیز بهتر می سازد، این بار در اقدامی جالب دست به ساخت آثار باستانی مصر زده است. به گزارش عصرخبر، کشور چین در راستای جذب گردشگر تصمیم به ساخت اثار باستانی سایر کشورها در اندازه واقعی […]

چین که در ساخت اجناس مشابه و تقلبی رتبه اول جهان را دارد و گاه از نسخه اصلی آن نیز بهتر می سازد، این بار در اقدامی جالب دست به ساخت آثار باستانی مصر زده است.

به گزارش عصرخبر، کشور چین در راستای جذب گردشگر تصمیم به ساخت اثار باستانی سایر کشورها در اندازه واقعی زده و ابتدا با ساخت مجسمه ابولهول شروع کرده است.

ابوالهول، غول افسانه‌های مصر باستان، مخلوطی از انسان و حیوان با پیکری از شیر، مزیّن به بال‌های عقاب و دارای کله‌ای شبیه سر زنان است. این موجود افسانه‌ای کسانی را که موفق به حل معمّای او نمی‌شدند می‌کشت و در نظر مصریان باستان مظهر آفتاب محسوب می‌شد، ابوالهول بزرگ که در مصر قرار دارد از صخره‌ای تراشیده شده است و ۲۰ متر ارتفاع و ۷۰ متر طول دارد.

این آثار باستانی در پارک فیلم و گردشگری چین در حال ساخت است که تصاویر زیر مراحل ساخت ابولهول تقلبی در اندازه واقعی را نشان می دهد.

۱۲ فروردین ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

اه اه دیگه چیزی پیدا نکردن بسازن؟نحس نحس.

KHAMENEI KHAMENEI