حمله مهراب قاسم خانی به وزیر ورزش!/کفاشیان هم فهمید اما شما نفهمیدید

مهراب قاسم خانی ، نویسنده معروف سریال های ایرانی که آثاری همچون پاورچین ، شبهای برره ، مرد هزار چهره ، ساختمان پزشکان ، پژمان و … را در کارنامه خود دارد به انتقاد از عملکرد وزیر ورزش پرداخت. به گزارش ظهور۱۲ ، پس از موفقیت های کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران […]

مهراب قاسم خانی ، نویسنده معروف سریال های ایرانی که آثاری همچون پاورچین ، شبهای برره ، مرد هزار چهره ، ساختمان پزشکان ، پژمان و … را در کارنامه خود دارد به انتقاد از عملکرد وزیر ورزش پرداخت.

به گزارش ظهور۱۲ ، پس از موفقیت های کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و محبوب شدن وی در میان مردم کشور حال قرار است که این سرمربی با پافشاری محمود گودرزی ، وزیر ورزش و جوانان دولت یازدهم از سمت خود برکنار شود.اصرار وزیر ورزش بر برکناری کارلوس کی روش در حالی مطرح شده است که علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال مخالف این تصمیم است.

در همین رابطه مهراب قاسم خانی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به این مسئله واکنش نشان داد و گفت : “من ادعاى کارشناسى فوتبال ندارم ولى به عنوان یه بیننده و طرفدار حرفه اى فکر کنم اونقدر بتونم از فوتبال سر در بیارم که بفهمم دیشب تیممون خیلى خوب بازى کرد. این رو هم میفهمم که چرابیشتر مردم این تیم و کارلوس کیروش رو دوست دارن. میتونم ببینم که تیممون دیگه نه گل هاى آسون میخوره و نه گل هاى تحقیر آمیز و تیماى مقابل اگه هم بهمون گل زدن یا بردنمون جونشون بالا اومده. مردم هم اینو فهمیدن. آقاى کفاشیان هم اینو فهمیده که پشت کیروش وایستاده. ولى واقعاً هنوز نمیفهمم که چرا وزیر ورزش هنوز اینو نفهمیدن. قصد توهین هم ندارم و خودم به این دولت راى دادم ولى میخواستم یاد آورى کنم که این دولت قراره دولت تدبیر و امید باشه. همونطور که میشه تدبیر و امید رو توى روابط خارجیش دید توقع داریم توى فوتبال هم این رو ببینیم. رفتن کیروش توى این شرایط اسمش تدبیر نیست. قرار گرفتن در مقابل نظر اکثر مردم هم تدبیر نیست. بیشتر مردم به این تیم و این مربى امید دارن. این که وزیر و رئیس فدراسیون اختلاف نظر دارن اشکالى نداره. ولى شخصاً توقع دارم وزیر دولتى که انتخاب کردم بلوغ بیشترى داشته باشه در تصمیماتش و خواسته مردمش رو فداى لج بازى شخصى نکنه. در ضمن مرسى از بچه هاى تیم و کیروش که تونستن تیم شیلى رو دیوونه کنن دیشب”

این مسئله باعث شده تا مخالفت های زیادی در این رابطه ابراز شود ؛ از هشتگ هایی که برای ماندن این سرمربی ساخته میشود تا کمپین های متفاوت در شبکه های اجتماعی این پیام را میدهد که مردم از عملکرد کی روش راضی و تمایل به ادامه کار وی دارند.

البته این مسئله به حدی جدی شده است که یکی از نمایندگان مجلس صحبت از استیضاح وزیر ورزش را در صورت برکناری کارلوس کی روش مطرح کرده است.

با اینحال ظاهرا باید دیدار تیم ملی ایران در مقابل سوئد را آخرین شب کی روش به عنوان سرمربی ایران بدانیم.

۱۰ فروردین ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI