مفتی اعظم عربستان:حوثی ها دشمنان اسلام هستند

مفتی اعظم عربستان ادعا کرد: حوثی ها دشمنان دین و امنیت هستند به همین دلیل خداوند، مردانی صادق و شجاع را آماده کرد تا پاسخ آنها را بدهند و به آنها درسی فراموش نشدنی بدهند! “عبدالعزیز آل شیخ” در واکنش به عملیات موسوم به “طوفان قاطع” عربستان و متحدانش علیه یمن، شیعیان حوثی را دشمنان […]

مفتی اعظم عربستان ادعا کرد: حوثی ها دشمنان دین و امنیت هستند به همین دلیل خداوند، مردانی صادق و شجاع را آماده کرد تا پاسخ آنها را بدهند و به آنها درسی فراموش نشدنی بدهند!

عبدالعزیز آل شیخ” در واکنش به عملیات موسوم به “طوفان قاطع” عربستان و متحدانش علیه یمن، شیعیان حوثی را دشمنان دین و امنیت خواند.

بر اساس اعلام رسانه های عربستان، آل شیخ ادعا کرد: مجازاتی که عملیات طوفان قاطع به حوثی ها نشان داد، برای پایان دادن به شر و ادب کردن عصیانگران و مجرمان انجام شد تا حوثی ها بفهمند امت بر اساس دین و امر به معروف و نهی از منکر متحد و قوی است .

وی در ادامه ادعاهای خود گفت: حوثی ها دشمنان دین و امنیت هستند به همین دلیل خداوند، مردانی صادق و شجاع را آماده کرد تا پاسخ آنها را بدهند و به آنها درسی فراموش نشدنی بدهند!

آل شیخ سپس این اظهارات را که عملیات علیه یمن مشکلات آن را دوچندان می کند، اراجیف و شایعه خواند و خواستار جلوگیری از انتشار آن شد.

” چهارمین روز تجاوز عربستان سعودی به یمن در حالی آغاز شد که منابع رسانه‌ای گزارش دادند که در پایان سومین روز از حملات جنگنده‌های سعودی به عربستان ۵۴ نفر جان خود را از دست دادند و ۱۸۷ نفر نیز در این حملات زخمی شدند.”/شیعه نیوز

۱۰ فروردین ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI