مرگ دو خبرنگار ایرانی در سانحه هواپیمای ایرباس در فرانسه+عکس

ابنا نوشت : یک فروند هواپیمای ایرباس ۳۲۰ روز گذشته ـ سه‌شنبه چهارم فروردین ـ با ۱۴۸ سرنشین (که ۲ نفر از آن‌ها خلبان و ۴ نفر نیز خدمه پرواز بودند) سقوط کرد. این هواپیما که از اسپانیا به مقصد آلمان پرواز کرده بود، در نزدیکی منطقه “دینی لِ بَن” واقع در جنوب شرق فرانسه […]

ابنا نوشت : یک فروند هواپیمای ایرباس ۳۲۰ روز گذشته ـ سه‌شنبه چهارم فروردین ـ با ۱۴۸ سرنشین (که ۲ نفر از آن‌ها خلبان و ۴ نفر نیز خدمه پرواز بودند) سقوط کرد.

این هواپیما که از اسپانیا به مقصد آلمان پرواز کرده بود، در نزدیکی منطقه “دینی لِ بَن” واقع در جنوب شرق فرانسه که بافتی کوهستانی دارد دچار سانحه شد.

در این پرواز، دو خبرنگار ایرانی حضور داشتند که وزارت امور خارجه کشورمان ضمن تایید این موضوع اعلام کرد که هر دو در سانحه دیروز جان خود را از دست داده‌اند.

«حسین جوادی» خبرنگار روزنامه وطن امروز و «میلاد حجت‌الاسلامی» خبرنگار خبرگزاری تسنیم که برای پوشش دیدارهای تدارکاتی تیم ملی ایران با شیلی در اتریش و سوئد در استکهلم و همچنین پوشش خبری دیدار دو تیم بارسلونا ـ رئال مادرید به بارسلونا سفر کرده بودند؛ در این سانحه به دیار باقی پیوستند.


«حسین جوادی» خبرنگار روزنامه وطن امروز


«میلاد حجت‌الاسلامی» خبرنگار خبرگزاری تسنیم

۶ فروردین ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI