تمدید قرارداد مربی ایرانی‌الاصل ‌امارات تا ۲۰۱۸ - دانلود سخنرانی رائفی پور

تمدید قرارداد مربی ایرانی‌الاصل ‌امارات تا ۲۰۱۸

، فدراسیون فوتبال امارات امروز اعلام کرد که قراردادش را با مهدی علی سرمربی ایرانی الاصل اماراتی خود را تا ۲۰۱۸ تمدید کرد. این تصمیم پس از آن محقق شد که مهدی علی با تیمش به موفقیت های درخور توجهی رسید. فدراسیون فوتبال امارات با این تمدید قرارداد، گمان دارد که به جام جهانی ۲۰۱۸ […]

، فدراسیون فوتبال امارات امروز اعلام کرد که قراردادش را با مهدی علی سرمربی ایرانی الاصل اماراتی خود را تا ۲۰۱۸ تمدید کرد. این تصمیم پس از آن محقق شد که مهدی علی با تیمش به موفقیت های درخور توجهی رسید.

فدراسیون فوتبال امارات با این تمدید قرارداد، گمان دارد که به جام جهانی ۲۰۱۸ که در روسیه برگزار می شود برسد.

این برای اولین بار است که در فوتبال جهان عرب، یک سرمربی این قدر در سمت خود پایدار می ماند. شش سال ماندگاری در فوتبال جهان عرب امری بی مثال و بی بدیل است.

یوسف السرکال رئیس فدراسیون فوتبال اماراتی گفت: مهدی علی نقشی اساسی در دستاوردهایی داشت که تیم ملی امارات حاصل کرد. او به خوبی همه بازیکنان را از کوچک تا بزرگ در تیم ملی می شناسد و این از لحاظ فنی اثر بی نظیری بر تعاملات در فوتبال ملی می گذارد و بنابراین تمدید قرارداد با این شخص امری بسیار نیک و عقلانی است.

علاوه بر این مسئولان فدراسیون فوتبال امارات به لحاظ مالی نیز از تمدید قرارداد این مربی ایران الاصل در فوتبال خود ابراز رضایت کامل کرده‌اند.

مهدی علی سطح انتظارات را از تیم ملی افزایش داده و حالا هواداران از او صعود به جام جهانی را می خواهند.

مهدی علی پس از درخشش در زمان سرمربی گری تیم ملی جوانان، در سال ۲۰۱۲ کارش را با تیم بزرگسالان شروع کرد. او تیم ملی جوانان امارات را برای اولین بار به المپیک رهنمون کرد (در سال ۲۰۱۲).

مهدی علی در سال ۲۰۱۳ در بحرین جام خلیج فارس را برای تیمش به دست آورد و در سال ۲۰۱۵ نیز با تیمش سوم آسیا شد.

منبع: فارس
۶ فروردین ۱۳۹۴ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI