پوسترهای تبلیغاتی هیلاری کلینتون برای انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا منتشر شد/تصاویر

هیلاری کلینتون، وزیر خارجه سابق آمریکا در جریان یک کنفرانس بازاریابی و تجارت در سن فرانسیسکو به مساله پیشتازی دموکرات‌ها در انتخابات در صورت نامزدی در این روند اشاره کرد و گفت: به واقع تلاش می‌کنم تا به افرادی که از من درباره نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ سئوالاتی می‌پرسند، صادقانه و به وضوح […]

hillary clinton - hillary 2016 - ready for hillary

هیلاری کلینتون، وزیر خارجه سابق آمریکا در جریان یک کنفرانس بازاریابی و تجارت در سن فرانسیسکو به مساله پیشتازی دموکرات‌ها در انتخابات در صورت نامزدی در این روند اشاره کرد و گفت: به واقع تلاش می‌کنم تا به افرادی که از من درباره نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ سئوالاتی می‌پرسند، صادقانه و به وضوح جواب دهم.

وزیر خارجه سابق آمریکا افزود: من درباره نامزدی در این انتخابات فکر می‌کنم اما ترجیح می‌دهم کمی بیشتر وقت بگذارم.

هیلاری کلینتون که پیشتر در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۰۸ از باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا شکست خورده بود در ادامه گفت: ایالات متحده در حال تجربه یک برهه از عملکرد نامناسب سیاسی است. من این مساله را زمانی که وزیر خارجه بودم مشاهده کردم.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، کلینتون هم‌چنین با ستودن اقدامات گروه موسیقی مخالف پوتین، آن‌ها را زنانی جوان، شجاع و قوی دانست که اجازه ندادند تا صدایشان و خواسته‌هایشان خاموش شود.

هیلاری کلینتون و اعضای این گروه موسیقی با یکدیگر در جریان نشست جهانی در نیویورک دیدار کردند./رویترز

۲۳ اسفند ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI