فرد مدعی حمله به کنسولگری آمریکا دراستانبول بازداشت شد

پلیس شهر استانبول ترکیه اعلام کرد فردی را در مقابل کنسولگری آمریکا در این شهر که تهدید به منفجر کردن یک بمب کرده بود بازداشت کرده است. خبرگزاری رویترز، پلیس شهر استانبول ترکیه پس از آنکه فردی در مقابل کنسولگری آمریکا در این شهر مدعی شد که حامل یک بمب بوده وقصد منفجر کردن آن […]

پلیس شهر استانبول ترکیه اعلام کرد فردی را در مقابل کنسولگری آمریکا در این شهر که تهدید به منفجر کردن یک بمب کرده بود بازداشت کرده است.

خبرگزاری رویترز، پلیس شهر استانبول ترکیه پس از آنکه فردی در مقابل کنسولگری آمریکا در این شهر مدعی شد که حامل یک بمب بوده وقصد منفجر کردن آن را دارد ، اقدام به مسدود کردن خیابان مجاور این کنسولگری کرده و این متهم را بازداشت کرد.

براساس گزارش‌های اولیه این فرد که گمان برده می‌شود مشکلات روانی دارد، حامل هیچ بمبی نبوده است. یک دیپلمات آمریکایی به خبرگزاری رویترز گفت که کنسولگری آمریکا در استانبول پس از افزایش سطح هشدار امنیتی، تدابیر احتیاطی را اتخاذ کرده است.

مقامات شهر استانبول ترکیه از ماه ژانویه پس از آن‌که یک بمبگذار انتحاری خود را در نزدیکی پاسگاه پلیس در منطقه تاریخی سلطان احمد منفجر کرد و موجب کشته شدن یک افسر پلیس شد، سطح هشدار امنیتی را افزایش دادند.

در فوریه ۲۰۱۳ یک بمبگذار انتحاری به سفارت آمریکا در آنکارا حمله کرد که در این حمله یک محافظ ترک به نام مصطفی آکارسو در ورودی این سفارت کشته شد./ایسنا

۱۱ اسفند ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI