مشروح سخنان علی اکبر رائفی پور در یادواره شهدای محله لادان اصفهان

علی اکبر رائفی پور شامگاه جمعه در یادواره شهدای محله لادان اصفهان گفت: جنگ ایران مظلومانه ترین جنگ عصر حاضر بود که در یک طرف ایران و در سوی دیگر همه جهان قرار داشت. وی ادامه داد: آمریکا و شوروی سابق با وجود اختلاف بر مقابله با ایران، حمایت از عراق و حمایت از رژیم […]

علی اکبر رائفی پور شامگاه جمعه در یادواره شهدای محله لادان اصفهان گفت: جنگ ایران مظلومانه ترین جنگ عصر حاضر بود که در یک طرف ایران و در سوی دیگر همه جهان قرار داشت.

وی ادامه داد: آمریکا و شوروی سابق با وجود اختلاف بر مقابله با ایران، حمایت از عراق و حمایت از رژیم صهیونیستی توافق داشتند.

این کارشناس فرهنگی اظهار کرد: حقایق جنگ برای جوانان باید بیان شود تا بدانند توانایی آنها چه اندازه است زیرا ایران با امکانات بسیار ابتدایی با دشمن مقابله کرد.

وی تصریح کرد: ایران اسلامی امروز قدرت تولید موشکی دارد که در جهان بی رقیب است.

رائفی پور با اشاره به برگزاری رزمایش محمد رسول الله (ص) اظهار کرد: حمله به ماکت ناو هواپیما بر آمریکا و انهدام آن در کمترین زمان دشمن را به حیرت انداخت.

وی اظهار کرد: اگر چه توان نظامی ایران اسلامی بسیار اندک بود، ولی ایمان به خدا و اخلاص نقطه قوتی بود که دشمن را زمین گیر کرد.

این کارشناس فرهنگی ادامه داد: امروز برنامه های ماهواره ای تلاش می کند ایمان و اخلاص را از جامعه ما بگیرد.

وی با اشاره به برخی طرح های ارائه شده برای مقابله با ایران اسلامی، گفت: توجه به رسانه و جنگ رسانه ای نقطه مشترک این طرح ها ست.

این کارشناس فرهنگی گفت: از سوی دیگر دشمن برای مقابله با فرهنگ سلحشوری و فداکاری شیعه، کاریکاتوری و الگویی دروغین شبیه شیعه ترسیم کرده است و با ایجاد تفرقه تلاش می کند این مسیر را دنبال کند.

وی تصریح کرد:خیزش مردم در انقلاب اسلامی ایران با هدف زمینه سازی حکومت جهانی امام زمان (عج) است ولی امروز برخی به دنبال تغییر این هدف هستند.

رائفی پور اظهار کرد: بر اساس آنچه آموزه های قرآنی انسان ها بر سر ادعاهایشان از دو طریق آزمون نظامی و اقتصادی امتحان می شوند.

وی گفت: مردم نگران این مساله هستند که قانون در ارتباط با همه به صورت یکسان اجرا شود و حاشیه امنیت برای عده ای بوجود نیاید.

وی تاکید کرد: قانون باید ضمانت اجرایی داشته باشد و دستگاه های بازرسی و نظارتی نیز بر اجرای قانون به خوبی نظارت داشته باشند و با فرد خلافکار به جد برخورد کنند./ایرنا

۱۱ اسفند ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI