تشکر مردم زابل از رهبری

مردم شهرستان‌های زابل و زهک روز گذشته در طوماری به منظور تقدیر و تشکر از حسن تدبیر مقام معظم رهبری در تخصیص بودجه ویژه برای بهبود شرایط کشاورزی در منطقه و ایجاد امید در منطقه سیستان امضا کردند. متن طومار به شرح ذیل است: رهبر فرزانه انقلاب، امام و پیشوای ما حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) […]

مردم شهرستان‌های زابل و زهک روز گذشته در طوماری به منظور تقدیر و تشکر از حسن تدبیر مقام معظم رهبری در تخصیص بودجه ویژه برای بهبود شرایط کشاورزی در منطقه و ایجاد امید در منطقه سیستان امضا کردند.

متن طومار به شرح ذیل است: رهبر فرزانه انقلاب، امام و پیشوای ما حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) ما مردم دارالولایه سیستان ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر حضرت‌عالی، تشکر و قدردانی خود را از توجه ویژه به منطقه و دستور تأمین مالی و اجرای طرح ۴۶ هزار هکتار آبیاری اراضی کشاورزی سیستان از صندوق توسعه ملی ابراز می‌کنیم.

و سر بر آستان بصیرت و محبت شما می‌ساییم و می‌گوییم بر دل‌های سیستانی‌ها بذر امیدی پاشیدید که به زودی شاهد جوانه‌های آن خواهیم بود.

رهبر معظم انقلاب مدتی قبل دستور فرمودند که مبلغ ۵۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی به منظور ایجاد زیرساخت‌های لازم برای آبرسانی به مزارع منطقه سیستان اختصاص داده شود.

۲۵ بهمن ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI