شکار پسران پولدار در واتس‌‌آپ!

دوستی پسر پولدار در واتس‌آپ، با دختر جوان برایش دردسر ساز شد. دختر سارق پس از آشنایی با این پسر نقشه حرفه‌ای سرقت از خانه او را اجرا کرد. سیتنا نوشت : چندی پیش پسر جوانی با مراجعه به پلیس از یک دختر جوان شکایت کرد. او به ماموران گفت: یک‌ماه پیش در یک گروه […]

دوستی پسر پولدار در واتس‌آپ، با دختر جوان برایش دردسر ساز شد. دختر سارق پس از آشنایی با این پسر نقشه حرفه‌ای سرقت از خانه او را اجرا کرد.

سیتنا نوشت : چندی پیش پسر جوانی با مراجعه به پلیس از یک دختر جوان شکایت کرد. او به ماموران گفت: یک‌ماه پیش در یک گروه در واتس‌آپ با دختر جوانی به نام مهسا آشنا شدم. من و مهسا پس از آشنایی در واتس‌آپ با یکدیگر قرار ملاقات گذاشتیم. ما چندباری با هم بیرون رفتیم. در آن مدت مهسا خیلی خوب و متین رفتار می‌کرد و آن‌قدر چرب‌زبانی کرد که من به او اعتماد کردم.

به پیشنهاد خود مهسا به خانه ما رفتیم. در آن‌جا وقتی می‌خواستم از مهسا پذیرایی کنم، او گفت که به داخل اتاق می‌رود تا همه جا را ببیند اما وقتی به داخل سالن برگشتم متوجه شدم که مهسا نیست.

هرچه صدایش کردم جواب نداد. همان لحظه در کمال ناباوری متوجه شدم که تمام پول نقد و طلاهای داخل کشوی اتاق دزدیده شده است. لپ‌تاپ و گوشی موبایلم هم سر جایش نبود. این دختر آن‌قدر سریع عمل کرده بود که من اصلا متوجه نشدم او چطور توانست به این راحتی دزدی کند و پا به فرار بگذارد.

با اعلام این شکایت موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و به دستور شاهنگیان بازپرس شعبه چهاردهم دادسرای ناحیه ٢ سعادت‌آباد تلاش درخصوص دستگیری این دختر آغاز شد. در ادامه تجسس‌ها و انجام چهره‌نگاری از سوی مالباخته مشخص شد که این دختر جوان از متهمان سابقه‌دار پلیس است که بارها به اتهام سرقت دستگیر شده و به زندان افتاده است، بنابراین با توجه به حساسیت موضوع تحقیقات گسترده‌تری درخصوص دستگیری این دختر سابقه‌دار از سوی پلیس آغاز شد.

در نهایت وی پس از یکسری عملیات‌های ویژه پلیسی در چنگال قانون گرفتار شد. این دختر پس از دستگیری بلافاصله تحت بازجویی‌های قضایی و پلیسی قرار گرفت. وی که در ابتدا منکر هرگونه سرقت از خانه این پسر شده بود، در نهایت در جلسه بازپرسی خود در شعبه چهاردهم دادسرای سعادت‌آباد، به جرم خود اعتراف کرد و به بازپرس گفت: «از زندان آزاده شده بودم.

دیگر می خواستم توبه کنم و به سراغ دزدی نروم. از طریق یکی از دوستانم عضو یک گروه در واتس‌آپ شده بودم. با سهیل آشنا شدم، وسوسه به جانم افتاد. سهیل خیلی پولدار بود و بعد از چند جلسه آشنایی متوجه شدم که آنها پول و طلای زیادی در خانه خود دارند.

برای همین نقشه ریختم و یک روز به بهانه اینکه می‌خواهم خانه‌تان را از نزدیک ببینم به آن‌جا رفتم و در یک فرصت مناسب پس از سرقت فرار کردم ولی تصور نمی‌کردم دستگیر شوم چون سهیل خیلی پولدار بود فکرش را هم نمی‌کردم که از من شکایت کند.» این دختر درخصوص اینکه طعمه‌های دیگری هم با این شیوه داشته یا خیر گفت: «طعمه دیگری با این شیوه و شگرد نداشتم.

فقط یکی، دو بار بعد از آشنایی با پسران جوان از خودروی آنها پول دزدیدم.» با اعترافات این دختر سارق، وی با قرار قانونی روانه زندان شد و تحقیقات درخصوص این پرونده و شناسایی مالباختگان دیگر همچنان ادامه یافت.

۲۷ بهمن ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :ابراهیم پور

تعطیل شدن احکام اسلام و دین حقیقی باعث افزایش زندان می شود وزندان جای مناسبی برای حرفه ای تر شدن مجرمین است.چیزی که آرزوی دشمنان با شعار حقوق بشر است.طبق آیه ۲۱۶ بقره جهاد بر شما مقرر شد وآن برای شما نا گوار است در حالی که آن به خیر شماست و یا چیزی را دوست دارید که همان به ضرر شماست.
و خدا می داند و شما نمیدانید. اینجانب با استفاده از این آیه این نظر را دارم که ما از جنگ فیزیکی مثل جنگ ایران و عراق ترس داریم و به همین دلیل در برابر تهدیدات غرب احکام اصیل اسلام را فدای آسایش خود کردیم .در حالی که گرفتار جنگ بسیار خطر ناک نرم بسیار مهربان شدیم.وبسیار تلفات دادیم.تلفات جانی مالی
ناموسی نقص عضو مفقود الاثر .ورشد جمعیت شیعه پایین آمد.باید خود مان را به سلاح های ایمان مجهز کنیم.

KHAMENEI KHAMENEI