رئیس جمهور به اصفهان می رود

مردم اصفهان فردا و پس فردا میزبان روحانی رییس دولت و هیئت دولت خواهند بود . به گزارش واحد مرکزی خبر، استاندار اصفهان گفت: رئیس جمهور و هیئت همراه  فردا چهارشنبه در میدان تاریخی امام (ره ) با مردم اصفهان  دیدار خواهد کرد.  زرگرپور  شرکت در جلسه شورای اداری استان ، دیدار با گروه های […]

مردم اصفهان فردا و پس فردا میزبان روحانی رییس دولت و هیئت دولت خواهند بود .

به گزارش واحد مرکزی خبر، استاندار اصفهان گفت: رئیس جمهور و هیئت همراه  فردا چهارشنبه در میدان تاریخی امام (ره ) با مردم اصفهان  دیدار خواهد کرد.
 زرگرپور  شرکت در جلسه شورای اداری استان ، دیدار با گروه های مختلف مردم از جمله علما ،  بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی ، بازدید از طرح های عمرانی و اقتصادی و شرکت  در جلسه توسعه صادرات استان را از دیگر برنامه های  سفر دکتر روحانی به اصفهان عنوان کرد.
دیدار با فرهنگیان ، دانشگاهیان ، کارگران ، کارمندان ، هنرمندان و نخبگان و همچنین بررسی مشکلات و معضلات و تنگناهای استان و چاره جویی برای برطرف نمودن آنها از دیگر اهداف سفر هیئت دولت است.
استاندار اصفهان همچنین از راه اندازی  سامانه ارتباط مردمی دولت با  نام  سامد خبر داد و گفت: ۲۵۰ کاربر در مرکز ارتباطی ۱۱۱ به صورت ۲۴ ساعته آماده ثبت درخواست های مردم از رئیس جمهور و هیئت دولت هستند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI